Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Spartak nije toliko podredjeno koliko rezultat pokazuje.  Dobro se dodaju ali im fali napadac.  U Zvezdi se oseca odsustvo Le Taleka i prisustvo Racica.  Frimpong nije pouzdan igrac.  O Racicu ce verovatno Harper.  Milojevic ce da izgubi glas od vikanja na igrace u zoni odbrane.  Primecuje se manjak agilnosti i zustrine kod Zvezdinih igraca verovatno zato sto je za Zvezdu prvenstvo zavrseno.

Link to comment
8 minutes ago, Dimitrije said:

Spartak nije toliko podredjeno koliko rezultat pokazuje.  Dobro se dodaju ali im fali napadac.  U Zvezdi se oseca odsustvo Le Taleka i prisustvo Racica.  Frimpong nije pouzdan igrac.  O Racicu ce verovatno Harper.  Milojevic ce da izgubi glas od vikanja na igrace u zoni odbrane.  Primecuje se manjak agilnosti i zustrine kod Zvezdinih igraca verovatno zato sto je za Zvezdu prvenstvo zavrseno.

 

Najbolji je komentator koji oglasava gresku (los pas) Frimponga a pored drvne gradje Racica lopta prolazi kao pored turskog groblja jer dok se on smisli sta ce i kako s njom zavrsi se poluvreme.

Link to comment
17 minutes ago, Dimitrije said:

Do sada, dve najbolje prilike za Spartak napravio je Frimpong u prisustvu "drvne grdje".

 

Frimpong je jednu utakmicu odigrao kad su trcali i svi ostali (protiv Krasnodara) i bio je odlican. Ovako mora da pokriva isprdjivanje "Zvezdinih vojnika" tipa Stojkovica koje zabole da potrce na ovakvim utakmicama.

Link to comment

Imao je Frimpong dobrih momenata u Zvezdi.  Medjutim, nedostaje mu postojanost u toku same utakmice jer ima padova i kada dobro igra.

Link to comment

Odlicna vest za Milojevica, nadam se da ce I ostati jos dve sezone kod nas.

 

Javna je tajna da ni Frimpong ni Racic nisu za Zvezdu

Link to comment

Frimpong JE trenutno cetvrti stoper )iza LeTaleka, Savica i Babica) i tu ulogu moze da obavlj sasvim solidno.  Doduse, ja se nadam da u sledecoj sezoni Erakovic iz juniora pocne da dobija prilike da igra. 

 

Sto se tice Racica, meni je za sada nepoznanica zasto on igra.  Moguce je da Milojevic vidi potencijal kod Racica koji vecina nas laika ne vidi.  Ne volim da verujem da je u pitanju da Racic igra zato sto tako zeli njegov menadzer ili neko mocan i opasan.  Valjda Milojevic ne bi produzavao ugovor ako je stavka ugovora da Racic mora da ima odredjenu minutazu.

Link to comment

Frimpong je "prodao" proslogodisnji mec sa Vozdovcem koji nas je kostao titule. Kako je ostao u Zvezdi posle toga nije mi jasno.

Link to comment
Frimpong je "prodao" proslogodisnji mec sa Vozdovcem koji nas je kostao titule. Kako je ostao u Zvezdi posle toga nije mi jasno.
Kako je on prodao pored zivog Andjelkovica???

Sent from my Le X620 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...