Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Kakav je bio Robertson?

brz, prodoran... imao jedan dobar centarsut iz punog trka koji salah nije realizovao. u odbrani ispao par puta 1na1. sve u svemu nedovoljno da se proceni

 

Sent from my E5603 using Tapatalk

Link to comment

brz, prodoran... imao jedan dobar centarsut iz punog trka koji salah nije realizovao. u odbrani ispao par puta 1na1. sve u svemu nedovoljno da se proceni dostojan naslednik 1 Alberta Morena

 

+1

Link to comment

Robertson je pored Megvajera sigurno bio najbolji igrač Hala u drugom delu prošle sezone

s tim da je meni više po volji onaj mali Čivel il kako se već zove, u Lesteru igra, ja sam mislio da će Liverpul njega da kupi pošto su se valjda neko vreme povezivali sa njim

 

On(Roberston) je inače bio blizu Barnlija, dosta su se oni zagrejali za njega ali je na kraju naravno transfer propao pošto su po običaju slali neke mizerne ponude

 

 

po mom mišljenju dobra kupovina, stvarno ne vidim neki razlog kako bi mogo da omane 

 

mada to pričam kao neko kome je Klajn "super" bek a nije redak slučaj da nalatim kako ga pojedini navijači Liverpula pljuju  i nazivaju ograničenim

Edited by jiraiya
Link to comment

Čili Vili iz Lestera je počeo celu jednu utakmicu prošle sezone (šest sa klupe), a za dve sezone je uspeo da skrpi ukupno 12 nastupa... dakle bez 30 miliona ne vredi ulaziti u razgovor <_<

 

Ja Klajna ne bih pljuvao, ali opšte razočaranje jeste očigledno - nadali smo se podmlađenom Glenu Džonsonu a on dečko sušta suprotnost. Ofanzivno je tragično ograničen.

Link to comment

jebiga, ne volim da se upuštam u te klasifikacije i podele, kvalitet i šta ti ja znam, ipak polazim od toga da fudbal igra 11 igrača

 

evo ti primera u Čelziju, Azpilkueta ima svojh mana, Kejhil je braturda ništa bolji štoper od jednog Lovrena pa je sa njim klub uzeo praktično sve

mislim, individualno gledano, možeš do sutra da nabrajaš i ne bih sad da smaram mnogo u tom pravcu

 

meni se ipak čini da je glavni i krucijalni problem kod Klopa to što on nije imao kontinuitet, čitam dosta da se kritikuje zato što nema plan B(ne bih sad o tome) ali ono što ja vidim to je da ste pored Arsenala verovatno ekipa koja je najmanji broj utakmica odigrala u istom sastavu(one Ruxinove ne računam, neozbiljni su)

 

Kutinjo taman napravi nešto dobro pa se povredi, onda mu treba vremena da se vrati u formu, Mane, Henderson, Matip nešto malo, Staridz je tek posebna priča pa i taj Lovren, pa Lalana ono sa repkom il šta je već bilo

 

 

i to ne znači da sad tvrdim da ne fale pojačanja ili kakav jelte upgrade, samo kažem da su verovatno trebali prošle sezone da se ako ništa drugo do kraja bore za sam vrh a ne da grebu za to 4to mesto

Link to comment

Matić 99 posto siguran za United. Twitter se usijao od te priče, očekujem da se transfer ostvari prije prve službene utakmice.

Edited by ArleKino
Link to comment

Kad je beg bio cicija?

 

 

 

Ne svidja se ni meni, ali ako odigra samo tri godine na nivou, isplatiće se. Čudi me samo što ga Čelzi prodaje nama, a ne Juventusu, pa makar za manje pare...

Link to comment

Mislim da je bila 2006-ta, znači, otprilike negde sa 26. 

 

 

 

EDIT; 25, sad sam proverio...

Edited by Jeremija
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...