Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Ljudi, Živković, Zogović, Kojić, otišli. Ilić je najuren posle samo mesec dana (a duže smo ga dovodili) brinu me neke stvari,  što se uopšte ne poštuju igrači koji su zadužili ovaj klub i na sve načine pokušavaju da se isteraju... Oterani su navijači, zato više nema prepreka da rade šta žele jer nema nikoga ko će da ih spreči... vreme je da se bude navijači. 

Rastavac dobio 70 posto JEDNE plate za ovih 6 meseci vladavine ove uprave, igrači možda i manje... 

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Reprezentativac Srbije i doskorašnji kapiten Metalca iz Gornjeg Milanovca Aleksandar Sedlar karijeru će nastaviti u poljskoj ekipi Pjast Gljivice!

E...taj...bravo majstore  :thumbup:

Link to comment

Ljudi, Živković, Zogović, Kojić, otišli. Ilić je najuren posle samo mesec dana (a duže smo ga dovodili) brinu me neke stvari,  što se uopšte ne poštuju igrači koji su zadužili ovaj klub i na sve načine pokušavaju da se isteraju... Oterani su navijači, zato više nema prepreka da rade šta žele jer nema nikoga ko će da ih spreči... vreme je da se bude navijači. 

 

Rastavac dobio 70 posto JEDNE plate za ovih 6 meseci vladavine ove uprave, igrači možda i manje... 

Ej...ne vuči me za jezik... :fantom:  će ga najebemo i ja i ti  :isuse:

Link to comment

Ja sam danass isao da odradim neki pregled u KC zbog novog posla, pa sam se ispričao malo sa nekoliko igrača... Imam želju da pomognem, da neke stvari isteram na čistac, ali ne znam kako bih to trenutno uradio! 

Link to comment

 

 

Travančić zbog prekomernog bančenja prethodnih dana propustio prozivku i prvi trening.

Dzabe tekst ako nije senzacija i zuta stampa  :fantom:

Link to comment

Dzabe tekst ako nije senzacija i zuta stampa  :fantom:

 

Stosi na kraj srca, posle onolikih golova i asistencija, nek covek sebi da oduska ...

Link to comment

Stosi na kraj srca, posle onolikih golova i asistencija, nek covek sebi da oduska ...

Dobar covek, kafanac, nas... Dusu si otvara kad popije...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...