Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

edip: proprati kretanje igraca sa brojem 45 kod izjednacenja

Ок. Видех. Али ипак мислим да је ближи био Субић да интервенише и да је та лопта била његова. У сваком случају неспоразум у одбрани. Штета. Најблаже речено.

Link to comment

Ок. Видех. Али ипак мислим да је ближи био Субић да интервенише и да је та лопта била његова. У сваком случају неспоразум у одбрани. Штета. Најблаже речено.

 

sve u svemu, buljaski izgubljena 2 boda

Link to comment

Loše započeto i loše privedeno kraju. Umesto da ih dotučemo, mi izvodimo jeding šica kojeg menjamo Cakijem. Jebali ih štoperi...dvajes smo ih doveli...napadači ???Mrka ???....Salviša je povređen..Na klupi nismo imali ni jednog napadača...3-4 igrača iz odbrane, golmana i veznjake. Startovao je sa štoperskim parom koji su u zadnjih 6 meseci imali ukupno 3 utakmice zajedno. Malo mnogo nerazumno....čini mi se. Gol kakav smo primili... :isuse:

Link to comment

Распоповић је последњу званичну такмичарску утакмицу имао 20.5. и претходно је био стандардан у Турској, а Миладиновић је за Јагодину одиграо две утакмице у ПЛС, последњу пре две недеље. Обојица су били капитени у претходним клубовима.

Link to comment

Распоповић је последњу званичну такмичарску утакмицу имао 20.5. и претходно је био стандардан у Турској, а Миладиновић је за Јагодину одиграо две утакмице у ПЛС, последњу пре две недеље. Обојица су били капитени у претходним клубовима.

E pa onda super...i ja ga preterujem...tri meseca nije igrao, jaka stvar. Uostalom lopte koje ih preleću su visoko...Ja mislim da je trebao da započne s ovim omladincem iz Brodarca. Još i njega da vidim ...............

Link to comment

U sredu imate novu priliku da gledate Radnicki na Cairu,kako bese svaka 3 se gleda. Tek tada sudite o novim stoperima, razlika je primetna. Imam neke slike al su velike da se kace ovde.

Link to comment

U sredu imate novu priliku da gledate Radnicki na Cairu,kako bese svaka 3 se gleda. Tek tada sudite o novim stoperima, razlika je primetna. Imam neke slike al su velike da se kace ovde.

To li je na moju adresu? Ne kažem da su lošu, taman posla, al posle dva treninga....nego ajde. To pokreće niz drugih poDpitanja...nego ajd i to.

A slike okači i stavi ih u spojler....baš bi voleo da ih vidim, a možda i zatrebaju.

Link to comment

U sredu imate novu priliku da gledate Radnicki na Cairu,kako bese svaka 3 se gleda. Tek tada sudite o novim stoperima, razlika je primetna. Imam neke slike al su velike da se kace ovde.

Ajde sad, stas se stiso? Pokazi nama selcima te slike sa gostovanja. Mene ne pustaju mama i tata da idem na Cair do daljnjeg  :(

Link to comment

Nije na niciju posebno adresu nego generalno. Prvo igra mrtva, duplo smo bolji bili. Boljka stara damo gol i mrk. Nesto poput sabca usralo nas na kraj, sad nas prejebase. Subic bio dobar isto.

Link to comment

Раставац остао непоражен код куће против Олимпијакоса. 1:1 је било на крају.

Zna majstor ;)

 

Nije na niciju posebno adresu nego generalno. Prvo igra mrtva, duplo smo bolji bili. Boljka stara damo gol i mrk. Nesto poput sabca usralo nas na kraj, sad nas prejebase. Subic bio dobar isto.

Nije bitno što je Bačka..mi bi se nervirali ida smo vodili protiv Barselonu na njihov teren i primimo gol u poslednjem sekundu meča...a ovo što je uradio Boban da stavi dva štopera koji se tek upoznali i još nisu stigli da se zaprate na instagram to si je posebna priča....

Nego, nemoj si stipsa za te slike...ako su baš velike pošalji mi u inbox na stranicu...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...