Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

 

 

 

Ideja po kojoj se Kuki zameni Lanzinijem a gazde kluba zadovoljno stave u džep 50 miliona kusura meni nimalo nije privlačna, pre svega zato što ništa neću videti od tih 50 miliona ne želim da LFC opet prodaje najboljeg igrača u Kataloniju ili bilo gde drugde. Ali u slučaju da stvarno ode, svakako mu ne treba juriti zamenu od četrdesetak miliona i dodavati petog igrača na istoj poziciji dok na raspolaganju imaš dva i po štopera i jednog i po golmana.

 

 

Jednog i po štopera i pola golmana...

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Немој да си нервозан, Вини. Све је океј, опусти се. Нико ти не жели ништа лоше, нико не дира Кутиња, нико не доводи. Ланзинија уместо њега... Кењамо нешто о фудбалу по форуму, нема потребе да доживљаваш ствари тако лично и да се брецаш као ливерпулски делија. Чуј, ”кежуално пљуцкаш провокације” што сам споменуо да двадесет година нисте узели титулу. Јака муда, Вест Хем је није узео никад. Само полако и без нервозе, молим те. Доста ми је тога у животу са људима који не могу да саставе три реченице, немам намеру да се на форуму стварно свађам са било ким ко уме да изрази своје мисли у неколико параграфа, па макар и мислио погрешно - а тебе дефинитивно убрајам у ту групу (видиш, сада сам ти рекао и да си паметан и да грешиш што се тиче фудбала, а ти немој то да доживиш као нову личну провокацију, већ као нову зајебанцију и све ће бити супер). 

Link to comment

Ma nema nervoze, samo gnjavi malo maratonsko elaboriranje na temu sasvim neosnovane ideje (što ne bi X kupili Y). Navikao sam se da ovde čitam Ruxinovu konceptualnu ilustrovanu bite-sized sprdačinu, sad mi je sve ostalo TL;DR :(

Link to comment

Руксин је млада снага, такорећи Mbappe овог топика, погоњен снепчетом и мимовима (ово сам покрао из Гардијана :ph34r: ), а ја сам Фелаини, стара школа примерена нижим лигама - скачем, гурам се и лактам, а у паузама добијам картоне и понекад дам неки небитан гол. И не бих се мењао јер он је кликбејт пепеобожаватељ, а ја сам алфа мужјак у Белгији.  :fantom:

Link to comment

Ma nema nervoze, samo gnjavi malo maratonsko elaboriranje na temu sasvim neosnovane ideje (što ne bi X kupili Y). Navikao sam se da ovde čitam Ruxinovu konceptualnu ilustrovanu bite-sized sprdačinu, sad mi je sve ostalo TL;DR :(

 

kako mozes da stavljas ruxina i prslina u istu recenicu... :fantom:

Link to comment

Чуј, ”кежуално пљуцкаш провокације” што сам споменуо да двадесет година нисте узели титулу.

Otkad Weenie navija za Blackburn? :huh: (Ovo je kezualna provokacija.)

Link to comment

O gle čuda... Kerol neće biti spreman za početak sezone. Ima li negde under/over na broj utakmica na kojima će nastupiti u ligi, da lupim dve plate na under i obezbedim sebi letovanje sledeće godine. 

Link to comment

nadam se da conte ne planira isti ovaj sastav za pocetak sezone. morata jednostavno nije za tu poziciju krilnog napadaca. skoro pa igrac manje u ekipi.

Link to comment

ponovo prebacuje Mozesa na LWB, pretpostavljam onda da bi Danilo igrao desno ?? 

i dalje mi je neverovatno da nam je Siti preoteo igrača, jbt ko je mogo da veruje u to da će posle 50m za Vokera plaiti i 30 za Danila 

Link to comment

kakav autogol :lol::Hail:

 

ponovo prebacuje Mozesa na LWB, pretpostavljam onda da bi Danilo igrao desno ?? 

i dalje mi je neverovatno da nam je Siti preoteo igrača, jbt ko je mogo da veruje u to da će posle 50m za Vokera plaiti i 30 za Danila 

 

mozda sa ovime hoce da posalje jednu poruku™

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...