Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da, dobio je treci zuti zbog proslave gola :isuse:

Gol karijere, istorijski uspeh kluba ili ga ponela magicna atmosfera?

 

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Meni se cini da je Zvezda je igrala bolje protiv Ludogoreca nego danas.  Medjutim na danasnjoj utakmici je odigrala najbolju utakmicu od pocetka sezone.  Jovicic je igrac po ukusu Muslina.  Podseca malo na Muslinovog ljubimca Dejana Ilica; puno trci sitnim, faulovima rusi igru protivnika.

Edited by Dimitrije
Link to comment

Kao sto rece Nikodije, ovi nemaju pojma ali smo ipak nalicili na nesto. Kanga odigrao mozda i najbolju utakmicu otkako je ovde.

 

ipak, nemamo sanse protiv Ceha.

Link to comment

Protiv Ludogoreca je naprosto bila rapsodija, sa tim se nista ne moze porediti.

Ludogorec je bio mnogo jaci tim i od Irtisa i od Zvezde zajedno.  Zvezda se na te dve utakmice dva puta vracala u igru, dva puta vodila; u prvoj utakmici ispustila pobedu zbog gluposti u rangu Andjelkoviceve ruke a u drugoj i ispala u producetku. 

Link to comment

Tačno da je protiv Ludogoreca bio vrhunac Grofovog rada. Šteta što su gluposti uticale na konačan rezultat. Posle toga igra nije postojala.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment

Fizicki smo spremni. Ovi dolaze iz prvenstva, a rekao bih da smo spremniji od njih.

Pa, malo li je za ovaj deo sezone? Takodje, prilično ste organizovaniji na sredini nego u skoro čitavoj prošloj sezoni.

 

Sto se tiče Ludogoreca, Zvezda je tu odigrala dobro samo drugo poluvreme u Razgradu, ostalo je ličilo na igru mačke i miša.

Link to comment

Dosta bolja igra, raduju kontre koje do sada nismo vidjali, steta za realizaciju. Kanga odlican. Jovicic takodje, Donald... i LeTalek u odbrani, mislim da nije nijednom pogresio.. U svakom slucaju dobra pobeda, sad Nislije u nedelju pa Sparta.

 

Kako ce teren izdrzati 3 utakmice u nedelju dana, bog sveti zna. Ono je sramota na sta lici "travnata" podloga.

 

Istok je bio skoro pun, mislim da su samo coskovi bili malo prazni, ovi na jugu... sramota

Link to comment

Pa, malo li je za ovaj deo sezone? Takodje, prilično ste organizovaniji na sredini nego u skoro čitavoj prošloj sezoni.

 

Sto se tiče Ludogoreca, Zvezda je tu odigrala dobro samo drugo poluvreme u Razgradu, ostalo je ličilo na igru mačke i miša.

Pa nije bas drugo poluvreme u Beogradu bila igra macke i misa.  Zvezda je uspela da izjednaci i imala odlicnu sansu pred kraj regularnog dela utakmice da pobedi.  Da je imala boljeg golmana, mogla je i da se provuce.  Ovo sve ne znaci da je Zvezda bila bolja od Ludogoreca, naprotiv, ali i pored toga nije izgledala inferiorno kao u utakmicama sa Sasuolom.

Link to comment

Pa nije bas drugo poluvreme u Beogradu bila igra macke i misa. Zvezda je uspela da izjednaci i imala odlicnu sansu pred kraj regularnog dela utakmice da pobedi. Da je imala boljeg golmana, mogla je i da se provuce. Ovo sve ne znaci da je Zvezda bila bolja od Ludogoreca, naprotiv, ali i pored toga nije izgledala inferiorno kao u utakmicama sa Sasuolom.

To drugo poluvreme Bugari su uprskali čuvanjem lopte zbog igrača više , a onda im je voda ušla malo u uši kada su napravili tragikomican penal. Mislim, ništa se tu Zvezda nije puno pitala, za razliku od prve utakmice.

 

Meni je delovalo sve vreme da Zvezda ispada i posle gola Donalda u Bgd, jednostavno, razlika u klasi, posebno na sredini terena.

 

Mnogo bolje je Partizan odigrao oba dvomeca sa Ludogorecom, posebno prvi, mada su i oni tada bili nešto slabiji.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...