Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

to je sve abitno. hajduk, legija, zenit, cro reprezentacija...

 

maloumnici nisu propustili priliku. al stoji ovo što rothko kaže o šiljenju

 

no sačekajmo žalbeno veće iz niona i profesorovu žalbu

 

Tek je to stvar za zabrinutost, dokaazano. :cry:

Link to comment
  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

uefa neka sisa kurac realno. 

 

naravno da treba kazniti kad postoji razlog, ali ovo je smehotresna olimpijada, serem im se na ovakav fudbal i što oni hoće. jedna od najkorumpiranijih organizacija na svetu izdaje kazne za blokiranje stepeništa.

Edited by theanswer
Link to comment

A zasto se onda guramo u njena takmicenja? Zar ne bi bilo lepse da igramo sa Rudarom iz Ugljevika, Borcem iz Banja Luke, Radnickim, Zvezdom... Da budemo sa onima koji dele nase vrednosti. Da zapevamo Mladicu moj iz sveg srca.

Dokle god budemo cutali, relativizovali, okretali glavu, najgori medju nama ce slati poruke u nase ime.

 

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

Link to comment

uefa neka sisa kurac realno. 

 

naravno da treba kazniti kad postoji razlog, ali ovo je smehotresna olimpijada, serem im se na ovakav fudbal i što oni hoće. jedna od najkorumpiranijih organizacija na svetu izdaje kazne za blokiranje stepeništa.

 

+1

 

Mi smo prolece u Evropi izborili na terenu. Boli me bas kurac ako nas izbace iz nekih maloumnih razloga. Ionako tesko da bsimo prosli neko kolo u eliminacionoj fazi. Prema tome, da ponovim, mi smo posteno izborili plasman, cak i sa praznim tribinama protiv najjaceg protivnika u grupi, a govna neka rade sta misle da treba. Jebem im mrtvu majku u usta puna karijesa.

Link to comment

A zasto se onda guramo u njena takmicenja? Zar ne bi bilo lepse da igramo sa Rudarom iz Ugljevika, Borcem iz Banja Luke, Radnickim, Zvezdom... Da budemo sa onima koji dele nase vrednosti. Da zapevamo Mladicu moj iz sveg srca.

Dokle god budemo cutali, relativizovali, okretali glavu, najgori medju nama ce slati poruke u nase ime.

 

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

:lolol:

Link to comment

A zasto se onda guramo u njena takmicenja? Zar ne bi bilo lepse da igramo sa Rudarom iz Ugljevika, Borcem iz Banja Luke, Radnickim, Zvezdom... Da budemo sa onima koji dele nase vrednosti. Da zapevamo Mladicu moj iz sveg srca.

 

Dokle god budemo cutali, relativizovali, okretali glavu, najgori medju nama ce slati poruke u nase ime.

 

+milion.

 

Podržavam izbacivanje iz Evrope za ovakve stvari. Imaće dovoljno slobodnih termina na JNA da naprave slet svom heroju.

 

 

Ovaj pas Tawambe bi dalo 15% igraca. A pokusalo bi ga 5% fudbalera.

 

Recimo Dragiša Binić ka Pančevu u Minhenu '91.

Link to comment

Nakon vesti koja je poput bombe odjeknula Srbijom, mnogi su počeli strahuju za opstanak crno-belih Evropi,  budući da je evropska fudbalska socijacija u prošlosti umela da bude nemilosrdna prema Partizanu.


Međutim, generalni direktor Partizana, Miloš Vazura, ističe da nema bojazni od eventualnog izbcivanja srpskog šampiona iz Evrope.


– Mislim da su optužbe bez osnova i da ćemo dokazati da prijava nije na mestu i da smo u pravu. Nema opasnosti od izbacivanja iz Evrope, ovo nije veliki incident. Vuče samo neku od finansijskih kazni. Tu su bile dve petarde, a ulazak na teren su protumačili tako što je jedan od skupljača lopti ušao na teren – rekao je Vazura u izjavi za „Informer“ i dodao:


– Dakle, možemo da dobijemo finansijsku kaznu i ništa više. Sve ostalo bi bio veliki skandal. Ne postoji mogućnost da nas izbace iz Evrope, a da igramo pred praznim tribinama mogućnost je vrlo mala. Očekujemo samo finansijsku kaznu. Oni smatraju da su rasistički povici kad su navijači skandirali “kraljevina Srbija” – zaključio je generalni direktor crno-belih.


Edited by BlackGeorge
Link to comment

Дај, подсети, да окајем део нечисте савести кад је буцко у питању... :happy:

zar nisu u januaru hteli da nas izbace?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...