Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

2 minutes ago, levi said:

bilo kakvo razmišljanje o novim grupama na leto zavisi isključivo od toga da li ostaje Miloje

i ako mu promene sve strance, utegnuće ih opet koliko toliko da budu konkurentni u kvalifikacijama

 

a ako promene trenera  i zadrže ovaj isti tim, opet će biti sprdnja za iole jačeg protivnika u  julu-avgustu

a i to je istina

steta sto ima ugovor samo do leta

a njegove izjave povodom novog ugovora i nisu ohrabrujuce

opet, ako zvezda uzme titulu i sastavi (za nase uslove ozbiljan tim) verujem da postoje solidne sanse i da ostane. sumnjam da ce miloje bas dobiti priliku da vodi drugi klub koji ima kakve takve sanse da igra ls. a pored toga sto je ls, posle sp najbolja preporuka i izlog za svakog igraca/trenera, tako je valjda i zelja svakog trenera da se makar jednom pokaze i oproba u tom najjacem klupskom takmicenju na svetu

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 minutes ago, gervasius twinkleminkleson said:

Jesmo li mi sigurni da Krstičić ostaje nakon ljeta? Potpisao je na 2 godine..
Uopšte nije sigurno da nećemo opet promjeniti 10 igrača, možda i trenera. Pri tom, mi tek treba da osvojimo titulu. Poraz u derbiju i sve će biti otvoreno, a već se prave planovi za ligu šampiona...

a najbolje da navijac zvezde (osim milosa :D ) moze biti u bilo sta siguran

krsticic vrlo lako moze zavrsiti u rusiji, sve i da ne odigra ni minut tamo, a mi ostvarimo rezultat po tradiciji, opet ce to biti dodatni korak ka izlaznim vratima iz zvezde

 

slazem se (i) za ls, zato i pisem malopre evropske kvalifikacije, a ne kvalifikacije za ls :)

ali ajkde najpre da osvojimo tu ligu evrope, pa da vidimo sta i kako dalje :fantom:

 

Link to comment

Trenera verovatno necemo promeniti, Bena i Jevtovica je on odabrao, a i uklapaju se u njegov profil trcecih krila, samo sto umeju ponesto i sa loptom da urade.

 

Pa velika je verovatnoca i da ova trojica ostanu do leta, jer mogu da dobiju bolje ugovore, zainteresovani klubovi ne moraju da placaju obestecenje, a realno i igraci bi hteli da osvoje titulu i odigraju LE utakmice. Njih svejedno nista ne kosta da ostanu, a da u medjuvremenu potpisu ugovore sa novim klubovima. Pitanje je samo koliko to sve nama odgovara.

Link to comment
18 minutes ago, Malvo said:

Trenera verovatno necemo promeniti, Bena i Jevtovica je on odabrao, a i uklapaju se u njegov profil trcecih krila, samo sto umeju ponesto i sa loptom da urade.

 

Pa velika je verovatnoca i da ova trojica ostanu do leta, jer mogu da dobiju bolje ugovore, zainteresovani klubovi ne moraju da placaju obestecenje, a realno i igraci bi hteli da osvoje titulu i odigraju LE utakmice. Njih svejedno nista ne kosta da ostanu, a da u medjuvremenu potpisu ugovore sa novim klubovima. Pitanje je samo koliko to sve nama odgovara.

a zasto nam ne bi odgovaralo?

sa jedne strane vece sanse da se osvoji titula, kakve takve sanse da se prodje jos neko kolo le, sa druge strane (sa novim igracima vec sad) manje sanse da se osvoji titula, manje sanse da se prodje dalje u le i teoretski bolje spremljen tim za neke od evropskih kvalifikacija na leto

ne vidim zasto je drugo ikako bolje do prvog

a i mi zapravo sve sa odlaskom ove trojice, bez dodatnih odlazaka imamo kostur tima za to famozno leto - ofanzivni vezni

ne znam kako si ti gore dosao do toga da je 3-2=2 ? :)

 

Link to comment

Ne igramo EPL, vec SL. Devet/pet bodova prednosti nam ovim Partizanom je vise nego pristojna zaliha. Nista nam ne garantuje nista, titulu nam ne garantuje ni da svi ovi ostanu. Bili su tu i prosle sezone, pa su je izgubili. Moze i tako da se posmatra.

