Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

On 1/31/2018 at 7:29 PM, assignment said:

Mene tu samo malo cudi Alimpije jer ima mladog igraca koji je vec nekoliko puta pokazo da ima stofa (sut, skok, brzina, jos i paljevina) i siguran sam da nebi pravio vecu stetu ili manju korist od Bjelice a sigurno je i perspektivniji...

 

 

Mislis na onog mladog igraca koji je sinoc kao poslednji debil izbacio sam sebe iz utakmice sa dva namerna faula?

Link to comment
  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

14 hours ago, harper said:

 

Mislis na onog mladog igraca koji je sinoc kao poslednji debil izbacio sam sebe iz utakmice sa dva namerna faula?

 

Bas na njega, stim da prvi nije bio nameran, ali nebitno, jasno je da ima ponekad problem sa faulovima. I nije jedini, ove sezone nam nesportske sviraju ohoho, Jankovicu, Dangubicu pa cak i Anticu, mislim da smo tim sa najvise nesportskim licnim greskama...

 

Harpere, Ja cu radije da iztrpim mladog igraca u prvoj sezoni koji ima potencijal da napreduje (a to ne moze bez minuta na parketu) nego da igra veteran koji je izpustio dusu pre tri meseca i veliko je pitanje dali ce je povratiti (jos pri oficijelnom stavu kluba da EL nije prioritet). 

 

Link to comment
Just now, assignment said:

 

Bas na njega, stim da prvi nije bio nameran, ali nebitno, jasno je da ima ponekad problem sa faulovima. I nije jedini, ove sezone nam nesportske sviraju ohoho, Jankovicu, Dangubicu pa cak i Anticu, mislim da smo tim sa najvise nesportskim licnim greskama...

 

Harpere, Ja cu radije da iztrpim mladog igraca u prvoj sezoni koji ima potencijal da napreduje (a to ne moze bez minuta na parketu) nego da igra veteran koji je izpustio dusu pre tri meseca i veliko je pitanje dali ce je povratiti (jos pri oficijelnom stavu kluba da EL nije prioritet). 

 

 

Ma, slazem se, nego izgleda onom Jankovicu vise treba psiholog nego trener. Nema on probolem s faulovima nego s inteligencijom i koncentracijom.

Link to comment

bude to kad ne igras ozbiljnu takmicarsku kosarku do 24. godine.

 

najveci problem sa milkom je sto on nije cetvorka vec neko vreme. em se igra promenila, em je on omatoreo. alimpijevic malo previse insistira na imanju dva teskasa u postavi bez potrebe, ima se tu naci boljih resenja. ali da kazemo da je to iznudjeno, sacekacemo sledecu sezonu da vidimo da li alimpije moze da se prilagodi u selekciji, ili je u pitanju fiks ideja.

Link to comment

Koliko se sećam on je i u FMP-u igrao sa teškim i visokim postavama, igrali su mu Bolden, Bursać i Apić istovremeno. Bilo je i da iraju još Radanov i Davidovac sa ovom trojicom.

Link to comment
On 7.2.2018 at 4:29 PM, renne said:

Čović se oglasio povodom transparenta

Bolje da je i dalje ćutao

 

 

Sta je rekao? Baci link ako imas, nisam uspeo da nadjem neki info u vezi toga...

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...