Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jovicic + Kanga koji ispunjava defanzivne zadatke prave razliku u srednjem redu.  Ovo u vezi Kange je znacajan + koji ide na rabos Vladana M.  Odbrana i dalje ne igra dobro jer cim se protivnik priblizi Zvezdinom kaznenom prostoru u odbrani nastaje komesanje, ispadanje i situacija za sansu protivnika.  Bojim se da kada dodje novi golman, odbrana ce da bude jos neuigranija.

 

Sto se tice Rcicevog kiksa pred kraj utakmice, to nije "danak neiskustvu" vec ogoljeno neznanje.  Takav potez jos u pionirima mora da se sankcionise i izbaci iz repertoara igraca. Igrac koji igra za seniorski tim jednostavno ne moze da pravi takve greske ni na treningu.

Link to comment

Tačno da je protiv Ludogoreca bio vrhunac Grofovog rada. Šteta što su gluposti uticale na konačan rezultat. Posle toga igra nije postojala.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

 

Gluposti Stojanova koji nam je poklonio izmedju dva i tri gola u dvomecu, sto je bila otprilika polovina sansi koje smo stvorili za 210 minuta?

 

Link to comment

Jebi ga - odbrane ako ne igraju duze zajedno nikad ne lice na nesto i nesporazuma ce biti dok ne prodje neko vreme. Zato moraju da igraju krace prijateljske, da disu zajedno - a da golman galami  celi mec i pomaze im.

Link to comment

To drugo poluvreme Bugari su uprskali čuvanjem lopte zbog igrača više , a onda im je voda ušla malo u uši kada su napravili tragikomican penal. Mislim, ništa se tu Zvezda nije puno pitala, za razliku od prve utakmice.

 

Meni je delovalo sve vreme da Zvezda ispada i posle gola Donalda u Bgd, jednostavno, razlika u klasi, posebno na sredini terena.

 

Mnogo bolje je Partizan odigrao oba dvomeca sa Ludogorecom, posebno prvi, mada su i oni tada bili nešto slabiji.

Ma ne sporim ja da je Ludogorec bio bolji tim u obe utakmice.  Hocu da kazem da Zvezda nije bila toliko inferiorna da nije mogla da prodje.  Pravio je Ludogorec takticke gluposti kada je imao utakmicu u dzepu i dozvolio Zvezdi da se vrati u igru.  Ali isto tako je i Zvezda prvila gluposti koje su pruzile sansu Ludogorecu da se vrati u igru u Razgradu.  Sto se tice igre Partizana, moguce je, ali ja ne pratim taj, ni bilo koji drugi domaci klub, da bih mogao da komentarisem.  (Pratim Zvezdu iz cisto emotivnih razloga a ne zato sto mi se dopada kako igra fudbal.)

Link to comment

Mora nekako da se resi ovo sa rikardinjom, posto nece ici ovo sto je zamislio miloe, da ga gura na krilo, pa ovaj kao odatle nesto pokusava. Vec nekoliko puta se desava da kada riuz zameni rikardinja, to dobije na smislu samim tim jer je ruiz prodorniji i brzi. Nisam zadovoljan bekovima, ajde noja ce zameniti rodic, ali zule ostaje tu gde je. Danas je cak bio korektan defanzivno, ali prema napred savrseno nista. Le talek svakako da ostane tu gde je, nikako vise u sredinu terena.

Link to comment

Racica i Adzica pocerati pod hitno i Andjelkovicu se zahvaliti na saradnji. Ovo ostalo je podnosljivo...

Andjelkovic je danas po meni bio medju boljima.  Ja bih mogao da ga trpim na na levom beku, i pored povremenih gluposti, jer ima utakmica na kojima dobro odigra.  To ne bih mogao da kazem za desnog beka koji mi se cini kao jedan od najgorih igraca koji su poslednjih godina igrali u Zvezdi.  Moguce je da grsim sto se tice Stojkovica, ali ovih nekoliko utakmica koje je odigrao u LE su dibidus lose.

