Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

9 minutes ago, Legenda said:

Da se razjasnimo i ovde. Nema  veze sa nacionalnom manjinom, uostalom u prethodnom postu sam objasnio. A tebi Rumpele hvala za pokušaj pakovanja bana, Ne mora ban....kad osetim da sam nepoželjan idem sam sa tog mesta. Skoro ste mi mešali porodicu i dovodili u pitanje moju, ajd da tako kažem odanost klubu, zbog toga što polovina moje dece navijaju za Zvezdu. Moja deca koju znate i družite se povremeno s njima. Sad ovo....pa u najmanju ruku, mene bi bilo sramota. Niko me ne tera da to trpim, moja stvar je što popustim pa pređem preko nekih stavri. Koj mi je kriv....

 

hajhrabriji sam jer se nicega ne stidim ... 

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

deli se ti pronadje ovde ... cuj, cu mu smestam ban .... ovo je bilo podsecanje i jedna moja asocijacija na britak mac mladjanoga teachera, besprekoran mu osjecaj za pravdu i kodekse i pravila kojih se drzi ko doper igle ....

 

 

Link to comment
Just now, Rumpelstiltskin said:

ne pali se leba ti, znamo se privatno, pozovi me na telefon pa me iznapusavaj ko sto dolikuje ako stvarno mislis te smejurije sto pises

Ne...lakše mi je ovako, ja spadam u one koji nisu hrabri :) 

Ticher te je "lepo" shvatio i bez razmišljanja reagovao. moderatorski ;)

 

Link to comment
4 minutes ago, Legenda said:

Ne...lakše mi je ovako, ja spadam u one koji nisu hrabri :) 

Ticher te je "lepo" shvatio i bez razmišljanja reagovao. moderatorski ;)

 

 

evo ih vlastodrsci, nadju si uvek zajednicki jezik ;)

Link to comment
2 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

 

evo ih vlastodrsci, nadju si uvek zajednicki jezik ;)

Bilo, kako bilo, toj mu je toj. Pomog'o si mi mnogo i 'fala ti za to.....:91_thumbsup: .... :89_clap::89_clap::89_clap:........:90_wave:

Link to comment
Just now, Legenda said:

Bilo, kako bilo, toj mu je toj. Pomog'o si mi mnogo i 'fala ti za to.....:91_thumbsup: .... :89_clap::89_clap::89_clap:........:90_wave:

 

cekaj, nista ban ? jebati moderaciju ...

Link to comment

Утакмицу против Бачке почињу: Живковић, Аксентијевић, Булатовић, Раул, Субић, Мицић, Нома, Аца капитен, Цаки, Синишко Бабић, Славишко.

 

 

Link to comment
On 15.2.2018. at 5:25 PM, Legenda said:

Živković, Aksentijević, Radoš, Raul, Subić, Noma, Mićić, Caki, Babić, Kapiten, Slaviško. Možda umesto Subića - Stanković, a umesto Babića - Mrkić....? valja li šta ?

 

16 minutes ago, Матрикс said:

Утакмицу против Бачке почињу: Живковић, Аксентијевић, Булатовић, Раул, Субић, Ми(ц)ћић, Нома, Аца капитен, Цаки, Синишко Бабић, Славишко.

 

;)

Link to comment
23 hours ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Znaci nista od vas dvojice pre cete da se posvadjate nego da popijete po pivo...

 

Inace 1.20 na kec u Nisu u nedelju...

 

i, ese saznalo ko ce bude bob u senci ?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...