Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

i dinamo i jang bojs su bolje ekipe od nas, jedino smo od albanaca bili bolji, ali aj sad, bitno je da smo prošli. inače ne sećam se kad smo kući imali 40% poseda, pa onda ako se dobro sećam 8-14 u udarcima na gol. ono na kraju igranje bez špiceva je bilo malo wtf, ili malo više wtf, al aj sad, bitno je da smo prošli. a na proleće, ko zna, možda se ispostavi da nam je grupa bila teža od eliminacionog dela...

Link to comment

da je yb bolja ekipa od nas, osvojila bi više od 1 boda iz dvomeča sa nama. kijevljani verovatno, ali su imali sreću da smo se mi raspali psihički kao nikada u poslednjih par godina. dužni su nam i verujem da ćemo im naplatiti taj dug

 

ovo je sezona za vraćanje istih. videoton, albanci...

nek se spremi lacio na proleće

:fantom:

Link to comment

e jebiga, a neke predjasnje sps partizane si dozivljavao kao svoj partizan? I kada to partizan (i zvezda) nije bio prcija trenutne vladajuce garniture?

 

Ne znam, valjda sam bio vise klinac pa nisam toliko obracao paznju..a imam utisak da gori vrh drzave nismo imali od 90-ih. 

 

Gledati Vucelica kako se raduje u lozi Partizana, uprkos tome sto je u pitanju velika pobeda kluba koji volim, je prosto poraz svih nas. 

 

Necu da davim ljude..oni koji su imali snage da prate Partizan ove jeseni sigurno su zasluzili da se raduju. 

Link to comment

Akcija kod drugog gola  :ziga:  :ziga:  :ziga:

Janković dribling, pa izbacivanje Tawambe, i onda  rapsodija: Tawamba - Pantić - Ožeg#51

Ne pamtim kad sam u Evropi video ovakvu akciju Partizana

Link to comment

Imam utisak da je Tavamba malo potcijenjen u ovdašnjoj fudbalskoj javnosti. Jačeg napadača na lopti nismo imali još od Save Miloševića.

 

Nisam imao neko posebno mišljenje o Đukiću, ovo je svakako rezultat iznad očekivanja, ali za konačan zaključak treba sačekati da vidimo koje će poteze vući u zimskom prelaznom roku. Ovaj tim, ovakav kakav je, nema šta da traži protiv Zvezde.

Link to comment

kako je spektakularan drugi gol

:Hail:

 

 

jankara motm, centaršut asistencija kod prvog i epski dribling i začetak akcije kod drugog

:Hail:

Jedini si verovao da decko poznaje fudbal, doduse jedno vreme si i ti pao pod sveopstu hejt histeriju ali si barem bio korektan i posten....

 

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...