Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Obojica bedara, jednog zaposljava Zvezda, drugog Vojvodina. Zvezdine i Partizanove smo vec zaposljavali, sad nam treba jos i Vojvodinini...

Da se ne lazemo... Bosko Dju. je odlican trener, a ima i poprilicno iskustva. Bio je dugo Pixijev pomocnik... Tako da bi to bila mnogo, mnogo ozbiljnija prica od ove koje imamo...

 

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

Bio je pominjan ranije. Jel on bese predlozio Rastu za trenera? Valja li stogod?

Koliko se sećam oko Rastavca, predložio ga je Miško Jurasović, a priču pogurao Panta.

Đumi je pun teorije, poznaje fudbal, ali ga poznaje za sebe. Na terenu nije jak, koliko je jak na priči. Zadnje je vodio Metalac koliko se sećam i ispao iz lige.

Nejasna mi je situacija oko njega, šta je zapravo njegov zadatak. Da li je on sada prvi trener, šta će Jević da radi, da li je smenjen i sl.

Ja bi njega pre u školu, s obzirom da je godinama u savezu i na edukaciji je aktivan. S obzirom da su treneri u školi trenutno u većini bez nekog trenerskog iskustva, on bi im lepo legao, da ih koliko toliko usmeri.

Link to comment

Koliko se sećam oko Rastavca, predložio ga je Miško Jurasović, a priču pogurao Panta.

Đumi je pun teorije, poznaje fudbal, ali ga poznaje za sebe. Na terenu nije jak, koliko je jak na priči. Zadnje je vodio Metalac koliko se sećam i ispao iz lige.

Nejasna mi je situacija oko njega, šta je zapravo njegov zadatak. Da li je on sada prvi trener, šta će Jević da radi, da li je smenjen i sl.

Ja bi njega pre u školu, s obzirom da je godinama u savezu i na edukaciji je aktivan. S obzirom da su treneri u školi trenutno u većini bez nekog trenerskog iskustva, on bi im lepo legao, da ih koliko toliko usmeri.

 

Јовановић се осебно осврнуо на статус досадашњег шефа стручног штаба:

Иван Јевић одлуком руководства остаје у Радничком и биће, као и Бобан Дмитровић, асистент у раду Ђуричићу.

http://zurnal.rs/fudbal/super-liga/54368/djuricic-sef-na-cairu-jevic-ostaje-u-klubu-da-hitno-promenimo-nacin-igre

 

Ajd da vidimo i to cudo. U principu, licno nemam nista protiv da Jevtic ostane kao pomocnik.

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...