Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Biće ili Perišić ili Bejl, čitao sam da preferiramo Bejla, ali da to zavisi od toga da i će Real kupiti Mbapea (od Monaka). Ako uskoro kupimo Perišića (koji uopšte nije loš), onda nema ništa od Bejla.

 

Sumnjam za Bejla, bas bih se iznenadio. Ako neko dodje, doci ce Perisa i to je to.

Na Real, dakle, Lindelff i Smalling

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

I sta ako se povredi Lukaku, a kakve smo kurate srece, hoce. Opet bismo spali na Rasha kao prvog spica, a ja nazalost nisam uopste optimista povodom toga

Uostalom Mou je ocigledno zapeo za Perisica, nek ga mu dovedu, valjda zna sta radi.

Ali slazem se da je prelazni rok zasad ok

 

Ako se Lukaku povredi, ne daj bobe, eto sanse da se Marsial i Rasford vrate izvornim pozicijama. Kontam da bi mozda vise ukljucio Lingarda, Pereriru, uz pomenute Matu i Mikija. Na kraju krajeva tu su i Valensija i Jang :s_d:

 

Prelazni rok je toliko dobar da mi je najveca briga hoce li DDG ostati.

Link to comment

Ostaje on. Ne treba im ga dati ni za 200 miliona, narocito posle Moratte

A i nesto ne vidim da on insistira da ode

Jbg ja sam odavno digao ruke od toga da kupujemo ono sto hocemo, svaka godina je maltene ista, ovo je korektno. Plus, verujem u Mourinha

Edited by Giggsy
Link to comment

Ja se slažem da nam treba još neko napred, ali pre krilo nego špic. Imamo uz Lukakua i Martiala i Rashforda...jbg, nek se pokažu ove sezone ili razlaz. Mada, ako kupimo ovog desnog beka iz PSG-a Valencia ako treba može u na krilo, ali...svi znamo njegova ograničenja... 

Edited by MancMellow
Link to comment

 

Prelazni rok je toliko dobar da mi je najveca briga hoce li DDG ostati.

 

+1000

Zamenili jednog od najboljih špiceva u svijet belgijskom verzijom legendarnog engleskog bivšeg repstativca, lindelof je zaista spektakularan branič, matićara u formi života, perišić igrač koji može jednim potezom da reši utakmicu isprati protivničkog beka na sopstvenoj polovini...ko će dočekati sezonu  :jerry:

Link to comment

Ja se slažem da nam treba još neko napred, ali pre krilo nego špic. Imamo uz Lukakua i Martiala i Rashforda...jbg, nek se pokažu ove sezone ili razlaz. Mada, ako kupimo ovog desnog beka iz PSG-a Valencia ako treba može u na krilo, ali...svi znamo njegova ograničenja... 

 

Pa i ja sam mislio na krilo, zato sam pomenuo Lukakua, jer koliko vidim o spicu nema ni pomisli, pa onda daj nekog ko moze da pomogne u napadu

Za Martiala i Rasha se slazem

Edited by Giggsy
Link to comment

Perisic mi je predefanzivan za te pare, ne znam sto se Murinjo toliko zalepio za njega. Marsial je, npr., umeo da odigra odbranu vise nego korektno (obzirom na godine i obzirom na minutazu).

 

 

Ruxine, jel kupujete vi sta sem bekova? (ne racunam ovaj grejac klupe od 45milki £,  sjebace momak karijeru totalno)

Link to comment

Sto se mene tice, ako se realizuje ta suluda prica oko Bejla tamo pred kraj avgusta, mi smo sampioni, ali ne verujem u nju. Doci ce nam Perisic i to je kraj

Link to comment

Pod uslovom da se Bejlara tradicionalno ne povredi na 3-4 meseca tamo u novembru negde. Ali stvarno ne verujem u to, mislim njegov dolazak.

Edited by MancMellow
Link to comment

 

 

Ruxine, jel kupujete vi sta sem bekova? (ne racunam ovaj grejac klupe od 45milki £,  sjebace momak karijeru totalno)

 

Bro, do you even lift jel si ti uopšte gledao bernarda silvu?

Ako jesi znaš zašto sam morao da ti isečem gornju rečenicu kako se ne bi našao u istom postu sa izvesnim bivšim rezervistom borusije dortmund :fantom:

Link to comment

Bro, do you even lift jel si ti uopšte gledao bernarda silvu?

Ako jesi znaš zašto sam morao da ti isečem gornju rečenicu kako se ne bi našao u istom postu sa izvesnim bivšim rezervistom borusije dortmund :fantom:

 

Cuj gled'o?! Ja sam imao vlazne snove da taj covek dodje kod svog sunarodnika i zaokruzi pricu™ za ovu sampionsku sezonu. Cak vise nego da su doveli Nejmara + Bejla. Ali kad se vec priklonio silama zla nek mu bude.

Samo me zanima gde ce D.Silva, KDB, Sane, Sterling? Trebace im 2 lopte ako uglavi i B.Silvu u prvih 11.

Link to comment

Prekupovao je Pep igrača na odredjenim pozicijama, biće cirkusa u svlačionici, to je izvesno.

 

 

 

Elem, izgleda Čelzi našao zamenu za Matića:

 

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...