Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Naravno da su dobri, ja to na racun toga koliko ih cene. Milnera je jako malo koristio do sada, sacuvan je, nadam se da ce do kraja sezone vise igrati.
Laksa pobeda nego sto sam se nadao.
Link to comment
10 minutes ago, Ruxin said:

Znam da je strvar protokola, ali sačekajmo ipak da junajted zvanično ne dobije čelzi :sleep:

 

Ne bi bilo loše da odigraju nerešeno, sad kad LFC courtesy of Mojsije ima gol razliku bolju za jedan.

Link to comment

 

 

Marsijal baš i ne bi da produži ugovor, pogba se duri otkad je ovaj došao, mučeni lingard skrajnut tek što je najzad proigrao, sanchez se ionako utopio u sivilo...ali makar su zajebali pepa :lol: 

Edited by Ruxin
Link to comment
7 minutes ago, radnik said:
Naravno da su dobri, ja to na racun toga koliko ih cene. Milnera je jako malo koristio do sada, sacuvan je, nadam se da ce do kraja sezone vise igrati.
Laksa pobeda nego sto sam se nadao.

 

Pa Milner je sad uskočio da menja Kutinja, mada je danas više u toj ulozi bio Ox sa svojim vihornim teturanjem i lucidnim asistencijama u padu.

Link to comment

Liverpool je po dosad prikazanom drugi tim lige i ne bi smjeli ispustiti tu poziciju do kraja sezone. Dogodine nađete pravog golmana + kojeg back-upa za napadačku trojku i Weenie nema više razlog za weeniesanje.

 

Mozgovi iz Opte stavili kao wow-statistiku da je ljevonogi Salah, eto, dao 20 golova lijevom nogom u ligi ove sezone.

Link to comment

i kad je igrao, milner nije  bio ovako ubedljiv kao sto je danas igrao. sto kaze darko izgleda im je kolektivno prijala ova mala pauza.

retko lepo i tecno je izgledalo sve to na sredini:huh: mada ima tu verovatno dosta toga i do protivnika. 

 

Link to comment
1 minute ago, ArleKino said:

Mozgovi iz Opte stavili kao wow-statistiku da je ljevonogi Salah, eto, dao 20 golova lijevom nogom u ligi ove sezone.

 

Pamtim jedan glavom na početku sezone, valjda protiv Lestera, i jedan desnom protiv Tottenhama... znači nedostaje još jedan do 23.

Link to comment
13 minutes ago, ArleKino said:

Liverpool je po dosad prikazanom drugi tim lige i ne bi smjeli ispustiti tu poziciju do kraja sezone. Dogodine nađete pravog golmana + kojeg back-upa za napadačku trojku i Weenie nema više razlog za weeniesanje.

 

Mozgovi iz Opte stavili kao wow-statistiku da je ljevonogi Salah, eto, dao 20 golova lijevom nogom u ligi ove sezone.

То је то, осим у сто марке да ће Вини да нађе разлог за Винисање кад Клопара идуће године заснује хиљадугодишње скузерско царство.:happy:

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...