Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Ко може да било шта причао о томе шта се дешава у клубу, видиш да су сви најурени из ПР службе, не постоји уплив медија (па макар и пристрасних), поента је да се ништа не зна...

 

Е сад, можемо ми да си пуштамо филмове и надамо се да ови "наши" раде као у клубу све супер па не желе да то јавност сазна док не буде све готово, али то је већ у домену научне фантастике. Очекујем ускоро и да Марко Јовановић оде, једино он остаде још увек... :fantom:

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ивица Тончев :fantom:

P R O P A D A L O je taj. . . . Caki ce da izadje sa izjavom sta i kako se radi. . . Sramno je to kako manipulisu i igrace i javnost.
Link to comment

Da smo normalan klub sada bi osvanuo tekst sa trenerom. Da vidimo kako se snasao, kako ceni ekipu, kako, kako, sta, gde.... Imali bi nesto da citamo i polemisemo. Ne znam koje je opravdanje za gasenje marketing sluzbe??? Ovako Ivice izvini sto te konstantno pominjem ali neka te svrbe usi, sta da se radi, to je ujedno i jedino dobro u celoj prici :D Sam si ga trazio :)

Pa kako. Novinari sve znaju, od njih se najvise plase
Link to comment

Posle Bobana potop

Posle Bobana na sceni je P LJ A Č K A.

Nema ko da im smeta. MD GRADNJA ce udje sa obezbedjenjem pa ce paru novce. OJHA

Link to comment

Прошле године у ово доба смо имали у тиму потписаног Лазара Арсића, нпр. који се испоставио понајбољим играчем у сезони. Ове сезоне нам је дошао нови тренер, који је пре 10 дана на претстављању изјавио да би требало да се јури 3. место у првенству. Пре неки дан сам поставио да је на сајту Локомотиве објављено да играмо утакмицу за 5 дана од данас у Аустрији. Нити су, за сада, доведени играчи квалитета за ајде рецимо врх табеле, нити је неко објавио да ли се и где иде на припреме. Ко онда чека на Наису? Јел је још пре краја шампионата речено да су завршни преговори са 3-4 топ појачања? Слажем се са Ацком и са Маретом у првом и последњем посту на претходној страни. Камо га неки текст са неким из клуба, камо га неки текст са новим тренером? Нема ко да напише из клуба. Од када је завршено претходно првенство, нико није изашао пред новинаре да сумира утиске. Много ми је криво што је ПР служба отпуштена. Никада слабије није јавност обавештавана о активностима у клубу. Прихватам да смо сви безразложно нестрпљиви, ако је тако, и дај Боже да тако испадне, али оно што смо до сада видели и чули када су у питању играчи стварно не може да буди неки оптимизам, штавише. Ако се нема пара лепо кажеш борићемо се за опстанак или бићемо на средини табеле шта год, а не да спомињеш 3. место и бајке а овамо се преговара и доводе друголигашки играчи. И у праву је Д.Ј. у оном тексту у ''Народним'' од јуче. Гледао сам га у понедељак на Бела ми, исто је био прилично оштар. Нешто мора да се промени што пре или неће да нам се пише добро.

Edited by Матрикс
Link to comment

Pozdrav svima. Mislio sam, posle one prodaje protiv Javora, da više nikakva interesovanja vezana za Radnički neće da me dodirnu. Međutim, ova dešavanja prevazilaze moja očekivanja koja su bila puna pesimizma. Tončev i bratija su prevazišli sami sebe, a moram da priznam i moja očekivanja.

Rasturili su klub u svim segmentima. Administracija više i ne postoji. Ostala je samo jedna administrativna radnica, onoj Buci su takodje pokazali vrata, kao i Bobanu. Baš će biti interesantno kako će registrovati igrače. Rastavca su jedva zadržali, istina nevoljno, do kraja prošle sezone i ako je hteo da zbriše još oko Nove godine. Oterali su sve pomoćne trenere, osim Stankovića, trenera golmana. Verovatno je on sledeći ili Brada ekonom. Što se tiče Jovanovića, sportskog direktora, posle one izjave u Južnim vestima u vezi Saše Stojanovića, voleo bih da on sledeći dobije ispisnicu.

Nevešto plasira priču kako je Stojanoviću ponudjen novi ugovor. Interesantno je, kako Stojanović odbija da potpiše novi ugovor i ako ima važeći, a 35. mu je godina i sigurno ne planira da ima karijeru, dugu, kao Ser Bobi Čarlton. On to nije zaslužio, da se tako postupa prema njemu. Još više nije zaslužio kapiten Jovanović, koji je javno izjavio da će do kraja svoje karijere biti u Radničkom. Još gore je to što navijači ćute. Pre samo nekoliko sezona, kleli su se u njega, i kao da je pitanje života ili smrti, branisli su njegovu kapittensku traku, koja je nepotrebno i ne zasluženo bila dodeljena golmanu novajliji. A gde su danas. Tončev je i njih kupio. Ne izbijaju iz kafića pored hale iz društva onih protuva koje su okupirale Radnički. Sad je puno jasnije i to što je kod dolaska u Niš, Tončev stalno pominjao da je došao na poziv navijača i sličnje baljezgarije vezane za njih. Zato je i sve manje mladih momaka na južnoj tribini, a stare Meraklije se odvojile od njih. Momci možda jesu mladi, ali nisu glupi. Uz to, navijački sajt koji bi trebao da bude u službi igrača, navijača, radi sasvim suprotne stvari. Priprema teren za otpust, ranije Volkova i Perendije, a sada izmišlja stvari o Travačiću. Nek im je na čast. Škola, kako već znamo je već pred kolapsom i ni jedan trener ne želi da dođe da radi sa decom. Nije hteo ni ranije, ali sad ni s puškom ne možeš naterati nekog da trenira decu. Događaji sa trenerom Gmitrovićem, koji je napravio najperspektivniju ekipu u regionu, je točka na i vezana za događanje u fudbalskoj školi.

