Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Spic Ognjen Mudrinski, ne vidim ni jednog slicnog kvaliteta a da mozemo da ga dovedemo. Ugovor mu istice za 6 meseci.

Mozda nekog iz Makedonije, CG, Bosne...

Lucanci potpisali Trifunovica koji je dao za Radnik pet golova na osam utakmica.

Debeljan će opasno da ugrožava blizance....:D

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

jbt nađem na limundou monografiju 1923-1973 na 440 strana, ladno za 150 dindži. naravno da sam je odmah uzeo, jel ima neko to? kakva je knjiga?

Link to comment

jbt nađem na limundou monografiju 1923-1973 na 440 strana, ladno za 150 dindži. naravno da sam je odmah uzeo, jel ima neko to? kakva je knjiga?

Imam je
Link to comment

Daj te ljudi budite realni,kakav crni Samba kod nas!!!!! Odakle mu motiva,igrao 10 godina u Premijer ligi!

Uros Radakovic je vezan ugovorom sa cesima!

Toncev nece da se isprsi i gde ima logike da pustas Bulatovica...

Link to comment

jbt nađem na limundou monografiju 1923-1973 na 440 strana, ladno za 150 dindži. naravno da sam je odmah uzeo, jel ima neko to? kakva je knjiga?

Imam...istorija od nastanka, pa kao što piše do 1973 :) (Đ.Stamkenovića) ova druga je mnogo skuplja, a obuhvata perio 1962-2000 a to znači i Kup UEFA 

 

 

- ti si ovu uzeo za 150 ?

 

FK-RADNICKI-NIS-1923-1973-Djordje-Stamen

 

 

za ovu drugu ti kažem

 

MONOGRAFIJA-FK-RADNICKI-NIS-1962-2000_sl

Link to comment

Daj te ljudi budite realni,kakav crni Samba kod nas!!!!! Odakle mu motiva,igrao 10 godina u Premijer ligi!

Uros Radakovic je vezan ugovorom sa cesima!

Toncev nece da se isprsi i gde ima logike da pustas Bulatovica...

Logika . . . Šta to beše
Link to comment

Daj te ljudi budite realni,kakav crni Samba kod nas!!!!! Odakle mu motiva,igrao 10 godina u Premijer ligi!

Uros Radakovic je vezan ugovorom sa cesima!

Toncev nece da se isprsi i gde ima logike da pustas Bulatovica...

Logika . . . Šta to beše
Link to comment

I to sto kazes!

Navodim kvalitet koji treba da dodje da bi mozda ali mozda imali ekipu da napadnemo trece, cetvrto mesto. Naravno i tada bi bilo incidentno.

Ovi vasi komentari samo potvrdjuju da ste normalni u sagledavanju stvari ali ne mogu to da tvrdim za nekog ko preti cak i blizancima a nije spreman da ulozi ni kao Vidak.

U Uzicu dolazi covek i kaze 5.000.000e za tri god. Sad pitam upucene jer ne znam, koju cifru je naveo nas predsednik za sedam godina ili godisnje?

Da nije prodao Pavkova pitanje bi bilo da li bi prihvatio mandat. Posto ga prihvatio ali mu nije uspeo plan da promuva klub u evropu i obezbedi finansije, deluje mi ko da mu je guzica u procep.

Mozda ceka pare od Pavkova pa da dize sidro a mozda ce ih potrosi pa onda.

Nije prvi put da se saceka klub da napravi neku vrednost koja se moze naplatiti (Pavkov, Mrka, Arsa pa Apostol, Raul...). Samo kada se pogledaju cifre koje se vrte oko Mrke i Arse uz onu od Pavkova pa da bude jasno.

Samo to nije ulaganje i ne moze da se tako sagledava. Zato se i nadam da ovo nije to...

Zato i pitam da li je rekao cifru? Da li nekome odgovara, da li su pare kluba od transfera zasticene da ne odu van njega, privatno? Da li stoji negde kada ce bar teren da sredi jer ce igraci da polome noge? Da li je nesto receno na inaguraciji, podsetite me???

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...