Jump to content
IGNORED

Serie A 2017-18


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    368

  • Meazza

    242

  • MiddleClass

    231

  • gervasius twinkleminkleson

    199

Vrlo dobra Roma, svaka čast. Mada ne mislim da se Lazio obrukao, ozbiljan su tim.

 

Inače, Chiesa obnovio ugovor. Makar jedna lijepa vijest za Fiorentinu

Link to comment

VAR je sranje, ali sad imamo suviše kamera i super slou moušna™ i ostalih gluposti da bi sudije bile bezgrešne kao u stara dobra vremena.

 

Na kraju će ga uvesti masovno jer je histerija jednostavno preterana :isuse:

Link to comment

Ja i ne gledam te vaše šalabajzerske eksperimentalne lige, ali čini mi se da opet ima svako malo neka kuknjava i na VAR...isto ko što arle kuka na decenijsku zaveru protivu arsenala u nas. Plus su švabe čini mi se već stigle da smene glavnog i odgovor za pitanja VAR-a, što će reći da ljudski faktor nije baš uspešno eliminisan.

 

A seckanje igre je u fudbalu apsolutno užasna ideja, pročitah negde da je mažara jednom prilikom gledao snimak neka 3 minuta pre nego što je odlučio da da žutu kartu :isuse:

Edited by Ruxin
Link to comment

Ja i ne gledam te vaše šalabajzerske eksperimentalne lige, ali čini mi se da opet ima svako malo neka kuknjava i na VAR...isto ko što arle kuka na decenijsku zaveru protivu arsenala u nas. Plus su švabe čini mi se već stigle da smene glavnog i odgovor za pitanja VAR-a, što će reći da ljudski faktor nije baš uspešno eliminisan.

 

A seckanje igre je u fudbalu apsolutno užasna ideja, pročitah negde da je mažara jednom prilikom gledao snimak neka 3 minuta pre nego što je odlučio da da žutu kartu :isuse:

 

Resenje je da se to ubrza, da veci ili obuceniji timovi rade na tome. Sve ce to tehnologija resiti.

Link to comment

Ruxin vežba kontriranje, i to je ok na temama gde postoji neki osnov za debatu. Ali ovde nema o čemu da se diskutujue, apsolutno su nemerljive konkretne koristi od Var, i izmišljeni subjektivni nedostaci, kao šta znam malo mi ubija draž :D

Edited by levi
Link to comment

Pa ne stvarno, možda sam nekad i ja bio za tu ideju ali sad već odavno nisam. Postoji dosta prostora za debatu, samo verovatno ne na ppp-u gde je svaki drugi post na sportu o sudijama ili komentatorima :dry:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...