Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

Niko nije zaboravio ni nekoliko dobre partije prosle godine niti dobre od pocetka ove sezone. Ali ovde se pre svega komentarisu sadasnje utakmice i sadanji doprinosi bilo kog igraca, a on se raspada vec neko vreme (sto si i sam donekle priznao).  Ovu ulogu koju je, i to sigurno prinudno zbog finansija ove sezone dobio (a to nije back-up kao prosle sa relativno malom minutazom, vec startera od koga se ocekuje da koliko je god moguce konstanto doprinosi igri timu, dali poenima, skokovima, asistencijama ili dobrom odbranom) on ne moze da odradi i bilo je glupo od njega ocekivati...

 

Mene tu samo malo cudi Alimpije jer ima mladog igraca koji je vec nekoliko puta pokazo da ima stofa (sut, skok, brzina, jos i paljevina) i siguran sam da nebi pravio vecu stetu ili manju korist od Bjelice a sigurno je i perspektivniji...

 

 

Link to comment
  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, nemoderisani said:

Sve se slažem i razumem i šta je forum i čemu služi, samo mi je ostao gorak ukus jer ni kad je bio dobar nije dobio naročito pažnje.

 

Jbg, objasnio ti čovek, ukratko, sralo ga je. Kad smo dobili prve tekme u EL mostly zahvaljujući njemu - sralo ga je. Sasvim solidne statistike u EL i odlične u ABA - sere ga. Sam igra prvih 2, 3  meseca - iznad mogućnosti. Da 13 poenta u četvrtini za smanjenje razlike sa 18-6 - nebitno, već je bilo izgubljeno a i olabavile odbrane... 


I grešiš, dobijao je pažnju i kad je bio dobar, samo i tad negativnu. :D

 

Link to comment

Pa i meni se tako nekako čini kao da svi primete par promašenih zicera i trojki a ne i kolko je bitan za ekipu, iskusan i zahvalan igrač koji će uvek da izmisli nešto jedan na jedan i kolko je puta tako stvorio poene ili bacanja ni zi čega.  Da se ukanalio jeste, ali ispada da je sve vreme u kanalu.

Link to comment

bjelica jeste u losoj formi, iZpuvao se, ali sa 30+ nije vise za 4-ku....nije igrao 4 ni prosle godine, vec je uglavnom bio backup 5-ca...sto je korektno obavljao...ove godine radi ono sto nikada nije bio, starter, a to u poznim godinama, jos na 4-ci ne ide nikako

Link to comment
17 hours ago, triple_nippled said:

bjelica jeste u losoj formi, iZpuvao se, ali sa 30+ nije vise za 4-ku....nije igrao 4 ni prosle godine, vec je uglavnom bio backup 5-ca...sto je korektno obavljao...ove godine radi ono sto nikada nije bio, starter, a to u poznim godinama, jos na 4-ci ne ide nikako

 

Bjelica je atipičan igrač. Za svoju visinu i poziciju ima dobar šut i jako je pokretljiv, to mu omogućava da širi odbranu, ostaje sam, ponekad probije teške četvorke, a i solidno igra leđima, ume da se izbori za poziciju laganog šuta ali ga jebe ponekad realizacija. Razigrao se ceo tim u odnosu na start sezone, i jednostavno niti ima loptu u rukama toliko, niti ima šuteva toliko da bi ponavljao partije sa početka sezone, što je ok, jer tako i treba da bude. Ne može da igra na 5, pogotovu ne sada kada imamo novog igrača na toj poziciji jer jednostavno ne može nikoga da čuva, preslab je. I neke četvorke su mu problem.

Link to comment

bjelica je skolovan igrac, otuda svi njegovi kvaliteti...ono sto ga jebe je sto ne moze fizicki to da isprati...ok je za mozda 15-ak min po utakmici sto vise nego korektno odradi...problem za njega nastaje kad mora u kontinuitetu da igra vise minuta. zato i losa realizacija. dok se nije umorio i potrosio na pocetku sezone bio je odlican. kako sezona odmice sve je slabiji.

