Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Васић, појма нема о чему се ради, он ужива последњих пар недеља у утакмицама и чита 

34220629.jpg

 

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

1 hour ago, porucnik vasic said:

Васић, појма нема о чему се ради, он ужива последњих пар недеља у утакмицама и чита 

34220629.jpg

 

 

Eee, pa nisi rekao da je Rafa Honingštajn pisao kad si je hvalio. Sad mi interesovanje značajno skače, sa 0% na... štaznam, 8%? 

 

Ipak ću sačekati da Flopara nešto osvoji sa LFC.

Link to comment
2 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Eee, pa nisi rekao da je Rafa Honingštajn pisao kad si je hvalio. Sad mi interesovanje značajno skače, sa 0% na... štaznam, 8%? 

 

Ipak ću sačekati da Flopara nešto osvoji sa LFC.

Ја само ваљам првокласну робу.:fantom:

Иначе да си читао било би ти јасно зашто нема никаквих разлога за нервозу. :sleep:

Link to comment

Је л' попио Пепељара бан због тога што је носио жуту трачицу? Јебала га лажна држава Кефалонија,... Квадрофоноја.... А, да! Кататонија. 

Link to comment
2 hours ago, ArleKino said:

@Ruxin

 

Arsenal navodno ganja Rodgersa (+ Henry kao pomoćnik) za iduće ljeto.

 

tesko mi je da poverujem u ovo ali bih bas voleo zbog brata ruxina da se ostvari.

i blue moonersi su zasluzili da imaju jednog kvalitetnog trenera posle silnih pelegrini/mancini kombinacija i ostalih pajaca...:fantom:

Link to comment

Znaš kako je nadogradio zube kad je stigao iz Velsa u našu severnjačku selendru, a zamisli tek kakav će grille da ubudži ako dođe u London! Jebiga, standard...

 

rs-110097-a38d5c4957f309f8767ea58569c365

Link to comment
4 hours ago, ArleKino said:

@Ruxin

 

Arsenal navodno ganja Rodgersa (+ Henry kao pomoćnik) za iduće ljeto.

 

A kuka se kako arsenal ne vode mudri ljudi :Hail:

 

Poručnik i dalje u fazonu lako je njemu on je imao sala..ovaj suareza. Koliko nepoštovanja za čoveka koji je omiljeni tim vodio najbolje od sviju koji su se okušali u prethodnih skoro pa 30 godina. :isuse:

 

Mada se meni lično dosta sviđa što reaguje tako hrabro. :happy:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...