Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

djukic da odgovori samo na jedno pitanje:

 

zasto nasi fudbaleri ne pritiskaju protivnicke fudbalere vec na sredini terena, nego cemaju da dodju do 16 metara pa onda trckaraju oko njih na nekih dva-tri metra?

hocu da moj partizan igra presing na protivnika kao zvezda protiv kelna prvo poluvreme.

Djukicu, ako ne znas nije sramota povuci se sa mesta trenera. To je hrabar chin.

Link to comment
  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

realno, nas modus operandi za poslednjih 40+ godina barem... i posle cega slede uobicajene mazohisticke rasprave poput ovog threada od sinoc posle meca, a gde se svi pitaju kako je moguce da uvek imamo barem jednog debila u timu koji nas obavezno satre.

 

 

Niko nas nije ovako sjebao jos od kako je debilni Trajkovic lupio samar bugarinu...

Link to comment

Malo se ohladila glava ... Prvo poluvreme smo odigrali takticki i trkacki odlicno , uz naravno standarna ispadanja u odbrani (prvo poluvreme obelezio Vulicevic sa greskama) i stojketove bravura ... Da je prosla i druga polovina lopte kod njihovog autogola, mislim da bi mec definitivno bio zavrsen, jer jedan kiks ipak na 3:1 ne moze da ti stvori paniku i raspad sistema ... U drugom, kljucni momenat debilni prekrsaj Ostojica i kasnije jos gora reakcija Ozegovica . ... Mnogo je falio Bambi na ovakvoj utakmici, ovako za preokret u drugom , niti smo imali znanja (na klupi ) niti snage za kontra udar ovih sto su na terenu  (+ tradicionalni mentalitet nashih)

Edited by Geo
Link to comment

Da je prosla i druga polovina lopte kod njihovog autogola, mislim da bi mec definitivno bio zavrsen

 

-1. Verujem da bi u tom slučaju na kraju rezultat bilo 3:4, naravno u korist Dinama, pa bi poraz još više boleo nego sada.  

Link to comment

giphy.gif

 

ali faca tragičara ostojića, pogled upućen ćelavom milenkoviću zrakaj levata

talamba ga pita šta ti je trebalo to mali mišu moj

- kosatom milenkoviću ništa nije jasno, kixevi su u mom resoru tebra

Link to comment

giphy.gif

 

ali faca tragičara ostojića, pogled upućen ćelavom milenkoviću zrakaj levata

talamba ga pita šta ti je trebalo to mali mišu moj

- kosatom milenkoviću ništa nije jasno, kixevi su u mom resoru tebra

Koliko jak gif :D
Link to comment

giphy.gif

 

ali faca tragičara ostojića, pogled upućen ćelavom milenkoviću zrakaj levata

talamba ga pita šta ti je trebalo to mali mišu moj

- kosatom milenkoviću ništa nije jasno, kixevi su u mom resoru tebra

let iznad kukavicijeg gnezda. :lolol: ,

ali ne pamtim da su me u zadnjih 20 gina iznervirali ko sinoc.

jos pizdim

Link to comment

Tawamba  :Hail:

 

jeste Ožegović ispao majmun, al ruku na srce ni ova trojka što se muva oko njega, MIletići i Ostojić nije bila ništa bolja od Ožegovića. ovaj je barem gol dao, a ovi mučenici....bez komentara.

 

treba lepo da sednu i dogovore se između sebe, oće li da igraju fudbal ili ne. ako im nešto nije jasno nek pogledaju napred u pravcu Tawambe i Evertona ili iza u Stojkovića. malo bi trebalo i blam da ih bude što dva strendžera igraju kao da im je Moca Vukotić bio idol, kao da su se rodili u Humskoj. dok se naše babe spopliću, proklizavaju, glavinjaju ko muve bez glave a srce im u petama čim neko organizovano napadne.

 

i trener bi mogao da preispita princip "u slučaju opasnosti ostati nepomičan do poslednjeg zvižduka". moguće da postoje i drugi pristupi problematici.

Edited by Ted
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...