Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

 tim što se klub ovde osigurao ako mu baš padne forma.

 

 

a najgoru formu je imao upravo pod Murinjom

 

još je lik prošle godine izjavio da je najgore poniženje u životu doživeo pod Murinjom 

 

ajde to kad je pao totalno je bilo onda kad je sve otišlo u pm ali pre toga je veliki Otac udario temelje za propast kad je proglasio opštu mobilizaciju i igranje bunkera do kraja prvensvtva

 

ono kad se Čelzi branio i protiv prokletog QPR a Matića ograničio samo na svoju polovinu

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Znači tako, da doakate pepari finansiranjem aktuelnog šampiona kad već ne ide na terenu... :dry:

 

Zato su uštedeli uvalivši Matiću stari dres srpskog zeta Švajnija. Ne znam doduše da li nose isti broj.

Link to comment

 

 

Fluminense president Pedro Abad confirms: "It's official. We've sold Richarlison to Watford for €12,5m. "

 

plus izgleda imaju 10% od sledeće prodaje

Edited by jiraiya
Link to comment

Detalji ugovora sa Aurierom - 5 godina, izmedju 4.5 i 5 miliona eura (godišnje). Sad samo da sudjenje prodje kako treba...    :fantom:

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Mourinho ili je masno slagao kad je onomad rekao da ocekuje jos samo jedno pojacanje ili se nesto drasticno promenilo.

I dalje nam treba jos jedan napred

Link to comment

Mourinho ili je masno slagao kad je onomad rekao da ocekuje jos samo jedno pojacanje ili se nesto drasticno promenilo.

I dalje nam treba jos jedan napred

 

Gde napred? Ovo je sve taman. Murinjo ionako ne igra sa vise od 16-17 igraca. Igrace Marsial, Rasford, Mata, Mihki iza Lukakua i to je sasvim OK.

Link to comment

plus izgleda imaju 10% od sledeće prodaje

 

zar nismo ovog richarlisona i mi hteli da kupimo?

 

Ja bih ga kupio samo zbog spektakularnog imena, nema veze da li nešto ume. Ričarlison, jebote, not to be confused with Ričarljison :Hail:

 

Daje dva gola na debiju protiv LFC, MMW.

Link to comment

Gde napred? Ovo je sve taman. Murinjo ionako ne igra sa vise od 16-17 igraca. Igrace Marsial, Rasford, Mata, Mihki iza Lukakua i to je sasvim OK.

 

I sta ako se povredi Lukaku, a kakve smo kurate srece, hoce. Opet bismo spali na Rasha kao prvog spica, a ja nazalost nisam uopste optimista povodom toga

Uostalom Mou je ocigledno zapeo za Perisica, nek ga mu dovedu, valjda zna sta radi.

Ali slazem se da je prelazni rok zasad ok

Edited by Giggsy
Link to comment

zar nismo ovog richarlisona i mi hteli da kupimo?

ne moraš baš javno da iznosiš to kako ni pored Votforda ne možemo igrača da dovedemo  :lolol:

 

 

 

 

 

 

 

DGFkRAYXcAEHnoY.jpg

 

Matično i zavisno društvo ugovorili prijateljsku 

Edited by jiraiya
Link to comment

I sta ako se povredi Lukaku, a kakve smo kurate srece, hoce. Opet bismo spali na Rasha kao prvog spica, a ja nazalost nisam uopste optimista povodom toga

Uostalom Mou je ocigledno zapeo za Perisica, nek ga mu dovedu, valjda zna sta radi.

Ali slazem se da je prelazni rok zasad ok

 

 

Biće ili Perišić ili Bejl, čitao sam da preferiramo Bejla, ali da to zavisi od toga da i će Real kupiti Mbapea (od Monaka). Ako uskoro kupimo Perišića (koji uopšte nije loš), onda nema ništa od Bejla.

Edited by Jeremija
Link to comment

I sta ako se povredi Lukaku, a kakve smo kurate srece, hoce. Opet bismo spali na Rasha kao prvog spica, a ja nazalost nisam uopste optimista povodom toga

Uostalom Mou je ocigledno zapeo za Perisica, nek ga mu dovedu, valjda zna sta radi.

Ali slazem se da je prelazni rok zasad ok

 

Znam da je marsijal dečko ima još nekih godinu dana fore da pobegne od žozea pre nego ga i definitivno otpišemo, ali moram da pitam - kad je na njega prestalo da se računa kao na špica?

Zar nije doveden primarno kao napadač, a ako me sećanje ne vara na tom mestu je valjda i pružao najbolje partije dok je imao trenera?

Link to comment

Ladno će ga pustiti poslednjeg dana prelaznog roka :isuse:

 

Mislim, jesam rekao da ne treba obavezno juriti direktnu zamenu na već pretrpanoj poziciji, ali ipak.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...