Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

22 minutes ago, Toni Sumaher said:

Previse gresaka u odbrani Zvezde. Rusi namazani, dobro se postavljaju, ali  dosta spori pozadi. Sanse Zvezde su u polukontrama i kontrama.

 

Nemate kreaciju na sredini.

to je to

 

kapiram da je miloje donekle i planirao nesto slicno, jedino odbrana ispada (jos i) vise nego standardno u evropi

 

 

sto se radonjine sanse tice, da mogao je verovatno mirnije, ali se propusta da je iz nicega stvorio gol sansu

ben deluje odlicno. mogli bi on i radonjic biti opak tandem

radonjicu mislim da fali da da jedan iz ovako necega, posle ce to ici daleko lakse kad je on u pitanju

Link to comment

Ništa što se nije moglo očekivati. Izmena Jovičić - Kanga nas je dovela u poziciju da nećemo moći više na sredini da igramo ravnopravno kao jesenas.

Dolazak Bena daje dodatnu probojnost. Mi sada samo na kontre možemo da igramo na ovom nivou. Zato ne sme da se propušta ono što je imao Radonjić.

Odbrana je još krajem jeseni počela da popušta. Realno izvlačimo maksimalno iz ispodprosečnog para štopera. Rodić i golman su kvalitet u odbrani.

Ne mislim da je nedostajao Boaći, ali je šteta što neće moći da uđe makar 20 minuta. Pešić je dobro uspevao da pokupi i sačuva nekoliko lopti. Mi ćemo realno bez Kange teško da stvaramo šanse preko c-fora.

Link to comment

slazem se da ovde samo kontra prolazi. u tom kontekstu mislim da pesic nicemu ne sluzi, pa se nadam da ce u drugom miloe da gurne bena napred a radonju i srnica po krilima...

Link to comment
Još jedna šansa, jbg ovo ne smeš da mašiš kao autsajder. Jesu retardirani Rusi zapalili ove baklje?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ne znam jesu li retardirani, ali da, oni su zapalili baklje.

Sent from my 5080X using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...