Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

Ovdje bi Partizan mogao da iznenadi da se igra nekih 10-15 minuta i sa nekim userima, sa ovakvom dubinom sa jedne i druge strane i na 40 minuta jednostavno nema šanse. 

Link to comment
  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobrić i Davidovac bi mogli biti najveći dobitak ove sezone (ako se osvoji titula, naravno). 

 

Tu je i dobitak Dangubića koji počinje da izgleda vrlo smisleno na parketu, kao i privilegija da smo u dresu Zvezde mogli da gledamo jednog od najinteligentnijih evropskih igrača u poslednjih 20 godina, što već čini ovu sezonu vrlo zabavnom. Treba samo uzeti titulu :D 

Edited by Ivo Petović
Link to comment

E, a bas gledam i zamisljam koliku porciju govana ce dobiti Bjelica ovde. :laugh: Branko dao trojku. :ziga:

 

Gagic je isto tele kakvo je bio, Djok0 Salic je legenda. 

Edited by Plajvi
Link to comment
31 minutes ago, Plajvi said:

E, a bas gledam i zamisljam koliku porciju govana ce dobiti Bjelica ovde:laugh: Branko dao trojku. :ziga:

 

Gagic je isto tele kakvo je bio, Djok0 Salic je legenda. 

 

Pozamasnu rekao bih, sut 0/7 to opravdava :16_relieved: Ali nije potrebno od nas, Velickovic mu se danas nekoliko puta posrao na facu...

 

Njegovu minutazu treba da uzme Jankovic, em mladji, perspektivniji, skocniji, solidan sut a moze jos da napreduje za razliku od ovog mlakog puvala :4_joy:

Edited by assignment
Link to comment
14 hours ago, Timmi said:

kad se oporavi feldin, zvezda bi morala da igra small ball s davidovcem na 4, posebno u nekim varijantama s enisom na pleju. mogli bismo biti ubitacan tim iz tranzicije. velika je steta sto ova raznovrsna spoljna linija nije zacinjena kvalitetnom startnom cetvorkom.

alimpijevic ocigledno ne veruje u niske petorke. mada ja mislim da je nasao dobru ulogu za davidovca, izmedju spoljnjeg i unutrasnjeg igraca, da ga pomeri na cetvorku nisam siguran koju bi prednost imao na terenu. doduse, to moze da se kaze i za svaku drugu poziciju, pa opet uspeva da bude efektivan u svakoj ulozi.

Link to comment

"Povodom banera koji je grupa navijača Crvene zvezde istakla u petak uveče, Evroliga želi da istakne sledeće: poruka koju je pokazala manjinska grupa navijača ni na koji način ne predstavlja ni košarku kao sport, ni evropsku košarkašku porodicu, ni organizaciju 'Euroleague Basketball', ni na koji način. Naprotiv, evropska košarka uvek je bila i biće primer integracije na terenu i van njega, gde su kulture, rase i religije uvek bile povezivane, deleći jednu, zajedničku strast. Upravo te kulture, jezici, rase i načini shvatanja života i sporta učinili su to iskustvo jedinstvenim i bogatijim i bili su sredstvo za ujedinjenje ljudi. Stavovi koje su navijači izrazili u petak su uvredljivi, štetni i u suprotnosti sa principima uključenja u zajednicu i poštovanja"

"'Euroleague Basketball' nastaviće da snažno podržava i slavi multikulturalnost i multietničke razlike, koristeći sport kao most između kultura. 'Euroleague 'Basketball' strogo osuđuje bilo koju vrstu diskriminatorskih komentara i bilo koji gest usmeren protiv bilo koje rase, pola, seksualnosti ili bilo kog ljudskog stanja".
"Disciplinski postupak protiv kluba je pokrenut", saopštila je Evroliga.

Link to comment

Klasican epilog nakon herojskih akcija najvernijih navijaca koji najvise vole klub, kakve samo srpska majka moze da rodi...

 

Nebitno fudbal ili basket... Dabogda se nikada ne vratili, samo me je strah da je ovo samo pocetak a kraj se ne nazire...

Link to comment

Kad se posipa po Bjelici malo se zaboravlja u kakvoj je formi bio na pocetku sezone. Kad god ne znaju sta sa loptom uvale je njemu i on ili kos ili faul ili i jedno i drugo. A i trojke je sipao.
Ne opravdavam onolike promasene zicere, def mu je uslo u glavu, ali mogli bi i mi simpatizeri da malo duze pamtimo od najvernijih. Normalno je da on i Rocesti padnu posle onakvog starta, a Beli je posebno pao i mislim da bi mu prijalo malo vise podrske sa tribina mesto psovki.

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

Link to comment
31 minutes ago, nemoderisani said:

Kad se posipa po Bjelici malo se zaboravlja u kakvoj je formi bio na pocetku sezone. Kad god ne znaju sta sa loptom uvale je njemu i on ili kos ili faul ili i jedno i drugo. A i trojke je sipao.
Ne opravdavam onolike promasene zicere, def mu je uslo u glavu, ali mogli bi i mi simpatizeri da malo duze pamtimo od najvernijih. Normalno je da on i Rocesti padnu posle onakvog starta, a Beli je posebno pao i mislim da bi mu prijalo malo vise podrske sa tribina mesto psovki.

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk
 

 

Bio je ok tada, stim sto je tih dva meseca igrao po meni iznad svojih mogucnosti ili proseka, pa se ubrzo vratio u modu od prosle godine. I cisto sumnjam da ce se vratiti i blizu tog nivoa od pocetka sezone. Rocestija je malo zakocio sut ali i dalje moze da pomogne ekipi razigravanjem i assistencijama tako da je cisto pominjanje njih dvoje u jednoj recenici i kontekstu ravno sakrilegu :4_joy:...

Edited by assignment
Link to comment

Kao što je "sakrelig" zaboraviti dobre partije Bjelice u EL prošle godine, na poziciji koja realno nije njegova. Bamberg u gostima je on dobio to ovako sa vrha glave.

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...