Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

Što, misliš da bi uspeli nekog da zajebemo da otkupi Sumu?

Neka pozajmica na bliski istok, cisto da ti nije trosak ....  Da se dovede neki ozbiljan fudbaler u sredini, odnosno barem dva ...

Link to comment

Evo vratih se sa stadiona i bilo je bas gadno kada smo ga primili, stisli su nas samo tako i bas je mirisalo na Augsburg. Posle one akcije za koju sam imao srece da je bila bukvalno ispred mene smo realno mogli jos 3 da im damo posto su odbranu bukvalno prestali da igraju a na kraju klasika JSL drzi gace, hitni lopticu u sumicu i vataj se za primicac.

 

Ali sve je to nebitno jer smo docekali prolece :) Sad daj da na kvarno drmnemo taj Dinamo pa da nam bude bar malo lakse na prolece.

 

I naravno da se usaglasimo jel ovo krsh tim a Djuka vrhunski trener ili je ovo vrhunski tim koji igra uprkos losem treneru? Nikako da pohvatam koja je fabula.

Link to comment

I naravno da se usaglasimo jel ovo krsh tim a Djuka vrhunski trener ili je ovo vrhunski tim koji igra uprkos losem treneru? Nikako da pohvatam koja je fabula.

+1

ne interesuje me smisao mog postojanja na zemlji već samo odgovor na ovo pitanje

Link to comment

+1

ne interesuje me smisao mog postojanja na zemlji već samo odgovor na ovo pitanje

Izbacili smo igracki kvalitetnije ekipe (Videoton,Bojse ... mozda je i Skenderbeg), tako da se odgovor sam namece  :fantom:

Link to comment

Dobro, realno je Teca imao mnooogo srece ove polusezone u gomili domacih i inostranih tekmi. Ali, nesto je i zasluzio. Da je, nesrecom, primio gol na kraju, bio bi gepekovan zbog somnabulnih izmena (ne racunam kapitena).

Link to comment

i dalje mi nije jasno

:mellow:

 

e

@toni radin za #51 je bila ok izmena,  u datim okolnostima

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Dobro, realno je Teca imao mnooogo srece ove polusezone u gomili domacih i inostranih tekmi. Ali, nesto je i zasluzio. Da je, nesrecom, primio gol na kraju, bio bi gepekovan zbog somnabulnih izmena (ne racunam kapitena).

Znaci ipak sreca, nista trud trcanje, pa i postavka igre u odnosu na protivnika ? Videoton tamo je isto bila sreca, a veceras nas je opet Stojke spasio ? Realno najveca sreca je bila asistencija za njihov gol ... Jbg, nemamo kvalitet da napadamo i dominiramo ceo mec protiv ovakvih ekipa 

 

p.s. Nemam naravno nista protiv izmena (eventualno da je Jankovica zamenio sa nekim odmornijim pri kraju)... Bolje ovako jajarski ako treba izvuci pobedu nego da se ponovi Augzburg ...

Edited by Geo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...