Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

kada ce neki nas igrac, ili igrac nekog naseg kluba, ne mora da bude srbin, da realizuje situaciju 1 na 1 sa golmanom? to bih voleo da dozivim. juce u kaficu gledam, izlazi radonja sam pred golmana, svi skocili, jedino ja mirno posmatram i prosto ne ocekujem da ga da. veca sansa je da pogodi ono nemoguce protiv krasnodara nego 1 na 1 sa golmanom. neshvatljivo mi je zasto je to tako. da li je to manjak tehnike, strah od promasaja, ili nesto trece. ili je mozda samo moj utisak takav.

Edited by Nikodije
Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

čekaj. ko je sam istrčao na golmana i šutirao u njega? radonjić ili pešić?

 

ko god da je to ti je nedostatak klase. tako bi šutirao amater. po sredini. poluvisoka i po sredini. 

Link to comment

Ma nema šanse da je tamo željeno i svjesno gađao, šta je mislio, da će golman da se uplaši od njegovog šuta i pobjegne iza stative da se sakrije. Ono je nedostatak muda, vjere u sopstvene mogućnosti, odlučnosti da se ide do kraja, šta već, da se onako rano onako mlitavo i bezveze šutira. 

Link to comment

ma nije Radonja video ni gol ni golmana. i u Londonu je jednom tako pobegao svima i krenuo na trećeg golmana Arsenala pa je dao jak for i pobegla mu u golaut. sad je samo gledao da je šutne bilo kako.  da je imao još jedan kontakt, da je mogao da uspori i da pogleda gde je golman.. ne bi se vraćao iz Rome u Čukarički pa u Zvezdu :sleep:

Edited by levi
Link to comment
9 minutes ago, darkonet said:

istina da je Radonja kilavo sutnuo ali treba sve uzeti u obzir

 

Upravo. 

 

Promašuju sto puta bolji igrači od njega sto puta bolje šanse, al 1 mrtvi Radonja mora sve da da. Imao je igrača na leđima metar iza sebe, to su situacije u kojima se paniči i donose loše odluke. Nije baš da je istrčao sam bez igde ikoga. Jednostavno dešava se, nema potrebe za tolikim žaljenjem. 

Link to comment

Ma, da se ne lažemo, da ono nije bio Radonja, do one šanse ne bi ni došlo, jedino on ima onakvu brzinu da se nađe u onakvoj prilici, da je bio Pešić stigao bi ga centarhalf ili bi mu lopta otišla u pičku materinu. 

Link to comment

nije to samo radonja, moj utisak je da nasi igraci generalno imaju problem sa situacijama 1 na 1, da li kada treba da rese zicer protiv golmana, da li kada treba da presevaju™ protivnika, ali i kada se brane. valjda manjak individualne tehnike, neki zakljucak na prvu loptu.

Link to comment

Ja sam imao osecaj onda kad je Pantela spakovao Rumunima da ga nece spakovati (to je prvo sto mogu da se setim da je neko nas 1 vs. 1 priheftao gol u vaznoj tekmi), sto kaze Nikodije, jeo sam orase i nisam se uzbudjivao dok je trcao ka golu. Bilo je takvih situacija ajao, pa samo ove godine je Bacje promasio jedno 5 komada. Kezman protiv Spanije onda stativa, Branezac™ protiv Augzburga bese promasio mrtvu sansu za 2-2, i ovi u sledecem napadu prodju dalje ako se dobro secam?

 

Jedino sam ustao tamo pred kraj kad je prosao po levom krilu i dodao jako i nikome, kao Andjelkovic iz prvog mandata. 

Edited by Plajvi
Link to comment

Radonji prosto fali tehnike, on je meni otprilike kao lazar marković, ima brzinu ali ne mnogo šta osim toga još uvijek. Ako misli ista u životu, mora popraviti završnicu.

S druge strane, on nema nego godinu dana seniorskog fudbala u karijeri, tako da ima vremena da neke stvari ispravi

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...