Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tu je on bio i prošle polusezone, samo je od oko NG to ozvaničeno, pa je krenuo i na pripreme. 

 

(edit: to i piše u zaglavlju, jebeš mene) :isuse:

 

 

Edited by James Marshall
Link to comment

"Znam da postoji interesovanje Seltika, ali i još nekih klubova za Luku Adžića. Do konkretne ponude nije došlo. Međutim, bizu smo odluke da Luka vrlo brzo napusti Crvenu zvezdu. Njegov otac, a moj kum, Ivan pričao je sa gospodinom Terzićem i ljudima iz kluba. Oni su mu preneli da trener Milojević ne računa ozbiljno na Ivana. Čak su nam predlagali da pronađemo klub gde će Luka igrati na dvojnu registraciju. Mi  to ne  i nećemo  da radimo", poručio je Radojica Božović za MOZZART Sport.

Momak rođen 1998. godine na poziciji levog krila imao je paklenu konkurenciju u liku Nemanje Radonjića. Možda i nije mogao da se nada da će provesti više minuta na terenu. Posebno, ako se ima u vidu da "gore levo" mogu da igraju Aleksandar Pešić i Nemanja Milić.
"Ne radi se o tome, sasvim je logično da Radonjić bude u prednosti, ali... Vidimo da se na tim pozicijama dovode pojačanja (Ben, Jevtović prim.aut), da na Luku ne računaju ozbiljno. Odnosno da ga trener ne vidi. I zašto bismo mi produžavali ugovor? Da je igrao više, s obzirom na to da je dete kluba, u ovom trenutku bi potpisujem vredeo pet miliona evra. On je igrač sličan Andriji Živkoviću. Krivo mi je što će Zvezda izgubiti takvog igrača, bisera.. Njegovo vreme dolazi".

Zastupnik Luke Adžić kaže da nema ništa lično protiv trenera Milojevića i ljudi iz Crvene zvezde.
"Kao vlasnik agencije imam pravo ovo da kažem. Ponekad mi se čini da njima Luka Adžić smeta, ili im možda smeta moj kum, a njegov otac Ivan, nekada veliki igrač. A ja vam tvrdim: to je igrač budućnosti.... I stvarno nemam ništa protiv bilo koga, ni protiv trenera Milojevića. Možda sam u javnosti etiketiran kao navijač Partizana međutim meni je mnogo drago što je Zvezda napravila uspehe u ovoj polusezoni. To je jedno, a nešto sasvim drugo je što ne mogu i neću da gledam kako ga uništavaju. Oni će se na kraju kajati".

Link to comment

Pravi roditelj, dao sina kod takvog čovjeka

 

I ja sam mislio da smo otkačili tu beretku, kad ono... Mislio sam bar debelom Adžiću da ne nije potrebna asistencija nekog od menadžera, on je bio i SD, ali eto, bolje imati nekog tog kalibra™ poput Raje uz sebe

Link to comment

pa dobro, vratiće ga jednog dana na pozajmicu sa pravom otkupa. sve ide svojim tokom. znači ne mogu iz svoje škole da izguraju igrača i to je to, ne vredi više ni da pokušavaju. vidim da je i ovaj akademik Hajdin iz Spartaka naš omladinac. to je znači jedini način da se dođe do prvog tima

Edited by levi
Link to comment
28 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Zna se. Kao rukovodilac. 

 

    +1, piše se da je doveo Evandra i Borhu (makar je kontaktirao Ramba i burazera), a kao igrač je dao taj gol Partizanu. Ostatak njegove igračke karijere je apsolutno ništavilo. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...