Link to comment
4 hours ago, Mil@n said:

 

Bjelica je atipičan igrač. Za svoju visinu i poziciju ima dobar šut i jako je pokretljiv, to mu omogućava da širi odbranu, ostaje sam, ponekad probije teške četvorke, a i solidno igra leđima, ume da se izbori za poziciju laganog šuta ali ga jebe ponekad realizacija. Razigrao se ceo tim u odnosu na start sezone, i jednostavno niti ima loptu u rukama toliko, niti ima šuteva toliko da bi ponavljao partije sa početka sezone, što je ok, jer tako i treba da bude. Ne može da igra na 5, pogotovu ne sada kada imamo novog igrača na toj poziciji jer jednostavno ne može nikoga da čuva, preslab je. I neke četvorke su mu problem.

 

On razigravao ceo tim, pored zivog Rocestija i Dr Pere, haha ok... I ostatak  nije tacan, jer bar tu statistika ne laze, bar za EL. Niti je minutaza manja nego na pocetku, niti uzima manje suteva. I ako pazljivo pogledas videces da je njegov downfall vec poceo u 5tom od do sada 20 odigranih kola (uz 2-3 solidna izdanja ali pritom u teskim porazima...)

 

I sigurno ima veze sa minutazom i snagom, kao sto je Tripple_nipple napisao, koju vise nema, ipak je veteran. Da igra 13 -14 minuta umesto 27-28 u proseku bi mu i procenti bili bolji i bio bi korisniji

 

A evo ukupne statiske do sada, sto se mene tice nista posebno ali svako ima pravo na svoje misljenje...

 

image.thumb.png.c18e0c0a0c912475b1e2e1a232f1c1b5.png

Link to comment

Razigrao se tim care, nije ga on razigrao, jesus..

 

Edit: sasvim pristojna statistika za jednog takvog idiota, daj još iz aba, tamo je još bolja, a to nam je prioritetno takmičenje po izjavama svih iz kluba.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
25 minutes ago, Mil@n said:

Razigrao se tim care, nije ga on razigrao, jesus..

 

Edit: sasvim pristojna statistika za jednog takvog idiota, daj još iz aba, tamo je još bolja, a to nam je prioritetno takmičenje po izjavama svih iz kluba.

 

 

 

 

 

 

 

Pardoniram, iz nekog razloga sam procitao "razigrao je" :21_kissing_closed_eyes:

 

Ok, sada okrecemo malo plocu na ABA, takmicenje koje jedno 5 x slabije, ali ok, nije me mrzelo

 

Ali nebitno, po meni Jankovic treba da preuzme sto vise minuta od doticnog veterana, ali to je vec do trenera a ne Bjelice... A ja cu sebi uzeti slobodu da uvek odigra kao npr zadnju protiv Partizana to negativno spomenem ,lol

 

image.thumb.png.62105c49f2a3890b7f05d4aa3dbc4458.png

Edited by assignment
Link to comment
9 hours ago, Mil@n said:

 

Bjelica je atipičan igrač. Za svoju visinu i poziciju ima dobar šut i jako je pokretljiv, to mu omogućava da širi odbranu, ostaje sam, ponekad probije teške četvorke, a i solidno igra leđima, ume da se izbori za poziciju laganog šuta ali ga jebe ponekad realizacija. Razigrao se ceo tim u odnosu na start sezone, i jednostavno niti ima loptu u rukama toliko, niti ima šuteva toliko da bi ponavljao partije sa početka sezone, što je ok, jer tako i treba da bude. Ne može da igra na 5, pogotovu ne sada kada imamo novog igrača na toj poziciji jer jednostavno ne može nikoga da čuva, preslab je. I neke četvorke su mu problem.

 

Stvarno nema razloga da ti pokretljivi Bjelica bude lajt-motiv svakog posta. Kako postaje nebitniji, tako je i tim ozbiljniji.  

 

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...