Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Bese neka luda utakmica sa njima na Cairu prosle godine, ako se ne varam 3:3..... Sutra je dosta i 1:0.

 

Nego je l' samo meni nekako antipatican ovaj Jevic? Znao sam da ce ici tesko nakon Raste..

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nego je l' samo meni nekako antipatican ovaj Jevic? Znao sam da ce ici tesko nakon Raste..

Није ми антипатичан али ми је засметало у јучерашњем гостовању на КЦН што не барата чињеницама. Рече да смо победили Бачку били бисмо иза Звезде и Партизана на табели, што је нетачно и ако се пласирамо у Европу да ћемо остварити највећи успех клуба што је па дибидус нетачно. Али ајде...

Link to comment

Dečko je doveden da radi ono sto mu se kaže. Prenebregli su činjenicu da ponekad i mora da kaze nešto. Limitiran bednim vokabularom, neosnovano usiljen i rekoše iznad poprilično antipatičan. Po prvi put posle 3 godine, ne ide mi se na tekmu sutra.

Link to comment

Dečko je doveden da radi ono sto mu se kaže. Prenebregli su činjenicu da ponekad i mora da kaze nešto. Limitiran bednim vokabularom, neosnovano usiljen i rekoše iznad poprilično antipatičan. Po prvi put posle 3 godine, ne ide mi se na tekmu sutra.

Brate samo kukate bre. Ne valja vam ovo, ne valja vam ono. Vas nista ne moze da usreci.

Vidi se da idemo u dobrom pravcu i nema potrebe da ovoliko sivilo nadvijate nad ovim forumom.

Trener nije los ali je mlad i neiskusan. Obezbedio je "te licence" a i upisao skolu za Pro licencu. Imao je dobre trenere kroz celu karijeru i mnogo je naucio od njih. Za razliku od njega Rastavac je mnogo kratko igrao i nije imao tako dobre trenere. Nema razloga za nezadovoljstvo jer se potencijal jasno pokazuje. Ne sumnjam da ce rad sa kvalitetnim trenerima da mu omoguci da se nametne igracima i odvede klub malo izvan okvira nasih granica...

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

U nekom kratkom roku uspeli smo neke stvari da pomerimo, snimili smo šta je problem. Očekivanja protiv Borca su najviša, tu nema priče, jer su oni u nezgodnoj situaciji, ali te utakmice mogu da budu i jako opasne. Svesni smo svega, ali i verujem da ćemo uraditi ono što treba da odradimo - ispričao je Jević.

 

U prošlom kolu šansu u startnih 11 dobili su štoperi Nikola Raspopović i Ivan Miladinović i pored toga što nisu ni nedelju dana trenirali sa ekipom. Trener Jević rekao je da su morali da “promešaju karte” i da će oni u budućnosti mnogo značiti odbrani Nišlija.

 

Link to comment

Живковић, Раул, Распоповић, Миладиновић, Станковић, Ковачевић, Аца капитен, Аксентијевић, Арсић, Голубовић, Павков

 

Резерве: Којић, Симуновић, Субић, Нома, Д,Живковић, Цаки, Мркић,

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...