Imamo zamene za Boacea (Pesic) i Donalda (Krsticic). Ipak, treba gledati i dalje od toga, posto Pesic ni Krsticic verovatno nemaju zelju da se ovde zadrzavaju ne znam kako dugo. Nemamo zamenu za Kangu ni za Le Taleka. Nije stvar ni samo u igracima, vec i u uigravanju. Imali smo srece da je Milojevic uspeo da za veoma kratko vreme sklopi takmicarsku ekipu, ali ne znaci da cemo je imati opet. Ne zagovaram odlazak svih, ali definitivno ni ostanak sve trojice.

Edited by Malvo
Link to comment
8 minutes ago, Malvo said:

Ne igramo EPL, vec SL. Devet/pet bodova prednosti nam ovim Partizanom je vise nego pristojna zaliha. Nista nam ne garantuje nista, titulu nam ne garantuje ni da svi ovi ostanu. Bili su tu i prosle sezone, pa su je izgubili. Moze i tako da se posmatra.

Imamo zamene za Boacea (Pesic) i Donalda (Krsticic). Ipak, treba gledati i dalje od toga, posto Pesic ni Krsticic verovatno nemaju zelju da se ovde zadrzavaju ne znam kako dugo. Nemamo zamenu za Kangu ni za Le Taleka. Nije stvar ni samo u igracima, vec i u uigravanju. Imali smo srece da je Milojevic uspeo da za veoma kratko vreme sklopi takmicarsku ekipu, ali ne znaci da cemo je imati opet. Ne zagovaram odlazak svih, ali definitivno ni ostanak sve trojice.

sam sebi kontriras u postu i to vise puta

da videli smo da 9 bodova nije presudno prosle sezone. ali nisu svi isti, razlika je najpre u milojevicu

 ako mu sad promenis nekoliko najbitnijih igraca, naravno da mu umanjujes sanse u sl i el

nema garancija u fudbalu i sportu, ali svakako da nisu podjednake sanse ekipe koja ostvari 9 poena prednosti i te iste ekipe minus nekoliko najbitnijih igraca

Link to comment
31 minutes ago, MiddleClass said:

Po prici iz kluba veca je vjerovatnoca da Miloje ode na ljeto no da ostane.

Odakle ti ta informacija? Procitao negde ili imas  info bas iz kluba?

 

Meni se cini da ce on produziti ugovor nakon prelaznog roka...da vidi sa cime ce raspolagati za kvalfikacije sledece sezone.

Link to comment

Ma to sa uigravanjem je smiješno. Ok, ako se moraju prodati igrači moraju, jbg, ali ako je prodaja sa idejom da se kao bolje uigramo za jul, to je sprdnja.

Mi imamo šansu da napravimo rezultat u evropi još bolji nego do sad. Niko naravno me tripuje da mi moramo proći cska niti čak da imamo neke ogromne šanse. Ali neke šanse imamo. Ko zna kad ćemo opet doci do prilike da igramo protiv ekipe ranga cska. Veća je vjerovatnoća da ćemo da se vratimo na fabrička podešavanja od prije ove sezone nego da ćemo nastaviti da pravimo rezultate u evropi.

Link to comment
40 minutes ago, MiddleClass said:

Po prici iz kluba veca je vjerovatnoca da Miloje ode na ljeto no da ostane.

 

Putuj igumane!

 

Uvek je tu...

