Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Unseeded teams in the 1st qualifying round that qualify for the next round take effectively the coefficient of their opponent in the next round. The reason for this is that the draw for the 2nd qualifying round is made before the results of the 1st qualifying round are known.

 

 

pa sad, na neku zvijer cemo naletiti, sa ovim pravilom i imamo neku sansu. naletimo na nekog izbacivog u trecem krugu i u cetvrtom smo povlasceni. :D lijepo li je zanositi se

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 hours ago, Zico said:

Sa ovakvim sistemom kvalifikacija za LS igracemo je nikad. 

 

vec sam pisao o tome, mislim da nam prvo treba jedno 5 godina kontinuiranog  le iskustva da bi mogli da se nosimo sa ekipama iz ls. ovako bas i nema preterane poente. ok, uzmes pare al te tamo deru ko vola u kupusu. dok sa ovim nenaftaskim ekipama iz le moze da se igra i da bude zanimljivo; sto smo i videli ove sezone...

Edited by Bright Billy
Link to comment
5 hours ago, nautilus said:

 

za nosioce u drugom kolu:

 

u danskoj navijamo za bronbi

na kipru navijamo za apolona

u rumuniji navijamo za kluz

u austriji za sturm

u hrvatskoj protiv dinama

 

poptrebno je da nam dodju 3 od 5. bronbi je siguran, apolon i kluz su u jedan ili dva boda. dinamo i red bul su skoro sigurni

 

Dinamo i Red Bul su vec uzeli prakticno, a i Brondbi takodje.  Ali ovde si zaboravio Sloveniju i Poljsku. Dakle potrebno nam je da u 3 od 4 lige (Slovenija, Poljska, Rumunija i Kipar) ne osvoje ekipe sa veci koeficijentom od nas. Najlosija situacija je u Rumuniji, gde ce Kluz tesko ispred Steaue. Olimpija ozbiljno krcka ogromnu prednost i sad je u problemu jer ih Maribor stize, na Kipru ce derbi da resi pitanje prvaka, a u Poljskoj se 3 ekipe bore, a nama treba da ne uzme Legija... 

 

Link to comment
8 minutes ago, adasevic said:

 

Dinamo i Red Bul su vec uzeli prakticno, a i Brondbi takodje.  Ali ovde si zaboravio Sloveniju i Poljsku. Dakle potrebno nam je da u 3 od 4 lige (Slovenija, Poljska, Rumunija i Kipar) ne osvoje ekipe sa veci koeficijentom od nas. Najlosija situacija je u Rumuniji, gde ce Kluz tesko ispred Steaue. Olimpija ozbiljno krcka ogromnu prednost i sad je u problemu jer ih Maribor stize, na Kipru ce derbi da resi pitanje prvaka, a u Poljskoj se 3 ekipe bore, a nama treba da ne uzme Legija... 

 

 

       Valjda je na Kipru odigran taj derbi sinoć i pobedio je onaj koji nije trebao.

Link to comment

ove godine nije bila prazna slama, uprkos neprivatizaciji. struka je najvažniji uslov, sve ostalo je nadogradnja, da ne bi sedeli i čekali da se država smiluje i da dođe šeik sa 100 mil

 

može nešto da se uradi i u međuvremenu. dovoljna je bila jedna godina sa nekoliko kompetentnih trenera u prvom timu za istorijsku sezonu. valjda su sad videli šta im se isplati, i šta bi mogli da urade kad bi ih bilo više u celom klubu. umesto ovih šarlatana kojima je Noske napunio oml školu

 

Link to comment

Krenule su i ponude... ako je verovati Balerini... S tim sto verovatno svaki od igraca koji su dosli prosle sezone, recimo. Stojkovic. Rodic, Krsticic, Savic Borjan... imaju dogovor sa klubom da ih pusti za neko vise-manje simbolicno obestecenje...

 

 

Ppredstavnici Sportinga iz Lisabona zvanično su se obratili kolegama iz Crvene zvezde i upoznali ih sa činjenicom da su vrlo zainteresovani za jednog od kapitena tima Filipa Stojkovića, saznaje MOZZART Sport.

Spremni su da pregovaraju, ali samo u slučaju da Sporting bude spreman da sačeka reprezentativca Crne Gore do polovine avgusta. Tačnije, do kraja kvalifikacija.

Edited by Milosh76
Link to comment

inače kad smo kod struke, sad vidim da je trener mlađih kadeta Psiholjub Đorđević :D ne znam da li smo pričali o tome, čisto kao zanimljivost 

 

znao sam da Mladenović dovlači svakave budale u školu, ali ovo me baš razgalilo 

 

Edited by levi
Link to comment

 

3 minutes ago, levi said:

trener mlađih kadeta Psiholjub Đorđević

naravno da jeste, nisam ni sumnjao. On, Bajko, ne znam jesu li jos Koroman i Perica tu... Za buducnost ne treba strahovati™

Link to comment
27 minutes ago, levi said:

Miloshe, jel ti nedostaju  Božovićeve konferencije za štampu? 

 

 

Nimalo

 

Pitas zbog Balerine?

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...