Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Према сазнањима РСБ-а, велики део посла, што се тиче кадровских решења, могао би веома брзо да буде завршен, а играчи који су најближи потпису са Црвеном звездом су: Мелег, Стојиљковић, Кузмановић, Јованчић, Филип Ђорђевић и Медојевић!

 

ne mogu da kazem da me fascinira ovaj spisak, ali nadam se da ce ovi igraci, ako i dodju, postati operativni™ tek nakon kvalifikacija, a da ce kvalifikacije izneti kadar iz prosle sezone.

 

Edited by Nikodije
Link to comment

Sa ovog spiska, eventulano Medojevic moze biti upotrebljiv kao zamena za Donalda, mada ne znam u kakvom je stanju. Mozda i ovaj Stojiljkovic, kao drugi spic.

 

Kuzmanovica i Djordjevica ce Terza ponosno predstaviti kao bombe, a realno su ispovredjivane ispusene mustikle. Posebno Djordjevic mi se nimalo nije dopadao ni na vrhuncu, a verovatno ce ih odrati za platu.

 

Naravno, pod uslovom da je ovo tacno.

Link to comment
23 minutes ago, Nikodije said:

Према сазнањима РСБ-а, велики део посла, што се тиче кадровских решења, могао би веома брзо да буде завршен, а играчи који су најближи потпису са Црвеном звездом су: Мелег, Стојиљковић, Кузмановић, Јованчић, Филип Ђорђевић и Медојевић!

 

ne mogu da kazem da me fascinira ovaj spisak, ali nadam se da ce ovi igraci, ako i dodju, postati operativni™ tek nakon kvalifikacija, a da ce kvalifikacije izneti kadar iz prosle sezone.

 

 

6 komada a još nije počeo strance da dovodi!

Dr Terzić :Hail:

Edited by Apollo Creed
Link to comment

Šta znam, ne bih volio da svi ovi dodju, ali Đorđević ili Kuzmanović bi vjerovatno iskustvom pomogli™. Medojević je koliko znam stalno povrijedjen, mada je vjerovatno u teoriji najbolje rješenje tu.

To su otprilike igrači kojima se mi možemo nadati, jebiga, i vjerovatno vrijedi rizikovati.

Link to comment

Kuzmanovic i Medojevic ...:dry: ko se njih setio...

Jel ovaj Stojiljkovic onaj iz Čuke? Ko je ovaj Jovančić?

Link to comment
2 hours ago, Apollo Creed said:

Kuzmanovic i Medojevic ...:dry: ko se njih setio...

Jel ovaj Stojiljkovic onaj iz Čuke? Ko je ovaj Jovančić?

 

Jovancic igra u Vojvodini, pre toga u Borcu. Zadnji vezni, dade sad i komsijama gol. Jedan od kvalitetnijih igraca na toj poziciji u nasoj ligi. Mada ima 27 godina, nije bas neki prospekt... 

 

Stojiljkovic jeste taj iz Cuke. Igrac je Brage, mada je sad bio na pozajmici u Kajzeriju gde se bas i nije proslavio. U Bragi bio solidan. Prednost je svakako to sto ga Milojevic dobro poznaje... 

 

Meni se od navedenih Medojevic najvise svidja. Odlican igrac, koji bi kod nas procvetao... 

Link to comment

Stojiljkovic iz Brage bi bio odlicno pojacanje. Medojevic je vise bio u bolnici zadnjih 2-3 sezone (bar znam za Bundes, valjda je ovu sezonu bio negde u Cvajti). Kuzamano ok, Filip Djordjevic je takodje bio dobar, al morao bih da guglam gde je igrao ove sezone.

Link to comment
3 hours ago, John Coltrane said:

Filip Djordjevic je takodje bio dobar, al morao bih da guglam gde je igrao ove sezone.

 

Нигдје :D

 

Под уговором је с Лациом али не сјећам се кад је задњи пут ушао у игру.

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...