Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Онај Арсенов. Лестер је за Ливерпул стрептомицин.

 

Emirejts kup?

Pa ako poživi na klupi do sledećih priprema što da ne, vredi pokušati....

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Nista, standardnih 5-15 u sutevima do tada. Odlicno je ovo ispadanje, 2 sezone su igrali do kraja  finale i 1/2 finale. Neka se koncentrisu na bitnije stvari. Bas da vidim za vikend sta ce biti. Ako puknu, nece biti dobro nikako.

Link to comment

inače, uključio sam se tamo posle 60-og minuta, šta sam propustio?

 

Prvih 45 minuta sasvim fino delovalo, sabili ih u trećinu terena, dodaju se neometano, Allbrighton pomagao na Kutinju pa je Robertson bukvalno svaki put imao prostor za centaršut a jednom zamalo nekog i da pogodi. Ox sve vreme divljao, šutirao žmureći iz svih pozicija, zabijao se u protivnike, trčao sa loptom u aut, znači 1 standard.

 

Na poluvremenu izašao Kuki a ušao velški vunderkind, i ceo tim neobjašnjivo odustao od utakmice :isuse:

Link to comment

Odlicno je ovo ispadanje. Neka se koncentrisu na bitnije stvari.

 

Mhm, pošto je do sada problem u ligi bio manjak koncentracije, svi igrači misle o Kupu Vodenog Bizona pa ne mogu nikog da dobiju još od kako je Klop častio Arsena.

 

Tvrdoglavi Nemac ima da forsira volovinu do kraja sezone da bi dokazao da se nije zajebao.

Link to comment

Za početak, treba ti ozbiljan golman, odatle sve kreće. Mislim da svi možemo da se složimo, da npr Junajted nije imao jednog De Heu, da bi svaki put bili bar 2-4 pozicije ispod na kraju sezone.

 

A o odbrani ne bih, trenutno bih zadržao samo Robertsona, možda i Matipa...

Link to comment

Uprkos (ne)kvalitetu mislim da nije odbrana problem tj. pojedinacni igraci. Vec filozofija igre. Jeste uglavnom lep za oko, ali je neucinkovit taj stalni presing. To moze da radi kao i komunizam, samo sa nekim nadljudima, fudbalerima posebnog kova. Dakle na duze ne. Trose se ljudi. Ne mozes svaku loptu da oduzmes cim je izgubis, dovoljno je svakom protivniku bukvalno 3 puta da prodje sredinu, kad se 8-9 igraca zaleti napred i imace najcesce 3 100% sanse i dati 1, 2 ili 3 gola. Presing mozes da igras mozda po pola poluvremena, ne i 90 minuta.

Conte je lepo rekao ... otprilike ... imas delove meca kad napadas i delove kad se branis. Klopp jednostavno ne zna da postavi i organizuje ovaj drugi deo.

Bice tu lepih pobeda kad su strelci raspolozeni i ulazi im vise od proseka, ali i dosta neocekivanih poraza. Mislim da nikad vise od 4 pobede nisu vezali u ove 2 godine. Mora malo prilagoditi svoj sistem, ako hoce da bude uspesan u PL.

Link to comment

Не, него је то тим који је имао Суботића и Xумелса, а не Ловра и Клавана.

Edited by porucnik vasic
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...