Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

1) Pojavila se prica od nekog alzirskog novinara da je Mahrez otisao na potpis ugovora sa novim klubom i da je to 99% Arsenal.

 

2) Ox odbio novi ugovor. Valjda hoce sigurnu minutazu. Problem je u tome sto te minutaze nece imati - na desnom boku je Bellerin, a za sredinu terena su bolji Xhaka i Ramsey. Glup je ako misli da bi tek u Liverpoolu imao vecu minutazu.

 

3) Lacazette ce izgleda doci za 53 + 7 miliona eura.

 

4) Alexisu je valjda receno da moze ici ovog ljeta samo u inostranstvo, a Ozil se necka. Navodno hoce 350.000 funti sedmicno.

 

Od Lemara nema nista, nece biti ni od Mbappea - sve sam sigurniji da je ova prica oko nove ponude ili pritisak na Aulasa da proda Lacazettea dok jos moze ili poruka Alexisu i Ozilu da mislimo™ u borbu za naslov.

lol 350k

jbt sto bih voleo da tapnu buljavog. 

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

napred manca, firmino i salah. iza kuki, keita i ox

 

Prosečno četiri i po primljena gola po utakmici.

 

A na klupi odmaraju Lallana, Henderson, Wijnaldum, Can, Milner, i Sturridge, svi sa platama dostojnim 1 startera. (Onda u 70. minutu umesto svih njih uđe Lucas.)

Link to comment

Prosečno četiri i po primljena gola po utakmici.

 

A na klupi odmaraju Lallana, Henderson, Wijnaldum, Can, Milner, i Sturridge, svi sa platama dostojnim 1 startera. (Onda u 70. minutu umesto svih njih uđe Lucas.)

:D

Link to comment

Prosečno četiri i po primljena gola po utakmici.

 

A na klupi odmaraju Lallana, Henderson, Wijnaldum, Can, Milner, i Sturridge, svi sa platama dostojnim 1 startera. (Onda u 70. minutu umesto svih njih uđe Lucas.)

On je valjda na levom beku... :mad:

Link to comment

Prosečno četiri i po primljena gola po utakmici.

 

A na klupi odmaraju Lallana, Henderson, Wijnaldum, Can, Milner, i Sturridge, svi sa platama dostojnim 1 startera. (Onda u 70. minutu umesto svih njih uđe Lucas.)

ih bre uini, vidi se da te vreme pregazilo. bata djora je vedrio u proslom stoljecu...

 

Sent from my E5603 using Tapatalk

Edited by cvrlle
Link to comment

napred manca, firmino i salah. iza kuki, keita i ox

 

Sent from my E5603 using Tapatalk

Kojom magijom je Ox Ispred Lalane i Hendersona?

 

Na stranu što bi meni zdrav Kuki igrao uvek pre Firminha...

Link to comment

Ne znam, jedan je doveo Monako do 1/4 finala LS kao i Kolumbiju do 1/4 finala SP, dok je drugi legenda PPP-a. I jedan i drugi su tu negdje.

Link to comment

Kojom magijom je Ox Ispred Lalane i Hendersona?

 

Na stranu što bi meni zdrav Kuki igrao uvek pre Firminha...

 

zdrav stuki-picka sebicna? nikad!!! 

 

sto se oxa tice izuzetno je mnogo situacija u kojima ima upotrebljiviji nego li gorepomenuti dvojac.  

Link to comment

Osim situacije kad su obojica u Stuki standard modu, ne pada mi ni jedna druga na pamet, a da je korisna po tim...

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Link to comment

ih bre uini, vidi se da te vreme pregazilo. bata djora je vedrio u proslom stoljecu...

 

Jeste me vreme pregazilo, ali uopšte ne razumem šta hoćeš da kažeš Bata Đora referencom. Onaj tim koji si naveo je hiperofanzivan, Klopp tako nešto još nikad nije izveo a verovatno nikad i neće. Iskreno se nadam da je Ox samo neki plan C za slučaj da Keita bude preskup, bilo bi čisto iživljavanje toliko natrpati sredinu.

Link to comment

Ne znam, jedan je doveo Monako do 1/4 finala LS kao i Kolumbiju do 1/4 finala SP, dok je drugi legenda PPP-a. I jedan i drugi su tu negdje.

Невероватно како Ера може да буде недуховит.

Link to comment

Jeste me vreme pregazilo, ali uopšte ne razumem šta hoćeš da kažeš Bata Đora referencom. Onaj tim koji si naveo je hiperofanzivan, Klopp tako nešto još nikad nije izveo a verovatno nikad i neće. Iskreno se nadam da je Ox samo neki plan C za slučaj da Keita bude preskup, bilo bi čisto iživljavanje toliko natrpati sredinu.

 

ultradefanzivni fudbal gde je na kraju meceva veci broj polomljenih nogu nego golova :D

e a sad zamisli da dovedemo keitu. verujem da ce u velikom broju utakmica, uz malo defanzivnija ovlascenja, lallana dobijati mesto ispred emrea, wijnalduma i hendersona. e sad stavi umesto njega oxa i reci da ovaj ne moze da odradi isti posao kao ljiljana. moze samo vise jer je neuporedivo jaci, brzi izdrzljiviji... tako da bi imao nesto ofanzivnijeg kukija i ovu dvojicu koji vrsljare tu negde na polovici. odbranabekovi su nam ionako limitirani i njihove ofanzivne izlete treba svesti na minimum.

mada i ja iskreno ne verujem da cemo kupiti i keitu i ox-a, samo mislim da ox u ovakvom timu moze da isporuci dosta vise usluga od ljiljane. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...