Koji su motivi da se ovo radi našem klubu, nije mi nikako jasno. Da hože da ga ubedare u što veću finasijsku dubiozu, pa da ga jeftino kupe nije realna. Radnički već dovoljno duguje da može u procesu privatizacije da se ponudi po ceni od 1 din. Nema nekretnine, nema stadion, ništa osim dugova. Ništa meni nije jasno.

Link to comment

Zemun se posle 10 godina vratio u Superligu, a jedan od najzaslužnijih za taj uspeh bio je golman Aleksandar Kirovski koji je bio član zeleno-plavih još od kada je klub igrao u trećoj ligi.


Ljubimac Taurunuma juče je sporazumno raskinuo ugovor sa Zemunom, klubom za koji je odigrao 195 utakmica.


Evo ko bi mogao da nam bude startna jedinica ;)

Link to comment

 

Zemun se posle 10 godina vratio u Superligu, a jedan od najzaslužnijih za taj uspeh bio je golman Aleksandar Kirovski koji je bio član zeleno-plavih još od kada je klub igrao u trećoj ligi.

Ljubimac Taurunuma juče je sporazumno raskinuo ugovor sa Zemunom, klubom za koji je odigrao 195 utakmica.

Evo ko bi mogao da nam bude startna jedinica ;)

 

Ако ми поред Словеначког голмана доводимо на пробу голмана из Колубаре, колико је реално да доведемо Кировског? Мислим, не знам више шта да мислим. Колико до јуче то не би било незамисливо, сад стварно не знам. Ето, ја кажем да бих волео и да мислим да је доста добар голма. Дуго га нисам гледао уживо, још од утакмице Купа на Чаиру када је капитен Ранђеловић дао гол за Раднички против Звезде. Још ни столице нису биле на истоку.

Link to comment

Kakav Kirovski pa predsednik rekao da jurimo Partizan i Zvezdu i da nece dovoditi pojacanja za koja nikad niko nije cuo vec ce biti dobro poznata. Znaci zaboravite Kirovskog i nadajte se da ce taj iz Kolubare da potpise jer sledeci mozda dodje iz trece lige Tajlanda :D

Link to comment

Pošto je ovde sve rečeno, očekujem podugačku transfer listu. Dosadašnja pojačanja su samo da "zavaramo" ostale konkurente....slede bombe u prelaznom roku. Verovatno azilanti iz Gane i Sirije a moižda čak dobijemo neku "vedetu" iz  Turkmenistana...ili sam ja previše nervozan i nepoverljiv.

Link to comment

Prvi citat: 

Istina je da je ponuđen novi ugovor Stojanoviću, u kontaktu smo, čuli smo se tog dana i ja sam pisao jedan tekst. Caki mi je potom poslao poruku i rekao da mu je nekoliko sati kasnije Tončev ponudio malo bolje uslove ali je on to odbio jer su bili ipak loši, a i sam taj tretman je bio takav da je jedino logično bilo ODBITI. 

Citat dva: Aci se nudi umanjenje ugovora, ako ne odbije i on će biti suspendovan. Već su suspendovani Popara, Bulatović... 

Ono što me brine je što se pojavila još jedna struja, pa sada  SPS tera svoju struju i priču, a druga struja SNS gura svoju struju. Tončev doveo svoje igrače, o kojima stručni štab ima veoma loše mišljenje, Gašićevi dovode neke svoje igrače... eto, ukratko. Nisam više medij, al eto da javim :))) 

 

 

 

Što se tiče Jovanovića, sportskog direktora, posle one izjave u Južnim vestima u vezi Saše Stojanovića, voleo bih da on sledeći dobije ispisnicu.

Nevešto plasira priču kako je Stojanoviću ponudjen novi ugovor.

 

 


Još više nije zaslužio kapiten Jovanović

 

Link to comment

Prvi citat: 

 

Istina je da je ponuđen novi ugovor Stojanoviću, u kontaktu smo, čuli smo se tog dana i ja sam pisao jedan tekst. Caki mi je potom poslao poruku i rekao da mu je nekoliko sati kasnije Tončev ponudio malo bolje uslove ali je on to odbio jer su bili ipak loši, a i sam taj tretman je bio takav da je jedino logično bilo ODBITI. 

 

Citat dva: Aci se nudi umanjenje ugovora, ako ne odbije i on će biti suspendovan. Već su suspendovani Popara, Bulatović... 

 

Ono što me brine je što se pojavila još jedna struja, pa sada  SPS tera svoju struju i priču, a druga struja SNS gura svoju struju. Tončev doveo svoje igrače, o kojima stručni štab ima veoma loše mišljenje, Gašićevi dovode neke svoje igrače... eto, ukratko. Nisam više medij, al eto da javim :))) 

 

Kog je doveo Toncev sem zamenika rezervnog golamana novopecenog slovenackog drugoligasa i koj ti je taj Gasic ? Zar on nije iz Krusevac ?

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...