Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

U ostalim vijestima diljem interneta u istoj recenici se pominje Junajted, Benfika, Zivkovic i 60 miliona necega...

 

Neka hvala, ne treba nam, a i istrošili smo se na Arnautovića u prethodnom prelaznom roku, ovo je preskupo.

Link to comment

Volio bih vidjeti Murinja, Simeonea i Poketina na klupi Liverpula... jesu li bolja rjesenja ne znam unapred, jbg. Ali bolji treneri od ovoga sigurno jesu.

Murinjo se pominjao u Rodžersarino vreme, ali bilo je otprilike besmisleno koliko je i sad. Taj čovek ne dolazi u projekte obnove & oporavka, elita ide samo u dobro situirane i perspektivne klubove. Samo naivni, bolesno optimistični treneri kao što je Klopp mogu da se odluče za klub kao što je Liverpul. (Mogu i preplaćeni hohštapleri, naravno, ali meni ipak bolje ono prvo.)

 

Ima na Gardijanu dobar strip o grupi za podršku ugroženim menadžerima, predsedava Ronald Kuman, govore Arry, Arsen, Klopara, i drugi. Evo ga.

Link to comment

Znači Čelsi nije kupovao preskupe zvezde u trenutku kada je Ančeloti stigao? Dočekao ga je takoreći prosečan tim, sa tek ponekim poznatim imenom, Drogba, Lampard, Čeh, Teri, Balak, Deko, Kešli, Bane, Esijen...

 

Mada razumem zašto želiš da potisneš dovođenje Toresa :lol:

Link to comment

Anceloti je no bulshitt, down to earth trener koji ne izmislja toplu vodu i ne eksperimentise, ali se zato razume u to koji igrac je u stanju da igra koju poziciju. Cini se kao mala stvar, ali nije uopste. Pa je tako upravo on Pirla stavio na zadnjeg veznog i stvorio mu karijeru. Daj mu rooster i on ce odabrati realno najbolje iz tog sastava i napraviti taktiku koja odgovara najboljim igracima koje ima na raspolaganju. Nece podrediti izbor igraca svojoj nekoj fiks ideji (vec tu je u prednosti u odnosu na 90 posto trenera u koje spada pomenuti Klop), vec ce pre improvizovati nesto u sta bi najbolji igraci mogli da se uklope. On nije neki guru, on nije neki "motivator", on nije neko ko pretenduje na to da izmenama i sofisticiranim instrukcijama "pobedjuje" druge trenere i ostale gluposti. On je covek koji se razume u fudbal i zna kako da sastavi tim, nista vise od toga. Gro njegove karijere odlazi na rad u Milanu gde je osvojio samo 1 skudeto, ali je zato doneo dve titule prvaka Evrope i jos jedno finale. Sa PSZ-om je izgubio titulu u prvoj sezoni, ali on je doveden u zimskom prelaznom roku u Pariz, uvek je tesko preuzeti tim i snaci se u hodu. Vec sledece sezone je osvojio Ligue 1. Reci da ne osvaja dovoljno titula u ligama zvuci tacno, ali hajde da pitamo navijace svih timova u kojima je bio trener da li su zadovoljni njegovim radom. Evo ja kao navijac Milana sam vise nego zadovoljan, ajde da pitamo i -189-ku.

Edited by Meazza
Link to comment

BTW, sa roosterom koji ima Liverpul ne bi mogli da osvoje nista ni Murinjo, ni Gvardiola, ni Sveti Petar, tako da je to irelevantno. Ono sto bi dobar trener mogao da uradi (i to je apsolutno prva stvar koja se mora uraditi) je da utice na dovodjenje kvalitetnih pojacanja a da za to vreme uvek igra sa onim sto je trenutno najbolje, sa taktikom koja najvise odgovara tim i takvim igracima.

Link to comment

ja sam bio zadovoljan sa ancelottijem. igrali smo najseksi fudbal otkad ja pratim chelsea (jedina konkurencija je prva polovina sezone 14-15).  nije nikakav bullshitter, cirkuzant, nije imao nikakve skandale niti je neki egomanijak. kul lik.

 

 

 

 

a ovo da neka ekipa (u ovom primeru liverpool) nema sastav za titule nema smisla otkad je leicester osvojio premier ligu. od tada ne mogu ovo priznavati kao argument. 

Link to comment

ja sam bio zadovoljan sa ancelottijem. igrali smo najseksi fudbal otkad ja pratim chelsea (jedina konkurencija je prva polovina sezone 14-15).  nije nikakav bullshitter, cirkuzant, nije imao nikakve skandale niti je neki egomanijak. kul lik.

 

 

 

 

a ovo da neka ekipa (u ovom primeru liverpool) nema sastav za titule nema smisla otkad je leicester osvojio premier ligu. od tada ne mogu ovo priznavati kao argument. 

 

Hajde da razmislimo. Ja evo tvrdim da ekipa sa ovako slabom odbranom kakvu igra Live i sa ovakvim dunsterima pozadi ne moze da osvoji nista. Lester je igrao daleko bolju odbranu, mislim da tu mozemo da se slozimo?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...