Link to comment

Ma ne sporim ja da je Ludogorec bio bolji tim u obe utakmice.  Hocu da kazem da Zvezda nije bila toliko inferiorna da nije mogla da prodje.  Pravio je Ludogorec takticke gluposti kada je imao utakmicu u dzepu i dozvolio Zvezdi da se vrati u igru.  Ali isto tako je i Zvezda prvila gluposti koje su pruzile sansu Ludogorecu da se vrati u igru u Razgradu.  Sto se tice igre Partizana, moguce je, ali ja ne pratim taj, ni bilo koji drugi domaci klub, da bih mogao da komentarisem.  (Pratim Zvezdu iz cisto emotivnih razloga a ne zato sto mi se dopada kako igra fudbal.)

Nije se Grof obrukao protiv Bugara, ali tu je falilo discipline u igri, a to je nešto sto se sada pojavljuje u igri CZ.

 

Namučice Zvezda Spartu, a nije iskljuceno i da je prodje.

Link to comment

Mora nekako da se resi ovo sa rikardinjom, posto nece ici ovo sto je zamislio miloe, da ga gura na krilo, pa ovaj kao odatle nesto pokusava. Vec nekoliko puta se desava da kada riuz zameni rikardinja, to dobije na smislu samim tim jer je ruiz prodorniji i brzi. Nisam zadovoljan bekovima, ajde noja ce zameniti rodic, ali zule ostaje tu gde je. Danas je cak bio korektan defanzivno, ali prema napred savrseno nista. Le talek svakako da ostane tu gde je, nikako vise u sredinu terena.

 

4 stranca u prvenstvu. Ne mogu baš svi da ostanu

Link to comment

To drugo poluvreme Bugari su uprskali čuvanjem lopte zbog igrača više , a onda im je voda ušla malo u uši kada su napravili tragikomican penal. Mislim, ništa se tu Zvezda nije puno pitala, za razliku od prve utakmice.

Meni je delovalo sve vreme da Zvezda ispada i posle gola Donalda u Bgd, jednostavno, razlika u klasi, posebno na sredini terena.

Mnogo bolje je Partizan odigrao oba dvomeca sa Ludogorecom, posebno prvi, mada su i oni tada bili nešto slabiji.

Nisam gledao partizan, al slazem se oko svega sto si napisao o zvezdinom dvomecu s bugarima.

Link to comment

Koliko je dobio mučeni Gobeljić? Ako Žule nastavi da dobija žuti karton po utakmici, biće minuta i za njega, verovatno već u revanšu protiv Sparte

 

Osim ako neće da krpe sa Srnićem na desnom beku. Hm

Link to comment

Nije se Grof obrukao protiv Bugara, ali tu je falilo discipline u igri, a to je nešto sto se sada pojavljuje u igri CZ.

 

Namučice Zvezda Spartu, a nije iskljuceno i da je prodje.

Grof nije "disciplinarac".  On se vise oslanja na igrace poteza i igrace koji kreiraju igru nego na disciplinovanu timsku igru.  Po tome malo podseca na Milovana Cirica, koji bi na pitanje igraca kako da igraju odgovarao: "Deco, igrajte kako najbolje umete."  (On je obozavao grace kao Srba Stamenkovic, Bleki Bogicevic, Sead Susic i Kule Acimovic koji su imali potpunu slobodu u igr.)

 

Ne znam kakva je Sparta.  To sto su uzeli Plavsica ne govori mi da su nesto posebno.  S druge strane, Zvezda me ni malo nije impresionirala i mislim da protiv ozbiljnijih timova moze da nastrada jer s jedne strane ne stvara sanse (za razliku od Bozovicevog tima), a s druge lako se raspada u odbrani (poput Bozovicevog tima).  Ima bolji solidan srednji red od Bozovicevog, ali kretaivnost srednjeg reda prestaje onog trnutka kada protivnicki tim stavi "flaster" na Kangu.  Tu nema igraca kao Katai koji finesom moze da napravi razliku i stvori sansu za gol ili da gol.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...