Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

zasto sljam, vecina transfera ima neke slicne bonuse.

Važi.

 

Postoje bonusi za osvojene trofeje i priznanja, a onda postoji ovaj Barselonin kulovski pokušaj. Da ne pričam o tome što bi i onu bednu garantovanu sumu da razvuku na pet godina :lol:

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Da.

 

Ako ti gledalačko iskustvo zavisi od njihove veštine i talenta, onda je logično da oni najviše zarađuju i imaju najveća prava, a ne sumnjivi biznismeni i nesumnivi kriminalci koji se motaju oko njih i obrću milijarde na njihovom radu i talentu

 

Ponavljam, stvarno me ne zanima ko tu koliko zaradjuje. Kako bih ti rekao, smatram da nepravda prema igracima koji zaradjuju milione ne spada u najgore stvari koje se desavaju u nasem vremenu. Smesno mi je sto uopste vodimo taj razgovor.

Link to comment

Mani to, nego sta ce da bude sutra na derbiju?

 

ne pitaj, necu smeti ni da gledam.

 

jos sam posle prvog kola mislio da cemo do tottenhama dovesti igraca ali izgleda sam preterao sa zeljama. vraca se bakayoko tho.

Link to comment

Iritira li još nekog što Murinjo forsira Rashforda na uštrb Martiala, realno ovaj drugi nije imao neku sezonu, ali ima mnogo veći potencijal.

 

ponekad, ali niti je Martial odigrao bolje od njega, a i u ovom slucaju nije Rasford zasluzio da ga se izbaci iz prvih 11, dovoljno dobro je odigrao protiv WHU.

Link to comment

Martial je bio panična kupovina, i sad ne znaju šta će s njim

 

Izgubljen je između pozicija, neće nikad biti 1. centarfor Mančestera, a nije ni elitno krilo

Link to comment

Martial je bio panična kupovina, i sad ne znaju šta će s njim

 

Izgubljen je između pozicija, neće nikad biti 1. centarfor Mančestera, a nije ni elitno krilo

 

Čekaj, zar im se nije već isplatio kada je izmajmunisao Škrtela?

Link to comment

Iritira li još nekog što Murinjo forsira Rashforda na uštrb Martiala, realno ovaj drugi nije imao neku sezonu, ali ima mnogo veći potencijal.

 

Razmišljam o tome često. Zajebano je Murinju, obojica imaju potencijal a i znanja i veštine. Utisak mi je da Martial ima ono nešto malo više potrebno za vrhunskog fudbalera od Rašforda, ali videćemo. Dobro rekoše, bio je dobar prvu, pas za 1. gol mi je bajka. Pride, 

Link to comment

Postoje bonusi za osvojene trofeje i priznanja, a onda postoji ovaj Barselonin kulovski pokušaj. Da ne pričam o tome što bi i onu bednu garantovanu sumu da razvuku na pet godina :lol:

 

Većina transfer fees se razvlače na više godina, obično u trajanju igračevog ugovora. Ovde je jedino čudno što su bonusi toliko veliki deo sume. I to što Mirror navodno ima tako precizne podatke, uopšte ih ne izvlači iz dupeta.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...