Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Jebi ga - odbrane ako ne igraju duze zajedno nikad ne lice na nesto i nesporazuma ce biti dok ne prodje neko vreme. Zato moraju da igraju krace prijateljske, da disu zajedno - a da golman galami  celi mec i pomaze im.

+1

 

 

Ma ne sporim ja da je Ludogorec bio bolji tim u obe utakmice.  Hocu da kazem da Zvezda nije bila toliko inferiorna da nije mogla da prodje.  Pravio je Ludogorec takticke gluposti kada je imao utakmicu u dzepu i dozvolio Zvezdi da se vrati u igru.  Ali isto tako je i Zvezda prvila gluposti koje su pruzile sansu Ludogorecu da se vrati u igru u Razgradu.  Sto se tice igre Partizana, moguce je, ali ja ne pratim taj, ni bilo koji drugi domaci klub, da bih mogao da komentarisem.  (Pratim Zvezdu iz cisto emotivnih razloga a ne zato sto mi se dopada kako igra fudbal.)

Лудогорац нас је рашрафио. Буквално. Тим је био потпуно неспреман. Као да никад нису заједно играли.

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sa ludogorecom smo imali šansu tamo. I tad su bili bolji, ali imali su period kad smo mogli da završimo dvomec. U beogradu smo samo srećom došli do produžetka.

 

Inače, ludogorec nije imao igrača više, samo kad je kanga isključen više nije imao igrača manje

Link to comment

Znas kako, posle nacional-euforije sa "Pukni zoro" sve osim prolaska u sledece kolo kvalifikacija za LS je izgledalo kao debakl.  Ludogorec je bio bolji jer je imao mnogo bolje igrace i uigran tim, ali nije "rasrafio" Zvezdu. Moglo je da mu se desi i da ispadne.  Sasuolo je taj koji je "rasrafio" Zvezdu.

Edited by Dimitrije
Link to comment

Nasa sanas sansa protiv sparte je to sto su oni doveli 15 igraca ovog leta pa nece biti te tradicionalne ceske uigranosti koja im je osnovni kvalitet. S druge strane, 15 novih igraca po prelaznom roku je kod nas rutina, pa se nadam da cemo se u toj opstoj konfuziji mi mozda bolje snaci...

Link to comment

Nasa jedina prednost je pet takmicarskih utakmica i mozda motiv, sve ostalo je na strani Sparte. Nas najveci neprijatelj je manjak samopouzdanja i losa koncentracija, ako Milojevic bar jedno resi, bice odlicno.

Link to comment

Nasa sanas sansa protiv sparte je to sto su oni doveli 15 igraca ovog leta pa nece biti te tradicionalne ceske uigranosti koja im je osnovni kvalitet. S druge strane, 15 novih igraca po prelaznom roku je kod nas rutina, pa se nadam da cemo se u toj opstoj konfuziji mi mozda bolje snaci...

Oni su danas odigrai generalku protiv PSV (1-1) sa cetvoricom novih igraca u startnih 11, ukljucujuci golmana.

Link to comment

Nasa jedina prednost je pet takmicarskih utakmica i mozda motiv, sve ostalo je na strani Sparte. Nas najveci neprijatelj je manjak samopouzdanja i losa koncentracija, ako Milojevic bar jedno resi, bice odlicno.

Motiv koji manjka samopouzdanje dovodi do kolapsa.  Narocito ako se pocne sa patriotskom koreografijom i pevanjem pesama koje nemaju veze sa fudbalom jer misli igraca prestaju da budu fudbalske. "Pukni zoro" je odlican primer kako domaci tim podlegne atmosferi zbog nabujalih patriotskih osecanja koja u nasem slucaju uvek ubiju svaku vrstu agresivnosti i zelje za trijumfom - sprski patriotizam je intrinsicno vezan za fatalizam, nesrecu i poraze.

Link to comment

Motiv koji manjka samopouzdanje dovodi do kolapsa.  Narocito ako se pocne sa patriotskom koreografijom i pevanjem pesama koje nemaju veze sa fudbalom jer misli igraca prestaju da budu fudbalske. "Pukni zoro" je odlican primer kako domaci tim podlegne atmosferi zbog nabujalih patriotskih osecanja koja u nasem slucaju uvek ubiju svaku vrstu agresivnosti i zelje za trijumfom - sprski patriotizam je intrinsicno vezan za fatalizam, nesrecu i poraze.

kakav patriotski naboj, koliko je stranaca tada igralo 6-7 ^_^

Link to comment

Gluposti Stojanova koji nam je poklonio izmedju dva i tri gola u dvomecu, sto je bila otprilika polovina sansi koje smo stvorili za 210 minuta?

 

Nije da im nije Kahriman vratio koliko je mogao. Plus Kangin crveni. Ali već se ispisaše postovi o toj utakmici.

 

Inače, nama je najbolje u dvomeču delovala sredina. Ostalo je dosta loše.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment

Kako moze nekog da podigne pukni zoro? Ni ritma ni stiha... Ima gomila dobrih narodnjaka, al ova je bas kanal. Da sam se ja pito, kao sto nisam, pustio bi npr jeremiju od tozovca.

Edited by Bright Billy
Link to comment

Ekipe koje su stizale na Marakanu su srale u gace od huka i grmljavine, ne od zalopojki - ali kako to objasniti onima koji organizuju tako nesto...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...