Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

aha, ok. ucinilo mi se da zelis da aludiras na to da je tekst tendenciozno intoniran, posto ja ne bih pomislio da bi fadilj vokri stvarno mogao da navija za partizan protiv albanskog kluba, ali ok, mozda je moguce.

Link to comment
  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

fadilj vokri, nk partizan, ramuš haradinaj.. pomislio bi čovek da komšije imaju da se bave bitnijim stvarima pred utakmicu sa arsenalom

Edited by theanswer
Link to comment

aha, ok. ucinilo mi se da zelis da aludiras na to da je tekst tendenciozno intoniran, posto ja ne bih pomislio da bi fadilj vokri stvarno mogao da navija za partizan protiv albanskog kluba, ali ok, mozda je moguce.

 

Navijace za Partizan protiv svakog albanskog (i kosovskog) kluba sem Pristine, ali kad su ovakve tekme (tj. one koje su vise od igre) ne bih zvao predsednika FS Kosova u nasu lozu.

 

Sutra mirno i na pobedu, naravno, oni ce biti optereceni vanfudbalskim stvarima. Medjutim, posto smo prilicno nepredvidljivi, sva tri ishoda su moguca.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Imam neki predosecaj da cemo ih dobiti lakse nego sto ocekujemo, nesto kao Videoton. Iako nemam bas nikakav realan razlog za takvu prognozu, a i intuicija me obicno prevari :fantom:

Link to comment

I ja imam neki predosecaj da dobijamo ovo. U najgorem slucaju nereseno. Ne vidim kako mogu da nas dobiju. Bolji smo od njih a i kompletni smo. Tu je stojke, celavi miletic,suma,tosic,tawamba, everton...bolji smo od njih.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

i ja! bez tri igrača da nas dobiju? pa nije ovo austrija! 

 

dobijamo možda ne lagano, ali u 78. minutu će tawamba da ugura ne zvao se ja milogled blaf aka blek džordž

Edited by twisted
Link to comment

Svi su najavili taj saatav ... Ne poznajem ni jednog igraca Skenderbega ali njihovi rezultati u evropi govore da su ozbiljna ekipa a ne grupa indijanaca koja je slucajno zalutala u ovu grupnu fazu...

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Edited by Geo
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...