Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

У првом колу купа Србије гостујемо Златибору.

Златибор је иначе из Чајетине и наступа у српској лиги Запад и тренутно је 4. на табели.

Link to comment

Bese neka luda utakmica sa njima na Cairu prosle godine, ako se ne varam 3:3..... Sutra je dosta i 1:0.

I bi 1:0

 

Nego je l' samo meni nekako antipatican ovaj Jevic? Znao sam da ce ici tesko nakon Raste..

Edited by Gradina
Link to comment

Inače sramota od posete juče. Publike je bilo toliko da je djak prvak mogao da je prebroji. Manje od 1000.U tu cifru ulaze i deca iz omladinske skole i njihovi treneri. ( minimum 100 njih ).

Link to comment

Inače sramota od posete juče. Publike je bilo toliko da je djak prvak mogao da je prebroji. Manje od 1000.U tu cifru ulaze i deca iz omladinske skole i njihovi treneri. ( minimum 100 njih ).

Poseta je odraz ponasanja uprave i ona jedino na ovaj nacin moze da kaze sta misli ili ono "uprava napolje". Nije sramota, zasluzeno je !

 

Sad mi nista nije jasno. Ispada Pakult lose radio na pripremi? Epilog, povrede igraca i slabija fizicka pripremljenost? Jel to Jevic pokusava da kaze?

Link to comment

Ja mislim da on hoce da su igraci iscpljeni i umorni od teskih treninga... E sad dal je to tacno.... Ne znam

Povrede tipa... Prednja i zadnja loza su od premora i loseg terena....

 

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

Ja mislim da on hoce da su igraci iscpljeni i umorni od teskih treninga... E sad dal je to tacno.... Ne znam

Povrede tipa... Prednja i zadnja loza su od premora i loseg terena....

 

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

On ne moze da sprovede intenzivne treninge zbog premora. To je rekao.

Link to comment

On ne moze da sprovede intenzivne treninge zbog premora. To je rekao.

Pa to je to....ispada da ih je Pakult preforsirao ...i da se sad pri malo jacem opterecenju javljaju povrede.Ako je zaista Subic trazio pauzu zbog premora...moguce da je to istina.

Link to comment

Ja mislim da on hoce da su igraci iscpljeni i umorni od teskih treninga... E sad dal je to tacno.... Ne znam

Povrede tipa... Prednja i zadnja loza su od premora i loseg terena....

 

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

 

Dovoljno ste odmorni da parkirate 1 Nis-ekspres ispred gola na JNA u nedelju.

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...