Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Ocekivano borbena utakmica, Radonjic je morao da pogodi iz one sanse, Ben imao odlican slobodnjak i sansu, Pesic nepotreban, Krsticic nevidljiv.

Milojevic je nas Simeone...

 

Dobar rezultat, bice bolje u Moskvi, sreda 18h po nasem vremenu

 

P. S. Nasa 3 idiota su zapalila baklje na severu

 

 

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, Fakundo Sava said:

Zašto se uopšte ovaj meč igrao danas?

 

 

Navikava nas Uefa na termin LŠ naredne sezone.

 

Pesic se dobro rvao sa njima. Dobar rezultat, zadovoljan sam i igrom i Benom. Zvezda! :)

Link to comment

odakle vam to da je pesic nepotreban?

pa mora nego i igrati na poziciji "sidrasa", ako nista da prihvati duge lopte u skoku, plus je momak prilicno pokretan i brz za svoju visinu

krsticic jeste slabo vidljiv, samo to ne mora nuzno znaciti da je odigrao losu utakmicu, npr ni ben nije imao mnogo kontakta sa loptom u drugom, ali je kod obojice bilo vidljivo da su vrsili solidan pritisak na odbranu cska

 

moguce da me vara utisak preko tv, ali mi je delovalo da se donald mozda i najmanje kretao od nasih igraca sredine i napada

Link to comment
3 minutes ago, Fakundo Sava said:

Zašto se uopšte ovaj meč igrao danas?

 

osim ovog sto kaze midle :) i zbog cinjenice da drugi beogradski klub igra kuci u redovnom terminu lige evrope

Link to comment

 Le Talek jebe keve, sta je sve isekao i sprecio danas. Krsticic imao 3 dodira s loptom, Pesic gnjecav i nume. Srnic imao jedan izuzetan potez, daje loptu Pesicu koji krece da dribla a nije u zivotu soske za bicikl predriblao, i trci tacno istom putanjom kao i on, dakle ne otvara se na stranu, ne ulece u sredinu, nego tacno isto k'o i Pesic, wtf!? Racic Zidan! :ziga:

 

Borjan je verovatno najbolji nas gosa otkad pratim fudbal.

 

Nikad ne bih gledao nase utakmice da nismo nasi. :laugh:

 

Danas pricam caletu, 0-0 ovde, gubimo 2-0 tamo, aj vidicemo. 

Link to comment
Quote

FER-PLEJ „DELIJA“, RUSKA BAKLjADA: Zvezda prodala 47.000 ulaznica, a došlo 35.000 navijača

 

Wtf?

 

Mogli ste i bolji rezultat da izvucete, imali ste bolje sanse. Ako ga tamo munete, prolazite.

Link to comment

Nije ovo loše bilo. Nije nesto strasno lijepo, ali ok. Mogli smo i morali da damo gol, ali ok. Cska je očigledno kvalitetniji tim, ali ne dovoljno kvalitetniji da bi mi tamo bili bez šansi.

Radonjić je Srnić.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...