Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Sto se ti sekiras za klupske finansije?  Nisi na klupskim jaslama.  Dzaba namirene finansije ako treba da ponovo gledamo imitaciju fudbala i propagiranje anti-fudbala koje smo gledali vise od 20 godina.  Konacno se u Zvezdi igra dobar fudbal; napravljen je dobar tim i postizu se dobri rezultati.  Da zbog finansija sve to propadne, pogotovo sto se ni ne zna gde i kome taj novac ide u dzep?  Hvala, ali ja bih da gledam dobre igrace, dobar fudbal i dobre rezultate bar jos pola sezone.  Od toga moze da se zaradi.  Nista se ne isplati kao uspeh i u finasijskom, i u sportskom i u  pogedu ugleda i prestiza.

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Treba malo smanjiti to loženje na igru u Evropi, napravljen je najveći uspjeh nakon dugo dugo vremena, počelo se od najnižeg stepenika i ostvaren je kvantni skok, treba da se igra protiv redovnog učesnika LŠ i mi sad kao "šteta što ide Kanga, taman smo se nameračili da kroz LE dođemo do LŠ". Jbg, mora i klub od nečega da živi, male su pare u ovim današnjim vremenima, ali bolje i male nego nikakve na ljeto a realno, potreba za Kangom je u tih 1 do par utakmica u Evropi. Plus je on odavno počeo pokazivati žešću kurcobolju, kad ne primi platu odjednom ga nešto zaboli, ne trenira, koliko vidim neće niko ni u svlačionici zaplakati za njim... Kažem, kad je već odlučio da ode, bolje onda uzeti nešto za njega, a ako ne možemo održati ovu prednost u JSL bez njega, onda nam sve priče o treneru i sistemu padaju u vodu. I veći klubovi uzimaju šta im se daje za veće igrače 6 mjeseci prije isteka ugovora, a kamoli bijeda sirotinja kao što smo mi. 

Link to comment

Jes, pošto postoji samo osvajanje EL kao opcija i potpuno zanemarivanje.

Klub ako mora da proda mora, ali dozvolićeš da mi je draže ostati bez miliona ili koliko već će dobiti za njega i imati više šanse da se napravi još veći uspjeh, kakav ćemo ionako vjerovatno čekati još 25 godina

Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

Treba malo smanjiti to loženje na igru u Evropi, napravljen je najveći uspjeh nakon dugo dugo vremena, počelo se od najnižeg stepenika i ostvaren je kvantni skok, treba da se igra protiv redovnog učesnika LŠ i mi sad kao "šteta što ide Kanga, taman smo se nameračili da kroz LE dođemo do LŠ". Jbg, mora i klub od nečega da živi, male su pare u ovim današnjim vremenima, ali bolje i male nego nikakve na ljeto a realno, potreba za Kangom je u tih 1 do par utakmica u Evropi. Plus je on odavno počeo pokazivati žešću kurcobolju, kad ne primi platu odjednom ga nešto zaboli, ne trenira, koliko vidim neće niko ni u svlačionici zaplakati za njim... Kažem, kad je već odlučio da ode, bolje onda uzeti nešto za njega, a ako ne možemo održati ovu prednost u JSL bez njega, onda nam sve priče o treneru i sistemu padaju u vodu. I veći klubovi uzimaju šta im se daje za veće igrače 6 mjeseci prije isteka ugovora, a kamoli bijeda sirotinja kao što smo mi. 

 

+1, doviđenja Kanzi™ i hvala mu na svemu. Neće ga uopšte biti /toliko/ teško zameniti. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...