Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

http://www.mozzartsport.com/vesti/skenderbeg-podgreva-atmosferu-pred-partizan-znamo-sta-su-srbi-radili-po-kosovu/181265

 

  Fudbaler albanskog Skenderbega i reprezentativac kosovske reprezentacije Bajram Jašanica podgrejao je atmosferu pred utakmicu protiv Partizana u Ligi Evrope narednog četvrtka.

Jašanica, rođen u Vranom Dolu kod Prištine, poručio je da će utakmica protiv Partizana biti posebna za sve Albance zbog svega što se dešavalo na Kosovu i Metohiji.
"Pre Partizana imamo utakmicu protiv Lušnja u prvenstvu i moramo o njoj da razmišljamo. Ipak, još uvek osećamo šta su Srbi radili na Kosovu. Normalno je da će biti poseban meč", rekao je Jašanica za "Supersport", a prenosi zvaničan sajt Skenderbega.

Ovaj 27-godišnji defanzivac veruje da njegov tim ima šansu da prođe u nokaut fazu Lige Evrope pored Partizana, kijevskog Dinama i švajcarskog Jang Bojsa.
"U odličnom smo momentu, verovatno najboljem. Nadam se da će nas povrede zaobići i da ćemo daleko dogurati u Evropi", zaključio je očigledno vrlo ambiciozni Jašanica.

 

 

Skenderbeg bez poraza kuci na zadnjih 5 utakmica u Evropi, a Partizan u gostima na zadnjih 6.

 

Koliko god da su oni skromna ekipa, zajebani su dosta, a i ne secam se u zadnje vreme kad je neki albanski tim bas razbijen ili reprezentacija. 

 

Slucajno sam ih gledao protiv Kairata u prvoj utakmici bilo je 1-1, kladio sam se pa sam bacio pogled malo na utakmicu. Kairat ih je razbio ali nisu mogli da daju drugi gol. U revansu je slavio Skenderbeg 2-1. 

 

Pobeda u Albaniji bi znacila 80% prolece u Evropi, bar neko moje misljenje :D

Edited by El Patron
Link to comment
  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

Nije naravno. Radin je kvalitetniji od jevtovica koji je izgledao smesno i protiv surdulice.

I ne, nemojte mi molim vas vise potezati tu kepec/visoki igraci pricu. Jednostavno to "ne pije vodu".

Link to comment

Od ng Miletica sam i ja kvalitetniji. A uopste nisam kvalitetan. I pitanje je da li je Ostojic uopste zasluzio svojim igrama u ovoj sezoni mesto u 11.

Muka mi je od ovih Ostojica i Miletica. Pobedjujemo 2:0 u cetvrtak.

Link to comment

Od ng Miletica sam i ja kvalitetniji. A uopste nisam kvalitetan. I pitanje je da li je Ostojic uopste zasluzio svojim igrama u ovoj sezoni mesto u 11.

I to je tacno. Da ne govorimo jos o vulicevicu koji se takodje u defanzivi (u evropi) raspada.

Link to comment

Sto vam ne igra Antonov lijevog beka?

 

Izgleda da se ispostavilo da je čupavom miletiću Aleksandar Vučić neki brat od tetke tako da ne smeju da ga pomere iz prvih 11.

 

Drugo objašnjenje ne postoji a da ima nekog smisla.

 

Dobro, dobro... eventualno da je kosati miletić neka vazurina kombina ili nekog drugog iz uprave.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...