Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa, nisu vam ovo slavne godine s pocetka osamdesetih kada vas na JNA nismo pobedili 4-5 godina sve dok Mance kao klinac nije resio jedan derbi sa Realom.... :fantom:

 

Ne, stvarno me zanima pad u fizickoj spremi, pisali ste da vas je Austrijanac pretrenirao....

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Mozda jeste, a mozda je to bio samo izgovor da ga najure, jer su mu se spremali vise nedelja pre toga, ali im bilo glupo jer covek bio drugi na tabeli!

Link to comment

Meni je to sa Pakultom uvek delovala kao neka Toncevljeva austrijska sema (ima ih on dosta tamo), ali je cak i ovom, nekada odlicnom igracu, bilo preko glave da gleda javasluk u srpskom fudbalu, navikama igraca uz sugestije oko tima.

Link to comment

Nema para jer, nema privrede u Nisu, nema velikih giganata, nema lokal patriotizma, nema svesti o stvarnim vrednostima, nema 1 uticajan covek ( ne bitno koji privrednik, politicar) da kazes da svim srcem voli grad i klub, a da se ne dodvorava centrali...(Bankovic je mozda najpribliznije tome bio, dade pare, pa ih trazio nazad, pa ga izjebase ovi, sad mislim da vise ne razmislja o Radnickom). Zadnja neka licnost po pitanju Radnickog, po meni je bivsi gradonacelnik spsovac Mile Ilic, znamo sta je uradjeno, a i voleo je Radnicki i jos za vreme njegovog mandata hteo da pravi veci i lepsi stadion u vreme kad je smederevo dobilo njihov. Teska vremena se nastavljaju, a svetlo na kraju mraka tesko da se nadzire. (Pricam generalno, stanje u gradu, privatozacija klubova i to).

Link to comment

Nema para jer, nema privrede u Nisu, nema velikih giganata, nema lokal patriotizma, nema svesti o stvarnim vrednostima, nema 1 uticajan covek ( ne bitno koji privrednik, politicar) da kazes da svim srcem voli grad i klub, a da se ne dodvorava centrali...(Bankovic je mozda najpribliznije tome bio, dade pare, pa ih trazio nazad, pa ga izjebase ovi, sad mislim da vise ne razmislja o Radnickom). Zadnja neka licnost po pitanju Radnickog, po meni je bivsi gradonacelnik spsovac Mile Ilic, znamo sta je uradjeno, a i voleo je Radnicki i jos za vreme njegovog mandata hteo da pravi veci i lepsi stadion u vreme kad je smederevo dobilo njihov. Teska vremena se nastavljaju, a svetlo na kraju mraka tesko da se nadzire. (Pricam generalno, stanje u gradu, privatozacija klubova i to).

 

Tuga. Jos jedan primer skoro ugasenog lokalnog giganta. Crna kinta, drzavni budzeti sada su uglavnom namenjeni samo za tzv. najvece. Makar da uradimo privatizaciju na bugarskom nivou pa da neki lokalni Ludogorec sa tajkunom sjebe blizance...

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Nema ko, o tome pricam.

 

Pa nije ni Domuscijev iz Razgrada, a ni biznis mu nije vezan za taj grad. Ne vole nasi tajkuni fudbal, sem da iscede neku kintu iz suve drenovine.

Link to comment

Pa nije ni Domuscijev iz Razgrada, a ni biznis mu nije vezan za taj grad. Ne vole nasi tajkuni fudbal, sem da iscede neku kintu iz suve drenovine.

Da Abramovic proda Celzi, i sve pare ulozi u Radnicki, Borac, Spartak, bilo koji klub sem blizanaca, cenim ga da bi dobio metak u celo posle 3 meseca max...

Edited by Dali_man
Link to comment

To je pa druga prica. I da ima ko sacekali bi ga lesinari pricom onako "mazno" : "Dodji prijatelju ulozi u blizance imaces benificija u celoj drzavi, gradjevina, firma, trange frange,mutljavine imaces prolaz svuda samo ucipi se u "nase" klubove zajebi neki Real sa nisave oni nemaju perspektivu"..... Kakav ti fudbal takva ti je i drzava...

Link to comment

Da Abramovic proda Celzi, i sve pare ulozi u Radnicki, Borac, Spartak, bilo koji klub sem blizanaca, cenim ga da bi dobio metak u celo posle 3 meseca max...

 

:D :cry:

 

Verovatno....

 

To je pa druga prica. I da ima ko sacekali bi ga lesinari pricom onako "mazno" : "Dodji prijatelju ulozi u blizance imaces benificija u celoj drzavi, gradjevina, firma, trange frange,mutljavine imaces prolaz svuda samo ucipi se u "nase" klubove zajebi neki Real sa nisave oni nemaju perspektivu"..... Kakav ti fudbal takva ti je i drzava...

 

Muka nevidjena je sto pre svega blizanci nisu vlasnicki reseni odmah nakon 2000. kada je to i moglo da se zavrsi sa najmanje problema. Bojim se da ce nakon AV ovo da prsne kao gnojno slepo crevo....

Edited by Toni Sumaher
Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...