Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

И од мене!  :)

 

Мислим да имамо бољи голмански пар него што смо имали прошле сезоне. За остале позиције у тиму ћемо видети када се заврши прелазни рок.

:thumbup:

Link to comment

Završi se i ova jaka pripremna utakmica.

Pakult sam na istoku, pedeset metara od njega Marko i Bojzi.

Pre toga gledah na kratko trening utakmicu omladinci-kadeti. . .

Sve u svemu tnko

Link to comment

Meni utisak dana Aksentijevic, odlican danas, mogao bi da bude ozbiljno pojacanje!   Simunovic i Golubovic - ima materijala... 

 

Nikola Mijailovic pored Tonceva u lozi, mozda ga aktiviramo :D Pored njih i Travancic...

Link to comment

Meni utisak dana Aksentijevic, odlican danas, mogao bi da bude ozbiljno pojacanje! Simunovic i Golubovic - ima materijala...

 

Nikola Mijailovic pored Tonceva u lozi, mozda ga aktiviramo :D Pored njih i Travancic...

Aksentijevic i Naoma danas najjači utisak
Link to comment

Jedini utisak "na prvu" je Aksentijevic. Pravo pojacanje bez sumnje. Cini mi se da se insistira na brzoj igri sa sto manje vracanja lopte ka zadnjoj liniji, sto je dobro. Pitanje je dal ce imamo adekvatne igrace za takvu igru. Ovo danas nije ferceralo  bas  najbolje.

Link to comment

Danasnja utakmica odlicna !

Nikada nismo imali tecnu igru u pripremnom periodu pa ni danas. Takodje nikad nisam cuo od poznanika koji prate Radnicki da imamo ekipu i igru posle priprema. Uvek je to kao nesto traljavo. Vecito !

Istina je da smo pretrcali protivnika, igrali visoko, brzo i dosta cesto direktno. Nisu nam stoperi kreirali igru vec je to uglavnom Noma radio. Dosta je bilo gresaka posle pasova ali to je i normalno u pripremnom periodu.

Stoperi igrali jako solidno i sigurno, u drugom ocekivano uparen Raul sa Simunovicem i verujem da je to trenutna startna stoperska linija. Stankovic solidan mada jos uvek brlja i previse baca loptu unazad. Cak mu je nekoliko puta i Dmitrovic sugerisao da krene a on vrati loptu. 

Aksentijevic jako, jako dobar. Nije odlican ali jako dobar. Bek kakvog dugo nismo imali. Prodoran, veze po par igraca, okretan. Verovatno i njemu trebaju utakmice jer je presedeo sezonu u Vojvodini i bice on odlican.

Noma uz Tomica kao zadnji vezni i kreator igre sasvim solidan u ovoj utakmici. Imao greske u pasovima nekoliko puta, preorao teren i mislim da je to prava pozicija za njega. Treba da legne a verujem da ce to sve da bude cakum pakum kroz nedelju, dve.

Tomke dobar ali mislim da mu treba jos vise agresivnosti i trcanja da bi bio odlican.

Golubovic pokazao u par navrata da ima brzinu, tehniku ali nije nesto mnogo dobijao lopte. Kako je i nov i mlad sasvim dovoljno za pocetak.

Aca na drugu stranu na poziciji levog krila igrao kao i do sada. Borbeno, pozrtvovano ali nedoreceno u napadu. Imao i sansu da sutira sa sesnaest metara ali se premisljao, pa nesto ce dribla i propade akcija.

Stojanovic odigrao po mom ukusu tek u drugo kada je otisao na desno krilo umesto Golubovica. Lepo cuva loptu, lepo i driblao i par puta probio po boku. Na poziciji centarfora u prvom nije se bas pokazao. Ocekivao sam da ce bolje da zagradi loptu, da proigra a to je sve radio u drugom. Izgleda da se bolje snalazi sa bekovima jer su skoro uvek slabiji fizicki od centarhalfova.

Mrka krenuo sa nekim stopovanjem lopte pa mu se odbije jedno petnaest metara, pa je juri. Krenulo tako i sve ostalo pa iznudi penal i dade gol i posle toga jos jedan kada se lepo ubacio, pretrcao stopera i zavrsio. Neka na svaku utakmicu da gol i briga me kako stopuje loptu :)

Zivkovic veliki potencijal i jedva cekam da ga krene.

Brac i Zivkovic nisu primili gol i to je najvaznije ali nisam mogao neki bolji utisak da steknem jer nije ni bilo nesto mnogo sansi. Brac imao jedno, dva dobra istrcavanja i presecanja lopte. Imao situaciju jedan na jedan kada je napadac Sutjeske promasio. Mislim da bi Zivkovic mozda trebao da dobije prednost ali videcemo.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Uspesna generalna proba

 

http://fkradnickinis.rs/2017/07/uspesna-generalna-proba-u-duelu-sa-sutjeskom/

 

Ovo kao da se deci obracaju:

"Уколико је судити по данашњој игри, коју су презентовали наши фудбалери могу се очекивати више него задовољавајући резултати и узбудљива сезона, коју ће Нишлије започети утакмицом против „Црвене Звезде“ на стадиону “Рајко Митић” у недељу 23. јула у Београду."

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...