 

Резултат слика за ratko dostanić

Edited by Apollo Creed
Link to comment
8 minutes ago, gervasius twinkleminkleson said:

Veća je vjerovatnoća da ćemo da se vratimo na fabrička podešavanja od prije ove sezone nego da ćemo nastaviti da pravimo rezultate u evropi.

Ako ode Milojevic definitivno, ako ostane, sanse da cemo slavno propasti su minimalne. Ovo sto Zvezda igra ove polusezone, to nikad nije igrala poslednjih 15godina, ni Zvezda ni bilo koji nas klub.

Disciplina, borbenost, efikasnost, igra na rezultat, strpljenje, samopouzdanje... to je ono sto je Milojevic doneo Zvezdi i verujem da samo moze da nadogradjuje. Sigurno se nece raspasti kao sto se Grof raspao...

Link to comment
44 minutes ago, pbg12345 said:

sam sebi kontriras u postu i to vise puta

da videli smo da 9 bodova nije presudno prosle sezone. ali nisu svi isti, razlika je najpre u milojevicu

 ako mu sad promenis nekoliko najbitnijih igraca, naravno da mu umanjujes sanse u sl i el

nema garancija u fudbalu i sportu, ali svakako da nisu podjednake sanse ekipe koja ostvari 9 poena prednosti i te iste ekipe minus nekoliko najbitnijih igraca

 

Ako mu ih promenis na leto, da li znaci umanjujes sanse u kvalifikacijama za LS (pa i SL)? Mislim, kontriras i ti sam sebi.

Opet kazem, nisam za to da svi odu, jer bi mozda bio preveliki sok, ali sam ponajmanje za to da svi ostanu ako to znaci da ce otici u junu. Te kvalifikacije treba docekati sa manje-vise formiranim timom. Ne mogu se dovesti svi igraci, ali da postoji formirana struktura. A ne da 10. avgusta vecamo da li cemo imati startera za trece kolo ili necemo.

Link to comment
2 minutes ago, Malvo said:

 

Ako mu ih promenis na leto, da li znaci umanjujes sanse u kvalifikacijama za LS (pa i SL)? Mislim, kontriras i ti sam sebi.

Opet kazem, nisam za to da svi odu, jer bi mozda bio preveliki sok, ali sam ponajmanje za to da svi ostanu ako to znaci da ce otici u junu. Te kvalifikacije treba docekati sa manje-vise formiranim timom. Ne mogu se dovesti svi igraci, ali da postoji formirana struktura. A ne da 10. avgusta vecamo da li cemo imati startera za trece kolo ili necemo.

ne

zapravo ja i kazem u slucaju da se sad dovedu zamene " i teoretski bolje spremljen tim za neke od evropskih kvalifikacija na leto"

i ponovo, ako je to sa jedne, a vece sanse za osvajanje sl i kakve takve sanse da se prosje dalje u le u slucaju ostanka, biram ostanak

 

a ne razumem ovo "pa i sl". kako nam ostanak celokupne ekipe umanjuje sanse u osvajanju sl?

Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:

Ako ode Milojevic definitivno, ako ostane, sanse da cemo slavno propasti su minimalne. Ovo sto Zvezda igra ove polusezone, to nikad nije igrala poslednjih 15godina, ni Zvezda ni bilo koji nas klub.

Disciplina, borbenost, efikasnost, igra na rezultat, strpljenje, samopouzdanje... to je ono sto je Milojevic doneo Zvezdi i verujem da samo moze da nadogradjuje. Sigurno se nece raspasti kao sto se Grof raspao...

Grof je napravio potku za danasnji tim.  Milojevic nije poceo od nule, vec je dalje unapredio i poboljsao tim koji je nasledio od Bozovica.

Link to comment

Slazem se potpuno, ali Milojevic je ono sto je trebalo ovom timu i igracima. Nasao im je prave pozicije i uloge u timu..nadogradio Grofa i dosli smo do uspeha u Evropi. Iskreno se nadam da ce ostati Milojevic jos jednu sezonu...

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...