Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

@Ruxin

Дај још нека имена, баш ме занима да проверим. Нисам хтео да лупим неког из Ситија, да не буде погрешно схваћено ако то није одговарајући. :lol:

Edited by Прслин
Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

@Ruxin

Дај још нека имена, баш ме занима да проверим. Нисам хтео да лупим неког из Ситија, да не буде погрешно схваћено ако то није одговарајући. :lol:

Mrzi me, ali sumnjam da trenutno postoji bolji zadnji vezni u ligi i po statistici i po partijama.

Što i dalje ne menja da je ona prva slika glupost :fantom:

Link to comment

Evo vs 'dinjo, posle duge muke pošto je praslin nabacao 16 jebenih kategarija

 

A u pitanju je naša slaba karika i realno duplo gori igrač od matića. Znači poenta je da zadnji vezni top ekipa dominiraju u ovim kategorijama jer naravno da zadnji vezni top ekipa dominiraju u ovim kategorijama :dry:

 

2017_09_19_3.png

2017_09_19_2.png

Edited by Ruxin
Link to comment

Fernandinjo uopšte nije loš igrač, naprotiv. Pep ga možda ne koristi kako treba ali daleko od lošeg igrača.

 

 

Mrzi me, ali sumnjam da trenutno postoji bolji zadnji vezni u ligi i po statistici i po partijama.
Što i dalje ne menja da je ona prva slika glupost :fantom:

 

Nije glupost, govori da je odlično pojačanje za Utd  :0.6:

Link to comment

Ta neka fernandinjova nije lošost je otprilike rang liverpula, nama ipak tu treba malo veća klasa. -_-

To je sad glavna rupa u prvom timu (fali i jedan štoper, ali ne mora da bude prvotimac)

Link to comment

Speaking of lošost Liverpula, Ox za sada igra kao da je sam na terenu, iznenadi se kad iskrsne neko u plavom i odnese mu loptu. 

 

Gruja dosta dobar na poziciji desetke, da ga ne ureknem.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...