Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vi kako hocete, ali sve ovo sto se tice igraca su dobri potezi za sada, po meni cak i odlazak Kojica (koji je imao na 16 utakmica 3 gola), jedino mi zao malo Zogovica, delovalo je da je mogao da nam bude startna jedinica, ovo ostalo su sve igraci koji su u padu i sto se tice godina i igrackog kvaliteta, jedino su u rastu sto se tice mogucnosti povreda... Ajmo da vidimo ko su zamene za doticne pa da sudimo.

 

A do tada imamo za koga da navijamo u kvalifikacijama za ls, braca iz Podgorice izvukli ove nase crne drugare:)

Edited by Kec u Nisu ljudi kec uNisu
Link to comment

Vi kako hocete, ali sve ovo sto se tice igraca su dobri potezi za sada, po meni cak i odlazak Kojica (koji je imao na 16 utakmica 3 gola), jedino mi zao malo Zogovica, delovalo je da je mogao da nam bude startna jedinica, ovo ostalo su sve igraci koji su u padu i sto se tice godina i igrackog kvaliteta, jedino su u rastu sto se tice mogucnosti povreda... Ajmo da vidimo ko su zamene za doticne pa da sudimo.

 

A do tada imamo za koga da navijamo u kvalifikacijama za ls, braca iz Podgorice izvukli ove nase crne drugare:)

Slazem se sa tobom da idu uglavnom matori igraci i da bi bilo lepo da dodju bolji i mladji ali ne greje me sunce.

Inace posle svih ovih losih vesti red je na dobre. Znaci ako ne pucamo sebi u noge mozda i potrcimo :)

Link to comment

Izbrojah 17 klubova iz bivse prve i druge lige juce na zrebu za LS i LE... Cak i Sutjeska, Osijek, Pelister, Pristina... A opet neki su i u goroj dubiozi od nas... Velez, Borac, Radnicki KG, Proleter odavno i ne postoji... 

Link to comment

Iako potvrda sa Čaira nema, lokalni mediji navode da će iz Niša i dugogodišnji kapiten Aleksandar Jovanović, najbolji strelac iz prošle sezone Lazar Arsić, te golman Vladimir Bajić.

 

Ne znam koji su im izvori niti lokalni mediji

Link to comment

Vratili su nam klub u praistoriju sa njihovim ponasanjem.
Obzirom da nema nekakav izvestaj evo par reci o danasnjoj utakmici.

Prva postava:

                                   Andrič

 

Kapiten           Ljubinkovic    Tomic       Stankovic

 

                          Noma          Stanojevic

 

Apostolovic                Arsic                   proba

 

                                  proba

 

Levi spoljni je niki kazu iz Kraljeva a drugi kazu da je Argentinac. Spic je tamnoputi napadac za koga kazu da je iz Brazila ali koj ce ga znati.

Inace sama utakmica je protekla u dominaciji naseg tima. Na trenutnke se cinilo da nas protivnik pusta i da nije zainteresovan da bilo sta napravi.

Agresivnost kod nasih igraca je bila na jako visokom nivou i iz dobre igre, dugackih pasova, lepih driblinga smo dali tri gola u prvom poluvremenu.

Imali smo sijaset sansi ali je golman gostiju branio odlicno.

Kod gostiju cini mi se da sam prepoznao Kjeremeka ali ne znam u kakvom su sastavu istrcali. Ne poznajem gospodu.

Ukupan utisak je da smo mi igrali sa 100% a gosti sa 40% ali ako je sve bilo regularno onda skidam kapu na svemu sto smo uradili. Ipak drugacije se daje pas kada te neko pritiska i kada je udaljen dva metra od tebe. Nego dobro...

Prvi gol Stankovic iz penala.

Drugo poluvreme i Mrkic dva gola. Usao Zivkovic umesto jednog a Mrka umesto drugog igraca na probi. Takodje je umesto Stanojevica zauzeo mesto takodje tamnoputi igrac koga su probali i u pocetku jako nesiguran a kasnije podelio par jako lepih i upotrebljivih dubinskih pasova.

Nije nesto impresionirao ali kakvi su nam dolazili na probu.... pa i nije los. Naravno epitet pojacanja ne zasluzuje.

Zivkovic imao dosta kvalitetnih prodora ali igraci koji su polako ulazili sa klupe su oborili kvalitet igre pa se i on sve manje video.

Primetno je bilo kod Apostolovica da mnogo cvrsce, sigurnije i agresivnije ulazi u duele i napada. To je bio Pirke kakvog do sada nisam video i mogu reci da sam pozitivno iznenadjen. Jako pozitivno :D  Inace dobio udarac u koleno pa je izasao u drugom ali nadam se da je sve u redu sa njim ????

Kod decurlije i novajlija meni zapao za oko levi bek. Nije pojacanje ali se vidi da decko fino i mirno igra. Imao par prodora, driblao. Sve kad se uzme u obzir mislim da ima dobrog potencijala.

U drugom smo primili gol. Na golu branio cini mi se Kojic. Ako nije on onda neko drugi ali nije Andrič. Bio je tu i Silo u odbrani ali nisam video ni Mitrovica ni Aleksu, Krstica i ostale.... Ne znam da li je bio Hadzikundic ja ga nisam prepoznao.

Inace pozicija Nome je i definitivno zadnji defanzivni. Iz zredine mnogo vise pokazuje a obzirom da mnogo trci i dosta pokriva te da ima upotrebljive dubinske lopte da ume da dribla i da se pojavi iz drugog plana, mislim da cemo ga gledati na toj poziciji.

Eto mala analiza cisto da imamo nesto dok ne dodje pravi izvestaj...

Koliko je definitivno ne znam ali pored Bulata, Cakija, oba golmana odlazi i Popara. U timu nije bilo ni Raula, Travancica.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...