Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

Jedini si verovao da decko poznaje fudbal, doduse jedno vreme si i ti pao pod sveopstu hejt histeriju ali si barem bio korektan i posten....

 

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

 

Hehe, hejt histeriju. Nije Jankovic ni bolji ni gori igrac od sinoc, samo je demonstrirao da je malo poboljsao centarsut (sto se valjda podrazumeva kod takvog igraca), u drugom poluvremenu je opet kondiciono pao, jer nema konstituciju da igra u visokom tempu na ovom nivou. Ono sto je dobro da je vratio formu u poslednje vreme.

Link to comment

U drugom je odradio  odradio veliki posao izbacivsi cetiri njihova igraca kod one kontre (dva fintom i dva pasom ka Tawambi)... Zadnjih 20 minuta je pao fizicki i to sam napisao u ranijim postovima da je greska Djukica sto ga nije zamenio odmornijim (kad je vec Ilic preuzeo ulogu organizatora)...  Meni je on dobar igrac od kada samog dolaska, jednostavno ima talenta za ovaj sport i zalaganje mu je maksimalno(fizicka inferiornost je na zalost nepopravljiva)

Edited by Geo
Link to comment

da je yb bolja ekipa od nas, osvojila bi više od 1 boda iz dvomeča sa nama. kijevljani verovatno, ali su imali sreću da smo se mi raspali psihički kao nikada u poslednjih par godina. dužni su nam i verujem da ćemo im naplatiti taj dug

ovo je sezona za vraćanje istih. videoton, albanci...

nek se spremi lacio na proleće

:fantom:

Potpis od prve do poslednje reči.

Bolji si? Hajde prikane to pokaži na terenu. Ponavljam ovde kao papagaj koliko oni imaju lošu odbranu, kako se loše postavljaju, ne brane dobro duple paseve kroz sredinu, korneri i centarsutevi isto loše...

Naša odbrana nije sjajna, stalno ih kritikujemo, ali je bolja od njihove.

 

I njihov trener je pohvalio pre meča našu odbranu, ne zaboravite.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Potpis od prve do poslednje reči.

Bolji si? Hajde prikane to pokaži na terenu. Ponavljam ovde kao papagaj koliko oni imaju lošu odbranu, kako se loše postavljaju, ne brane dobro duple paseve kroz sredinu, korneri i centarsutevi isto loše...

Naša odbrana nije sjajna, stalno ih kritikujemo, ali je bolja od njihove.

 

I njihov trener je pohvalio pre meča našu odbranu, ne zaboravite.

 

Potrosismo silno mastilo ovde posle prve utakmice gde se videlo da Jangeri imaju taktickih manjkavosti i da ih treba iskoristiti. Takodje, na svim utakmicama u grupi promasili su gomilu sansi, a to se skupo placa, mi najbolje znamo. Kako god, YB je bolja ekipa od ovakvog Partizana, samo sto u fudbalu uvek ne prolazi, tj. ne pobedjuje bolji. Napravis preko 10 sansi u dvomecu i uzmes samo bod. Jbg.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Plus sto smo mi odbili da igramo ofanzivno posle drugog gola. Zadovoljili smo se, povukli svesno pozadi iako je to bilo pogrešno. Pa onda uvođenje Radina i vađenje jedinog centarfora Ozegovica...itd

Na kraju se isplatilo.

Link to comment

Te price o postojanu srece u sportu i uticaja iste na rezultat ili uticaj dobrog Alaha na isti su za... :lol: :isuse:

 

Ja mislio ti dosao da cestitas, kad ono disleksicni oneliner. :D

Link to comment

naravno jbt. aj da se radi o bacanju novcica, il da tekme traju po 3 minuta.

sreca maj es, ko sto su za grcku pricali da su na srecu uzeli evropsko, a oni na svakoj tekmi zavukli minimum po gol.

leprsavost je seksi, al ko voli seksi I leprsavost nek gleda balet, odje se racuna samo lopta u mrezi.

Link to comment

Samo jos da Midlara izvuce ko ovde pise o taliji kao odlucujucem faktoru, kao i da promisli o kontekstu u kojem je Allah udenut u pricu.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Mene je pozitivno iznenadila činjenica da smo konačno odigrali dobru utakmicu koja nam je mnogo značila. Obično bi u takvim situacijua redovno gubili i uprskali stvar, (Da, nije ova utakmica bila jedina meč lopta za prezimljavanje u Evropi, ali da smo odigrali nerešeno, najverovatnije bismo u Kijevu ispušili za plasman). To nije moj Prtzn   :o  

Elem, zna li ko od pratilaca sportskih zbivanja, koliko je šuški klub inkasirao ovim plasmanom na proleće?

Link to comment

1990, 2005 и 2018.

 

Мислим, заслужило смо честитке и без овог "супер вам је група", Скендер угазио Кијев, ми узели 4 бода екипи која је у првенству водећа, испред тима који ће да игра 1/8 ЛШ.

ne secam se, a ne mogu sad nigde da nadjem - kad smo igrali evropu/prolece pre '90e?

 

Doduse tome diprinose i moja ocekivanja od FKP. Meni i dalje nije jasno kako su se plasirali kolo pred kraja :o

pa ono - bili smo u grupi s takvim evropskim velikanima poput dinama iz kijeva, jang bojsa i skenderbega.

Link to comment

Mene je pozitivno iznenadila činjenica da smo konačno odigrali dobru utakmicu koja nam je mnogo značila. Obično bi u takvim situacijua redovno gubili i uprskali stvar, (Da, nije ova utakmica bila jedina meč lopta za prezimljavanje u Evropi, ali da smo odigrali nerešeno, najverovatnije bismo u Kijevu ispušili za plasman). To nije moj Prtzn   :o  

Elem, zna li ko od pratilaca sportskih zbivanja, koliko je šuški klub inkasirao ovim plasmanom na proleće?

od meča sa Budućnost: 320.000€

Oly                                 420.000 €

Videoton                        260.000 €

dve nerešene u grupi 2x120.000 €

dve pobede                2x360.000 €

plasman dalje                 500.000 €

 

samo od UEFA-e (ne računajući tv prava i ulaznice)    2.460.000 €

 

 

edit: ups, zaboravio plasman za grupnu fazu od 2.600.000 € i ako će biti prvi +600.000 €, a ako budu drugi 300.000 €

dakle za sada minimum  5.360.000 €

Edited by J-♣
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...