Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije uopste lose, kako je bilo straha zbog izostanka tandema od jesenas. Ruska odbrana prilican krš, vjerovatno zato su mesarili onoliko na sredini. Cijenim da ce tamo biti drukcija utakmica.

Poslato sa HUAWEI P7-L10 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
Moj utisak je da bi sa Kangom i Boaćijem u timu Zvezda mogla izbaciti CSKA. Hajlajt mi je ipak koliko je Musa bio loš večeras. 
Može i ovako, ali da, golim okom je vidljivo koliko fale.

Bez kange smo primorani da igramo povučeno i na kontre, kvalitet za neko nadigravanje protiv ovakvih ekipa nemamo. Nadam se da će Boakye biti spreman za revanš.

Link to comment
5 minutes ago, theanswer said:

Moj utisak je da bi sa Kangom i Boaćijem u timu Zvezda mogla izbaciti CSKA. Hajlajt mi je ipak koliko je Musa bio loš večeras. 

 

Carski je sjebao onu kontru, kad je dodao metar iza saigraca.

Link to comment
 
Carski je sjebao onu kontru, kad je dodao metar iza saigraca.
Ta čitava sekvenca je bila sjajna. Savić promašuje loptu u skoku, Musa i situaciji 3 na 1 daje loptu Rodiću, koji maltene neometan sa 8 metara izbacuje u korner
Link to comment
Just now, gervasius twinkleminkleson said:

Može i ovako, ali da, golim okom je vidljivo koliko fale.

Bez kange smo primorani da igramo povučeno i na kontre, kvalitet za neko nadigravanje protiv ovakvih ekipa nemamo. Nadam se da će Boakye biti spreman za revanš.
 

 

ako bude spreman za revanš, nije Zvezda bez šansi jer on može što ne može niko drugi u ovom timu da jednim potezom ni iz čega da gol a to Zvezdi treba. u suprotnom bi se morali vaditi na neki hrkljuš gol, ne vidim stvarno kako bi ga iz igre mogli zabiti.

Just now, ZokiAsov said:

 

Carski je sjebao onu kontru, kad je dodao metar iza saigraca.

 

to je bio šlag na tortu, generalno je bio loš al to je bilo katastrofa

Link to comment
Ova me sansa podsetila kako je Dejo protivu Bajerna maestralno odradio slicnu priliku..
Treba malo i klase da se tako zavrsi napad

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk


Radonja kao Dejo u Minhenu, a Letalec kao Dejo protiv Milana po magli, ali za malo
Какав црни Дејо. Геније трчао па подигао главу, погледао где је голман, изабрао место и погодио. Радоња је истрчао као Лазовић на дербију на ЈНА кад је Роби био тренер. Сам од центра трчи ка Мустафи и не успе ни да шутира. Срећом он се искупио голом касније тако да би и Радоња да га метне у реваншу
Link to comment

Radonjić je išao logikom "deder da je opalim odavde pa šta mi bog da", majstori poput Deje su gađali. Nemoguće je da je Radonjić htio da pogodi tamo gdje je pogodio, a nemoguće je i da je toliko neprecizan da sa 15 metara ne može da pogodi u bliže od 3 metra od stative. Da ga pustiš samog na treningu, vjerovatno bi u 9 od 10 zakucavao u malu mrežicu. Ali to je razlika između Deje, koji je zbog toga bio glavni igrač ondašnjeg Milana, i Radonje koji se vratio u CZ da proba da revitalizuje karijeru.

Trebalo je da pruži još par koraka i onda da šutira, ali se očigledno usro i mislio da će mu zafaliti snage za udarac, ili nije imao povjerenja u sebe, malodušno, pa je zažmirio i opalio po lopti, pa šta bude. I bi ništa. 

Što se Pešića tiče, kapiram ja da će on da možda već u subotu da natrpa Javor, možda i hettrik postigne, ali ja i dalje smatram da on nije klasa, pogotovo za velike/bitne utakmice, pa to ti je. Da je bio Boaći kapiram da bi neku od ovih glavom smjestio, makar uputio u pravcu gola, a sigurno ne bi jašio Bena dok ovaj skače da šutira loptu glavom.

 

Za divno čudo, na stadionu je bilo prilično fino, nije ovo bio nikakav spektakl za pamćenje kakav proljeće u Evropi zaslužuje, ali ovo cimanje oko suspenzije, cijene, vrijeme a i sama tekma nisu išli na ruku tome da se ovo proglasi za neki veličanstveni događaj. Pamtiće se samo da smo igrali Evropu u februaru i da smo se sa redovnim učesnikom LŠ solidno pošibali 90 minuta. To što se vraćaju u Španiju na pripreme mi je totalni hit, bukvalno smo im upali u sred godišnjeg :D 

 

Čak su i najvjerniji bili izuzetno pristojni, nisam vidio transparente dobro jer sam bukvalno bio na ogradi sa sjeverom, ali nisu nešto puno podjebavali, očigledno je sa Terzanom dogovoreno da bude no risky business, jer smo pod tom uslovnom, jedino su u jednom momentu skandirali "srpski heroj", ok, ko zna znaće, ko ne zna neznaće, zajebali smo mafioze, za to baš ne mogu da nas uhvate, idemo dalje. Bilo je nekog skandiranja "Spartak Moskva", što ja ne kapiram, igra Zvezda, a ne Spartak, ali to je valjda bilo da se isprovociraju gosti, koji su posebne dileje, prvo što nas sve okadiše onim bakljama, pa se onda poskidaše goli, a imali su cijelo vrijeme specijalan tretman (mi pješaci smo stajali bukvalno 15 minuta na semaforu blizu parkinga ispred 25. maja, da bi ovi bolidi prošli, sve vrijeme je bio zaustavljen saobraćaj, kapiram da je se gužva protegla do Gazele, dobro nemiri nisu izbili, od nervoznih vozača). U dva kafeza™ između zapada i juga su bili neki ograđeni, jedni su bili navijači CSKA, ovi striperi sa bakljama, ali u drugom su bili neki još malobrojniji, koji su pored redara koji su obezbjeđivali kavez imali još jedan kordon redara na bukvalno par metra od njih, koji su obezbjeđivali njih uvrglave 30, i njih nisam vidio u drugom poluvremenu, ne znam koji su ti, možda to i jesu bili Spartakovi navijači. 

 

I naravno, standardna boljka ovih organizovanih navijanja, potpuno odsustvo osjećaja za dešavanja na terenu, pjevaju se pjesme, tambura se onako po nekoj set-listi, nezavisno od toga šta se dešava, je li šansa, je li ekipa pala, je li pritisak protivnika, jesu li naši u naletu, ok, lijepo je to što je na jednoj tribini nekoliko hiljada ljudi koji organizovano pjevaju, ali vala možeš i sa razglasa da pustiš snimak, isti kurac, kapiram da su one priče o tom momentu "nosi te publika" čisto uvlačenje u bulju navijačima, jer oni drndaju svoje, pa drndaju, i oni su tu radi sebe, a korelacija između toga što oni čine i zapravo podrške je ... diskutabilna. 

 

Ali sve u svemu, ili bolje rečeno uprkos svemu, lijepo fudbalsko veče, iako je vrijeme bilo očajno a fudbal bio grozomoran, gledam ove hajlajtse, bukvalno je lik ubacio maltene sve što bi se moglo nazvati "dešavanjem na terenu" i opet je jedva navukao manje od 5 minuta materijala. 

 

Idemo gore da ih ugazimo, Miloje da sprovede pripreme tako što će ovi naši da lopataju snijeg, da se pripremimo za moskovsku zimu. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...