Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

Toni, može elaboracija o onom od pre neki dan, o Đukiću kao talentovanom treneru? Koliko godina i klubova raznih rangova je potrebno da talenat pređe u kvalitet?

Toni je još u junu govorio kako je Miloe bolji trener od Djuke. A smejali smo se čoveku.

Link to comment
  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

jedna lepa stvar večeras je što se nisam iznervirao. čak ni najmanje.

 

umesto bensedina, bešenja i sličnog, predlažem prihvatanje realnosti. a ona je takva da očekivanja treba svesti na minimum. i to na donju granicu istog.

 

od početka sezone imamo kratke intervale lucidnosti i dugačke periode mrvog mraka. ne treba biti genije pa spoznati koji je najverovatniji ishod.

Link to comment

 

 

"Još sam u šoku, ovo mi se nije desilo od kad igram fudbal. Još smo igri, zaostajemo samo bod. Dešavalo nam se ovo, krivi smo svi do jednog, moramo da se izdignemo u Superligi", rekao je Ožegović. 

 

Partizan je pred praznim tribinima u Humskoj ispustio prednost od 2:0 na poluvremenu i na kraju poražen sa 3:2. Penal koji je skrivio Ožegović bio je za smanjenje. 

 

"Mahinalno sam podigao ruku, ali lopta me je pogodila i u glavu", dodao je Ožegović

 

:mellow:

Link to comment

Toni je još u junu govorio kako je Miloe bolji trener od Djuke. A smejali smo se čoveku.

 

Ok to, nego imao je priču pre neki dan kako je Đuka talentovaniji, pa me zanima pojašnjenje toga.

Link to comment

Ok to, nego imao je priču pre neki dan kako je Đuka talentovaniji, pa me zanima pojašnjenje toga.

Toni več od starta kritikuje Djukica. To talentovaniji je doslo mozda od 1 Gea.

Link to comment

Toni več od starta kritikuje Djukica. To talentovaniji je doslo mozda od 1 Gea.

 

 

Djukic odavno nema ozbiljne rezultate, a njegova 4-4-2 zamisljena formacija olupala se o stvarnost u prvim utakmicama, jer mi nismo imali igrace za tako nesto. Djukic je talentovaniji trener od Miloja ili Marka Nikolica, ali on se jos uvek luta, ocigledno su godine trenerskih neuspeha ostavile posledice. On jos uvek nema dovoljno autoriteta kod igraca i to je jedan od razloga zasto su usponi i padovi veliki u igri, cesto i komicni.

 

 

FKP topik, strana 201.

Link to comment

@Cekmeze: Moze kako hoces.

 

Zivo me zanima sta ce Djuka da izjavi posle nikad vidjenog preokreta na JNA. Bilo je u Kupu 1990. 2:3 protiv CZ, ali bez tri komada u nastavku.

Imali ste valjda s Reberom od Vozdovca

Link to comment

@ljakse: Pa, stvarno ne znam koliko još da ti crtam za Djuku. Sjebale ga godine loših rezultata, zato sam i bio rezervisan prema njegovom dolasku. Partizan mu je bio varijanta da se vrati u trenerski život, ali to će malo teze da ide.

 

A jel treba da objašnjavam i za Miloja ili...

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Ja sam prvi bio da ga branim i uz svo YB padavičarstvo. Ali ovo danas je baš težak debilitet... Ako se sezona nastavi istim tempom čini mi se da na zimu vec mogli da se rastajemo sa Djukom. Ozegovic ce i u tom slučaju verovatno dočekati leto.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...