Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lepo prati akciju i uvek je slobodan za dodavanje. Zadnji vezni uglavnom imaju obicaj da se sakrivaju iza igraca.

 

Rikardinjo bi bio bolji kad bi napadi isli preko njega, a da se Srnic ubacuje iz drugog plana. Ovako Srnic pokusava da dribla i kreira, sto ne ume, a Rikardinju treba lopta da bi bio koristan.

Da, ne znam cemu sluzi rikardinjo u ovakvoj postavci, kao da je strano telo na terenu.

Link to comment

To vi Nikodije znate bolje od svih.  Steta sto jedan takav 'oracle' fudbala mora da svoj talent trosi na ppp.  Ali u Srbiji vrhiunski znalci su po pravilu skrajnuti dok dunsteri igraju i vode fudbal.

Link to comment

To vi Nikodije znate bolje od svih. Steta sto jedan takav 'oracle' fudbala mora da svoj talent trosi na ppp. Ali u Srbiji vrhiunski znalci su po pravilu skrajnuti dok dunsteri igraju i vode fudbal.

Pa ne znam, zato i pitam cemu sluzi. Mozda bi vi mogli da mi pomognete umesto sto (opet) krecete sa kursadzijskim humorom i ironijom.

Link to comment

Jovicic dobar. Ne zna mnogo, al uvek je gde treba

 

 

Lepo prati akciju i uvek je slobodan za dodavanje. Zadnji vezni uglavnom imaju obicaj da se sakrivaju iza igraca.

 

+ za postavljanje, ali ima ozbiljnu manu, tačan pas (najbližem) saigraču

tu ozbiljno fula

Link to comment

Evo pozvali Djurovskog da komentarise utakmicu na TV pored zivog Nikodija. E, e'm ti Srbiju.

Ne, nego je trebalo da zovu mrtvog dimitrija

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...