Jump to content
IGNORED

Kupovina novog automobila u Srbiji


BarryWhite

Recommended Posts

10 minutes ago, Braća Strugacki said:

Tržište luksuznih proizvoda je počelo da pada. Do kraja godine ćemo videti kako će to da se odrazi na cene.

Ako je trziste luksuzne robe skocilo za vise od 8% globalno u ovoj godini, ja tu ne vidim pad. Plus, sva ova kriza koja se vucara po svetu im ide na ruku, bez greske.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Ako je trziste luksuzne robe skocilo za vise od 8% globalno u ovoj godini, ja tu ne vidim pad. Plus, sva ova kriza koja se vucara po svetu im ide na ruku, bez greske.

 

Prema podacima koje pratim zbog posla, niže kategorije luksuzne robe još uvek izvlače statistiku, dok su više već sada u ozbiljnom padu.

 

Boyle je to sumirao mnogo bolje nego što bih ja ikada mogao:

 

 

Link to comment
23 minutes ago, Braća Strugacki said:

 

Prema podacima koje pratim zbog posla, niže kategorije luksuzne robe još uvek izvlače statistiku, dok su više već sada u ozbiljnom padu.

 

Boyle je to sumirao mnogo bolje nego što bih ja ikada mogao:

 

 

Hvala, odlican je link. Moja neka primedba je da luksuziranje na opremi automobila i sami novi automobili iz premium klase ne ulaze u high luksuz, kakvi su npr oldtimeri. Svejedno, dobra je analiza, mada ni sami nisu sigurni da li je u pitanju trend ili prestruktiranje ukusa u skladu sa novim vremenom, stagod to znacilo. Ima dosta i do stagnacija u vidu cekanja na profite koji ce se tek desiti, kad je u pitanju npr. rat u Ukrajini.

Ali ne bih se puno brinuo za 'njih', generalno broj bilionera i milionera je u porastu, samo nek trose, blago nama:)

Link to comment
2 hours ago, Zaboravan said:

Panda 4X4, ali ona starija, ne znam sada koja gen. 

Samo bih to vozio da mi ne treba ozbiljan gepek. 

 

Prva, najbolja :heart:

 

96d37b83ec3063ac3b356cd629cb9c8c.jpg

 

Al' piši propalo, cene im rastu već 10-15 godina i za normalne pare naći pristojan primerak za sređivanje je čista lutrija, čak i u Italiji. Inače se radi o ozbiljnom terencu (pogon je radio Steyr Puch), a prtljažni prostor po obaranju zadnje klupe je za ne poverovati.

  • +1 3
  • Wub 2
Link to comment

Super avto za selo. Van sela je već glavobolja.

Juče sam video na nekom placu Suzuki Jimny, počeo maštati, al posle se vratio u realnost, pri tome se setio da je dvosed.

  • +1 1
Link to comment
On 23. 7. 2023. at 17:06, zorglub said:

 

Prva, najbolja :heart:

 

96d37b83ec3063ac3b356cd629cb9c8c.jpg

 

Al' piši propalo, cene im rastu već 10-15 godina i za normalne pare naći pristojan primerak za sređivanje je čista lutrija, čak i u Italiji. Inače se radi o ozbiljnom terencu (pogon je radio Steyr Puch), a prtljažni prostor po obaranju zadnje klupe je za ne poverovati.

vrh auto. vozi se i dan danas po mediteranskim selima, gde ubrajam i nase zemlje. jeste, puch je radio pogon.

ja se razmisljam da krenem u pregovore oko jednoh koji zivi iza kokosarnika ali smatram da ce to sa montenegrinima ici tesko, a planiram da ga ostavim u mojoj vukojebini bez tablica. kada treba do grada ima veci terenac, a ovaj da se vrti po zaboravljenim krajevima i putevima.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, radisa said:

Stigao danas novi RAV4 Plug In.....

 

Stavio sam ga na punjač, pa sutra da vidimo kakav je na struju :)

 

bravo!

  • Hvala 1
Link to comment
On 23. 7. 2023. at 11:35, dùda said:

danas vidim na toyotinom sajtu da imaju neku akciju za auto koje smo mi već uplatili i treba da ga čekamo godinu dana maltene

 

sada je auto em jefitniji, čini mi se oko 1500, em navodno reklamiraju neku brzo isporuku :blink:

 

da li je moguće da govnari imaju takvu poliku ? time gadno zajebavaju one koji su već kaparisali auto . potpuno sam u zbunu

zvaću ih sutra, i obzirom da smo u međuvremenu imali karambol sa našim autom, tražiću da me prebace na tu akciju i tu skoriju isporuku

ako ne budu hteli, ima po svim društvenim mrežama da napišem za slučaj, neću im kupiti ni to što sam kaparisala, pa taman mi propala ta hiljada

@dùda

 

Jesi uspela da izboksuješ da te prebace na akciju i skoriju isporuku? 

Link to comment
2 hours ago, Willow said:

@dùda

 

Jesi uspela da izboksuješ da te prebace na akciju i skoriju isporuku? 

Navodno sam uspela.

Kažem navodno jer mi još nisu poslali obećanu potvrdu SMS -om ili Mail -om.

 

Pri tom, nisam mogla da pazarim osnovni paket jer u tom paketu nema auta za ovu isporuku koja je na akciji.

Ali za istu, čak i malo manju sumu sam dobila viši paket. Ajde, nije ni to loše, jer je kod tog paketa sniženje cene značajnije.

 

U nedelju ili ponedeljak se vraćam za BG, biću uskoro kod njih tako da se nadam da ću to da završim.

  • +1 6
Link to comment
On 27. 7. 2023. at 22:24, radisa said:

Stigao danas novi RAV4 Plug In.....

 

Stavio sam ga na punjač, pa sutra da vidimo kakav je na struju :)

 

gde su pics. koja boja, oprema, nesto

Link to comment
7 minutes ago, radisa said:

, hladjenje zadnjih sedista 

 

Jel ovo tacno? Ako jeste iznenadjan sam da to uopste ima u ponudi za auto ove klase.

 

Inace, slike su ti skrbave, ali zato auto odlican :-) Srecno!

 

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...