Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Ostade jos jedan golman za koga se nadam a bio je pomenut pre neki dan.

Svi su doveli pojacanja na vreme od klubova koji preferiraju gornji deo tabele. Neki imaju iste trenere, drugi iste igrace a mi i novog trenera i nove igrace i kasnimo i sa dovodjenjem pojacanja i sa uigravanjem. Igru ce da trazimo tamo u decembru.

Stra me vata od Cuke, Vojvodina uvek ima tim da napadne trece mesto a sada su tu i Napredak koji se iz dana u dan pojacava i nema mnogo trzavica u timu kao i Lucanci koji spremaju tim za kvalifikacije i sigurno nece poceti prvenstvo slabiji nego sto su ga zavrsili.

Tu je i Vozdovac koji vec ima kontinuitet u radu sa dobrim strucnjakom i dosta jak tim kao i podmladak.

Mi imamo potencijal u mladim igracima i to bi trebalo da nam garantuje opstanak sa par pojacanja ili bar sa par potpisa ovih starijih igraca.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne znam oddakle ti to...mi ne kupujemo golmane čiji je tim upao u Ligu, nego ko je ispao...i po mogućstvu da bude "kao nov" da nije branio u tekućem prvenstvu više od 90 minuta.

U celofan hahahaha

Link to comment

Čuka je po svemu među 3 kluba u zemlji, u regularnoj ligi bi bili kandidat za titulu, ali treće mesto ne bi trebalo da se dovodi u pitanje. Pa onda Vojvodina, u blagoj prednosti u odnosu na sve ostale u borbi za 4. mesto

Link to comment

Čuka je po svemu među 3 kluba u zemlji, u regularnoj ligi bi bili kandidat za titulu, ali treće mesto ne bi trebalo da se dovodi u pitanje. Pa onda Vojvodina, u blagoj prednosti u odnosu na sve ostale u borbi za 4. mesto

Ne zaboravi Lučance i Čarapane...mislim da su u prednosti nad Vojvodinom.

 

 

edit: i da, što se tiče Čuke....nije u prva tri tima u zemlji...po dugovanjima ;)

Edited by Legenda
Link to comment

Prvi citat:

 

Istina je da je ponuđen novi ugovor Stojanoviću, u kontaktu smo, čuli smo se tog dana i ja sam pisao jedan tekst. Caki mi je potom poslao poruku i rekao da mu je nekoliko sati kasnije Tončev ponudio malo bolje uslove ali je on to odbio jer su bili ipak loši, a i sam taj tretman je bio takav da je jedino logično bilo ODBITI.

 

Citat dva: Aci se nudi umanjenje ugovora, ako ne odbije i on će biti suspendovan. Već su suspendovani Popara, Bulatović...

 

Ono što me brine je što se pojavila još jedna struja, pa sada SPS tera svoju struju i priču, a druga struja SNS gura svoju struju. Tončev doveo svoje igrače, o kojima stručni štab ima veoma loše mišljenje, Gašićevi dovode neke svoje igrače... eto, ukratko. Nisam više medij, al eto da javim :)))

Poenta je sledeca

Ugovori koji su na snazi su transparentni, overeni u FS. Uprava ( Propadalo ) zahteva od igraca da raskinu te ugovore uz obećanje novog od 01.07

Obećanje ludom radovanje

Šta ako te nove ne overe u FS iz bilo kog razloga. (1.Neće ili ako 2. FS stavi zabranu registracije)

Link to comment

Poenta je sledeca

Ugovori koji su na snazi su transparentni, overeni u FS. Uprava ( Propadalo ) zahteva od igraca da raskinu te ugovore uz obećanje novog od 01.07

Obećanje ludom radovanje

Šta ako te nove ne overe u FS iz bilo kog razloga. (1.Neće ili ako 2. FS stavi zabranu registracije)

U potpunosti sam saglasan sa svime gore napisanim. Ali dodao bih da se to trazi i od trenera Stankovica...

 

Kolega sa Srbija sporta lepo napisa9, transparebtnost je u potpunosti zamenila misterioznost...

Link to comment

U potpunosti sam saglasan sa svime gore napisanim. Ali dodao bih da se to trazi i od trenera Stankovica...

 

Kolega sa Srbija sporta lepo napisa9, transparebtnost je u potpunosti zamenila misterioznost...

Opšta tišina....tačnije ;)

Link to comment

U potpunosti sam saglasan sa svime gore napisanim. Ali dodao bih da se to trazi i od trenera Stankovica...

 

Kolega sa Srbija sporta lepo napisa9, transparebtnost je u potpunosti zamenila misterioznost...

Znaci pratis znaš. . .drago mi je da ne bude da izmišljam

Jedino ne znam šta je u omladinskoj školi. Tamo je pauza pa ne mogu da isčupam sta i da li išta planiraju

Link to comment

Znaci pratis znaš. . .drago mi je da ne bude da izmišljam

Jedino ne znam šta je u omladinskoj školi. Tamo je pauza pa ne mogu da isčupam sta i da li išta planiraju

Skola u govnima, zele da najure bimbu, da najure Gorana Jovanovica, a da skolu vodi Boban Dimitrovic ( ili kako vec se preziva Pakultov pomocnik...) treneri ne zele da rade u ovakvim uslovima... jovica vec otisao

Link to comment

Skola u govnima, zele da najure bimbu, da najure Gorana Jovanovica, a da skolu vodi Boban Dimitrovic ( ili kako vec se preziva Pakultov pomocnik...) treneri ne zele da rade u ovakvim uslovima... jovica vec otisao

Goran otisao . . . Za Jocu će bude borba do Kokeze sa sve medijima. Joca gde ode deca će 70% njih da krenu za njim. . .
Link to comment

Boban Dmitrović, nekad uspešni reprezentativac koji je nakon odiseje u nacionalnom timu ostvario senzacionalan transfer iz Šturma u Borac iz Čačka? Mislim da onda nemate razloga za brigu.

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...